e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 23.Leden 2020 - 13:21

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AKO NA KLUCE ikeys.sh - slon 6
PříspěvekOdeslal: 20.Leden 2010 - 10:53 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Asi vím, čím to je. Zdálo se mi, že v tom výpisu máš ten soubor větší, než by měl být. Tak jsem zkusil přenést ikeys.sh do ipboxu ve formátu Windows textového souboru a po spuštění takového souboru to píše právě "not found".
Jestli máš na ipboxu ještě ten skript zkopírovaný ode mě, tak ověř, že ve výpisu má 3367 bajtů. Jestli ho tam už nemáš, tak ho tam nahraj tak, jak jsi to doposud dělal a zkontroluj velikost.
Pokud bude velikost větší (nejspíš 3473 bajtů), tak jsi někde udělal chybu. V tomto vlákně jsem již popisoval rozdíl mezi Unix a Windows formátem textového souboru a upozorňoval na tento rozdíl.

Předmět příspěvku: Re: AKO NA KLUCE ikeys.sh - slon 6
PříspěvekOdeslal: 20.Leden 2010 - 23:09 

satelitni prijimac: IPBOX 422s rev.3
Místo/Bydliště: Zilina
PROBLEM VYRIESENY

Chyba preco script nefungoval, sa asi stane malokedy a malokomu. Cely problem spocival v tom, ze doteraz som pouzival Relook control center 2.30 / RCC/, ktory je celkom vymakany, ma urcite vychitavky co nemaju ine softy a hlavne na pracu s boxom da sa povedat, ze je ALL IN ONE /okrem upravy kanalov ma vsebe zabudovane FTP a TELNET s podrobnymi logmi v textovom mode, dobre graficke rozhranie na test pripojenia boxu s PC a routrom atd./ proste postacuje na zakladnu pracu s boxom.
Ale neviem preco ale z nejakeho dovodu zblbol / pouzival som ho vyse roka a bol v pohode/. Na oko pracoval ok ale napriklad v telnete robil niekedy blbosti a zhodou okolnosti pri spustany tohoto scriptu pisal not found, skusil som pospustat vsetko mozne a zrazu mi zacal hadzat chyby v inych scriptoch, ale nahodne a preto som len tak zo srandy pouzil telnet obsiahnuty v PCEditor_1.2.54 a co cert nechcel script isiel. Vratil som sa naspat do RCC a tam nesiel. Preinstaloval som RCC a uz to chodilo aj v nom. Tot vsjo, som rad ze to facha a ani vo sne by ma nenapadlo, ze skutocna pricina moze byt takakto

Chcem sa podakovat hladovi a bobovi :thankyou: , kt sa mi snazili pomoct.

Zaver je asi taky, ze script ikeys.sh / len ho treba pramenovat s ikeys.sh.txt na ikeys.sh / je chodivy a ten, ktory tu prikladam na zaver nic v nom nemusite menit skutocne funguje s EMU SLON 6 /je v nom uz aj slonova oprava / a ak vam nepojde download keysov chybu hladajte inde. Pooripade skuste iba zmenit url servera co sa nachadza v scripte. Vsetky upravy robte v PSPade !!!!!

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00