e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 15.Prosinec 2019 - 2:55

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 48 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Box key & RSA key pro DIGI TV ...
PříspěvekOdeslal: 26.Srpen 2010 - 21:55 

Osobne si myslím že cez WILEM prog z tým moc nevymyslime. Aj keď to by bol najjednoduchší spôsob.Ak prečítaš holú flash pamäť v programatore budeš mať firmware -binarku zpackovanu alebo kryptovanú.Ak by to bolo packed to nie je problem ak krypt to problem je.Pri tom kryptovaní sú ešte dve možnosti buď je to zakryptované komerčným krypterom alebo je použitý krypter ktorý si nechala napisať len pre seba firma digi.U komerčných krypterov je dobrá správa ta že doteraz boli vždy prekonané-FIRMA vyvíja 1-2 roky softwer ktorý dokáže zdrojový kód firmware zmeniť na spleť nezmyslov nie je v ňom možné nájsť takmer nič.Takáto firma ho potom začne ponúkať na trhu a viac výrobcov si kúpi crypt. firmware aby nemuseli platiť programatorov a hlavne vývoj nových algoritmov.Kryptovanie funguje tak že firmware sa pri spustení zariadenia a načítaní do operačnej pamäte musí rozkryptovať čo znamená že priamo vo firmware je algoritmus na rozbalenie-rozkryptovanie do ramky.JEdiný trick je dostať to z ramky do súboru -do PC a dam hlavu na špalik že maš rozkryptovany súbor (možno nefunkčny ale rozkryptovaný)

PříspěvekOdeslal: 28.Srpen 2010 - 15:15 

Takže ide to a spôsobov vyzerá že bude viac ako si myslíme.Návod ako prečítať BK+RSA polsat N3

http://www.megaupload.com/?d=XQJW3ZWQ

Kruci to tu budem pisať sam alebo ako? Asi odpášem na Vás remeň.

PříspěvekOdeslal: 29.Srpen 2010 - 18:58 

conexant je iba v humaxoch? a ake boxy vlastne teraz digi dodava?

PříspěvekOdeslal: 29.Srpen 2010 - 22:50 

Podobny procak je aj v Optiboxoch. Velmy sa v tom nevyznam, ale rad by som uvital cloveka, ktory by vedel spravit, aby to islo v Dremboxe. Ked niekto bude mat o tom info, nech da vediet privat. Dakujem!

p.s.: zevraj v polsku su dvaja (Kowalski a Mr.Jack), vedia vycitat potrebne key z N3 karty+prijimaca. Smola je ze nikto na nich nevie kontakt.

PříspěvekOdeslal: 30.Srpen 2010 - 2:30 

satelitni prijimac: DM800SE/500HD/500S/Skystar2HD
Místo/Bydliště: Москва
Poděkoval: 1 krát
Zdravim pre vsetkych! - Grüezi mitenand!

@[mischa5x86] na Kowalskiho-kowalelektronik trebars zabudnut ak nechcete dostat do pluseru, nakolko okolo nej sú teraz "problémy"..."nespoznal svoje hranice"... radšej nekontaktujte sním.... nebudem to sem publikovať / diskutovať čo a prečo......[Mr.Jack jeho nespoznám vôbec]

@[danman] => conexant používajú aj v inom príjmači ako humax...nešťastie že je to PBGA-čko a podla mna aj JTAG locknute cez bootloader... :unknown: Napr. Príjmače s procákom STi su 100% cez bootloader bloknute, (T-Home/Magiosat/DigitAlb/UPC-DSR8111)... Providerovia stím sa bránia aby sme nebabrali dotoho...(ps. ked je to bloknute softwarovo..tak vymena bootloaderu ti pomoze,len že nedá sa to tak jedoducho vymenit...)...atd...

@[cervenak] prosím ta ne táraj blbosťi o vírusoch... už bi si mal vedieť, že antivírusi detektujú všelijaké cracknuté/illegalné veci......ked zasifrujes vtom aplikácíí signatúru s paknutím/cryptnutim toho aplikacie tak antivirus ti nebude hlasit žiadni vírus! Tvoj antivírus ti rozpoznal len nejakú signatúru alebo resources vtom aplikacíí co podobalo same ako vo vírusoch.....

Netreba sa hádat chlapci...treba naíst riesenie......

!!! PS. Classicke riesenie existuje len na "CAK6" zatim, ktore je Hvala Bohu podporovane s niektorimi emulatormi!!!

