e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 14.Prosinec 2019 - 1:31

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 224 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 18 9 10 11 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: IP422 rel3 -DGS/enigma
PříspěvekOdeslal: 02.Květen 2008 - 20:59 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: VU+ UNO, IPBox 422s rel.3
vld: asi som si naivne myslel ze dostanem odpoved skor ... tento thread sleduje dost ludi ... nastroj na telnet mam, to nie je problem :) ... sposob spustenia mgcamd zistujem ... porovnavanie je tazsie ... mam len jeden IPBox a flashovat ho hore dole aby som porovnal rozdiely nie je uplne jednoduche a hlavne ucinne riesenie ...

... v niektorych zip-och mgcamd co som stiahol sa nachadzaju subory ignore.list, priority.list, replace.list ... vie/moze mi niekto povedat ktory je naco dobry?

PříspěvekOdeslal: 02.Květen 2008 - 22:00 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: AB IPBox 422S rel.3
Místo/Bydliště: Handlová
Revis ten moj prispevok (ako som tam napisal nie je voci nikomu z tohto fora a uz nie proti Vam - moderatorom) ale voci vyrobcom lebo tie jednotlive verzie davaju, ako aj pises, poriadne zabrat nie len vyvojarom softov ale aj spotrebitelom.

Ja to hovorim z mojho hladiska (IP Box 422 rel.3) - ake zmeny v moznostiach vyberu softu do tychto verzii nastali behom dvoch mesiacov co ho napr. mam ja (myslim tym aby sa dali vyuzit oba tunery - ved kvoli tomu som kupoval 422) ???? A hlavne - myslis ze v blizkej dobe k nejakej zmene pride ??? Ak ano tak v tom vyrobca urcite prsty mat nebude. Uz sa to tu niekde pisalo - "NASTUPUJU HD VERZIE".

Ja som sa zmieril pokial mi to slape s HL2.17 nebudem spekulovat - ale vlastne ani nemam s cim.Na AB Enigmu by mi stacil 420-ka a nie 422.

PříspěvekOdeslal: 05.Květen 2008 - 8:17 
Znalec fóra
Znalec fóra

Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 1 krát
Podobne ako vld, tiez si myslim, ze IPBox 4xxS je dobry vyrobok, problem je len v softwarovom vybaveni, co moze byt ale uzivatelovi jedno - nie kazdy si bude upravovat image, to by mala byt zalezitost vyrobcu.

szandor:
Ak Ti ide kombinacia newcs+mgcamd v 2.17, ale niektore programy dekoduje a ine nie a tato ista kombinacia (tie iste verzie suborov a aktualne kluce) pod enigmou dekoduje viac programov, je problem pravdepodobne v image. Taketo skusenosti som mal kedysi, ked som skusal image 2.16. Dokonca po urcitej dobe mi v 2.16 prestali ist aj niektore FTA programy, bol nutny cold restart prijimaca.

Ak si niekto kupil prijimac s LINUXom, musi sa aj naucit zaklady tohto operacneho systemu. Urcite to nie je pohodlne, da sa pritom niekedy poriadne rozculit (hlavne ked majitel prijimaca cakal, ze vsetko pojde lahko a na prvykrat) a chce to aj vela studia a skusania. Ale uzivatelske zasahy do operacneho systemu su prave silnou zbranou tychto pristrojov, prinasaju velke vyhody oproti nelinuxovym prijimacom (ten pristroj bude robit to, co mu uzivatel prikaze - v ramci hardwarovych moznosti).

PříspěvekOdeslal: 09.Leden 2013 - 15:32 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: AB IP Box 99HD
Poděkoval: 20 krát
Poděkováno: 4 krát
na HD-BOX FS-9105+ som nastavil bez problemu podla vasho navodu,ale co s tym
dalej neviem
ani na co sa to pouziva ?

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 224 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 18 9 10 11 12

Všechny časy jsou v UTC+01:00