Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu HD-BOX FS-9105+ , FS-7119HD , Dreamsky HD6

Moderátoři: lacoland, helix26, By.Bob

Odpovědět
Xonik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 10.září 2009 - 5:27

Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od Xonik »

Zdravím všechny,

potřeboval by jsem poradit a nebo tip. Používám Cardsharu a poslední asi půl rok mě začali odpojovat.
Psal jsem jim a napsali mi že porušuji pravidla. Tak jsem jim psal jaké pravidla a oni mi jen napsali držet se jejich pravidel s odkazem na jejich stránku kde jsou uvedeny.
Procházel jsem to a přemýšlel co jsem mohl udělat špatně. Přitom dříve jsem přes ně jel a naprosto několik let bez problému.
Nakonec jsem došel po dlouhém pozorování a výpadcích kódů k tomu že jediné co asi porušuji je že si nastavím časovač na nahrávání a potom vypnu přijímač a jdu spát.
Když nastane čas nahrávání, tak se spustí nahrávání, ale když zůstane na satelitu poslední program ze stejného transpondéru, tak se program pro nahrávání nepřepne, ale nahrává se požadovaný program a přitom je spuštěný úplně jiný program.
No a cardshara mě odpojí, protože si přijímač říká o kódy pro dva programy.

Nenapadá Vás jak toto nastavit buď aby se nešlo dívat na jeden program a nahrávat z druhého nebo nějaké jiné nastavení například v oscamu, atd ?

Přijímač mám 9105+
Software základní. Žádná enigma a pod.
Protokol používám mgcamd
Balíček od cardshary skylink

Pokud by měl někdo nějaký tip, nebo doporučení nebo cokoliv, tak budu za něj rád. Teda s vyjímkou rady zaplať si u skylinku.

Taková to byla skvělá služba. Dokonce jim ani nevadilo reshare, ale nyní.....
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od efendy55 »

asi si proste musíš priplatiť , alebo si kúpiť kartu svojho oblúbeného provaidra . musíš sa informovať u toho komu platíš . skús sa napr. informovať na PIP, VIP, alebo niečo podobné .
Všetko 4K
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od hlustvisihak »

pokud nenahráváš více programů tak dle mne by stačilo přepnout na stejný pogram který budeš nahrávat .
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od Kasr »

Najjednoduchsie bude 2 casovace.
1. - prepnut
2. - nahrat
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
luna
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 206
Registrován: 05.červenec 2008 - 9:55

Re: Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od luna »

u card share změn nastavení že máš dvoutuner box ... budeš platit o polovinu víc .. ale bude ti to šlapat
mattys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 08.červenec 2010 - 14:05

Re: Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od mattys »

Chlapy chtěl bych se zeptat,jsem nováček u cardshare,a koukám,že může být s tím problém,já totiž nahrávám třeba souběžně dva pořady,ale na stejném transportéru,týká se i mě tento problém,nebo jen když běží dva kanály na dvou transportérech? Díky za odpoveď ;-)
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Jak zakázat možnost nahrávání z jednoho programu a na druhý se dívat

Příspěvek od Kasr »

Tyka.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Odpovědět

Zpět na „F O R T I S prijímače: HDbox 7119,9105+,Dreamsky HD6“