:poklona:

:thankyou:

GoogleIsYourFriend

!!! PROSIM VAS v prvom rade predtim nez zacnete somnou barsjaku konverzaciu ci vypitujete technicku radu/pomoc precitajte si nasledujuce vyhlasenie z mojej strany dokladne....Trebars si uvedomit ze nasledujuce veci "cryptografia/algoritmy/ochrane systemi atd.. "su velmi cenne a tajne veci"....vo ktorom vela ludi ma officialnu pracu cas a vela roky studovania...nehovoriaci o vyvojaroch ktore maju vtom celodenne/nocne prace aby jeden ochranny system sa z nicoho nic postavilo sa z bodu nula...Takze PROSIM VAS trebars si officialne veci vazit a respektnut operatory...aby sme tu mohly nadalej testovat v diskretnosti...Neda sa totiz vsetko obist a zadarmo zohnat...Zly postkup k zivota...Vetsinou ludi si mysli ze veci sa vytvoria z nicoho nic den na druhy asi...vela stratene roky a financne nakladi su vtom... vela... verte ktomu...

...Takze barsjaky material o ktorom tu zaciname bavit ci rozoberat, PRISNE A VELMI VAZNE SLUZI LEN NA TESTOVACIE/STUDENTSKE UCELI,A NA VLASTNU ZODPOVEDNOST KAZDEHO Z VAS KTORY OTOM ZACNE BAVIT/PATRAT!!!!

LEN jedine vtom pripade vam umim pomoct/davat rady ak toto cele respektujete a pochopite prosim Vas velmi pekne... Nakolko, Ja NERIESIM/NEPODPORUJEM ZIADNE IKS/SKS sluzby,a NEPODPORUJEM tiez ZIADNE "massivne destrukcie operatorov" kvoli nenasytnosti ludi.... a hlavne NEBERIEM si ziadne zodpovednosti v buducnosti ak vy ten material v ktorom som vam pomohol,budete pouzivat na ine uceli ako testovacie/studentske!!!! !!!BERTE TO PROSIM VELMI VAZNE!!! ](*,) Dakujem Za Pochopenie a Za Diskretnost!!!

Naposledy upravil(a) S4iyan3lit3 dne 01.Leden 2017 - 6:05, celkem upraveno 18 x.

PříspěvekOdeslal: 30.Srpen 2010 - 8:30 

to "len v humaxe" som myslel ako z tych prijimacov co su na digi.
a ake boxy momentalne digi dodava? dodava aj hyundaje?

PříspěvekOdeslal: 30.Srpen 2010 - 15:36 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: DM8000, Cryp. 400mini, DM7020
Ten BoxKey sa da vycitat kedze sa da zohnat sharing, otazka znie ci bude niekto ochotny pustit von postup a soft ako na to :roll:

PříspěvekOdeslal: 01.Září 2010 - 22:06 

Tak vela uspechov Vam zelam, zial HW vybavenie nemam nato, takze ked niekto z Vas bude mat to stastie vycitat aj rsa a vie to aj zopakovat, tak nech sa ozve v privat.

PříspěvekOdeslal: 02.Září 2010 - 11:15 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ono ta zrucnost by aj bola ale chcelo by to podrobnejsi navod, aby som medzi tym neodpalil x prijimacov :oops:

PříspěvekOdeslal: 02.Září 2010 - 13:17 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

:good:
Jasne, ale obetovat nieco co konci nejasnym vysledkom je zlozitejsie. Hlavne ked vysledok nebudem komercne vyuzivat, za to riziko to urcite nestoji. Ide mi hlavne o ulahcenie zivota doma, kde mam viac TV.
Rad prilozim ruku k dielu ale sam do toho nepojdem.

PříspěvekOdeslal: 02.Září 2010 - 20:11 

teraz ked si kupim sluzby digitv a daju mi hyundai box tak sa bude dat z neho normalne vycitat rsa a boxkey s tymi nastrojmi co su tu postnute? Alebo to je k dakym davnym rev. firmware a hardweru este ked digi zacinalo?

PříspěvekOdeslal: 30.Listopad 2010 - 18:21 
Pokročilý
Pokročilý

Ahoj, tak jak to je? Da se z toho Hyundae co davaji zjistit BK a RSA?

PříspěvekOdeslal: 30.Prosinec 2010 - 21:04 

Citovat:
ok, tak si objednaj box z cz ponukou na seba zaplat na rok basic balik .. ja ti na oplatku dam slovensku karticku s digi sk zaklad aj s potrebnymi udajmi.
na mieste je otazka co tym ziskas ?
Bezplatne prides k box key a RSA, o karticku samozrejme neprides, pretoze ja budem mat tvoju a ty moju. Tak co ides do toho, a ci si si pod pojmom ze prilozis ruku k dielu predstavoval len to ze nam budes drzat palce ?

No, zni to dobre, mi by tohle treba nevadilo.....nektere ceske programy se daji vyresit pres share.....
Jestlio mylsis vazne, pm a muzeme se nejak domluvit ( popr. o cene za zprovozneni me)

PříspěvekOdeslal: 03.Prosinec 2011 - 9:01 
Pokročilý
Pokročilý

Mne se povedlo na hss1169na udelat JTAG, provedl jsem dump, ale BK a RSA vnem nemuzu najit - je tam uplny bordel :( JKEYS.def ktery mam je jenom na rum a mad DIGI STB. Kdyby se nasla dobra dusa co by mi pomohla, byl bych moc rad :) Kuji

PříspěvekOdeslal: 27.Prosinec 2011 - 19:05 

http://www.techwatch.co.uk/forums/10398 ... key-8.html

PříspěvekOdeslal: 29.Prosinec 2011 - 3:08 

Zdravim Vam Vsetkim! - Grüezi mitenand!

...Ked potrebujete *pomoc/radu* ...pri "experimentacii" alebo neviete nastavit sve kartu v emulatore, tak kontaktujte somnou cez PM=SS... a mozno ze budem Vam vediet davat dobry typ ci radu...takze ostatne si potom prisne v diskretnosti preberieme, ak bude sa dat vobec riesit barsco ...vylucne na testovacie/studentske uceli ...

Prosim nepiste ohladom novy system takzv. "CAK7" ...nakolko zatim vtom vam neviem davat ani rady ani nic co by vam pomohol...

Prosim prestudujte tento material,ak Vas zaujima ten novy system,ako vlastne funguje..a co vlastne chyba ktomu aby sa to dalo spustit v testovacom rezime... :book:

"CAK7"-Zakladne Informacie O systemu

:|

!!! PROSIM VAS v prvom rade predtim nez zacnete somnou barsjaku konverzaciu ci vypitujete technicku radu/pomoc precitajte si nasledujuce vyhlasenie z mojej strany dokladne....Trebars si uvedomit ze nasledujuce veci "cryptografia/algoritmy/ochrane systemi atd.. "su velmi cenne a tajne veci"....vo ktorom vela ludi ma officialnu pracu cas a vela roky studovania...nehovoriaci o vyvojaroch ktore maju vtom celodenne/nocne prace aby jeden ochranny system sa z nicoho nic postavilo sa z bodu nula...Takze PROSIM VAS trebars si officialne veci vazit a respektnut operatory...aby sme tu mohly nadalej testovat v diskretnosti...Neda sa totiz vsetko obist a zadarmo zohnat...Zly postkup k zivota...Vetsinou ludi si mysli ze veci sa vytvoria z nicoho nic den na druhy asi...vela stratene roky a financne nakladi su vtom... vela... verte ktomu...

...Takze barsjaky material o ktorom tu zaciname bavit ci rozoberat, PRISNE A VELMI VAZNE SLUZI LEN NA TESTOVACIE/STUDENTSKE UCELI,A NA VLASTNU ZODPOVEDNOST KAZDEHO Z VAS KTORY OTOM ZACNE BAVIT/PATRAT!!!!

LEN jedine vtom pripade vam umim pomoct/davat rady ak toto cele respektujete a pochopite prosim Vas velmi pekne... Nakolko, Ja NERIESIM/NEPODPORUJEM ZIADNE IKS/SKS sluzby,a NEPODPORUJEM tiez ZIADNE "massivne destrukcie operatorov" kvoli nenasytnosti ludi.... a hlavne NEBERIEM si ziadne zodpovednosti v buducnosti ak vy ten material v ktorom som vam pomohol,budete pouzivat na ine uceli ako testovacie/studentske!!!! !!!BERTE TO PROSIM VELMI VAZNE!!! ](*,) Dakujem Za Pochopenie a Za Diskretnost!!!

Naposledy upravil(a) S4iyan3lit3 dne 01.Leden 2017 - 5:48, celkem upraveno 11 x.

PříspěvekOdeslal: 26.Duben 2013 - 19:21 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 5 krát
Jen takovy dotaz. Jde nejak vypreparovat box a rsa key???

PříspěvekOdeslal: 23.Srpen 2013 - 15:59 

piril napsal:
Jen takovy dotaz. Jde nejak vypreparovat box a rsa key???

Zdravim Vam Vsetkim! - Grüezi mitenand!

Odpoved => Ano! Zatim da sa to "nastartovat" ak ide o "CAKV6" na Testovacie/Studentske uceli a na zodpovednost vypitajuceho!!!

Diskretni Dotaz/Info => posli mi PM=SS!

~!Grüße...!~

Naposledy upravil(a) S4iyan3lit3 dne 01.Leden 2017 - 6:12, celkem upraveno 5 x.

PříspěvekOdeslal: 29.Leden 2015 - 16:30 

pozdravujem tu prítomných. vidím, že táto téma už má nejaký ten rok. Existuje dnes ešte nejaká možnosť, ako pustiť kartu v inom prijímači?

PříspěvekOdeslal: 26.Únor 2015 - 13:53 
Odborník
Odborník

Poděkoval: 2 krát
Poděkováno: 4 krát
ale z akeho boxu na tieto novesom nic nenasiel

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 48 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00