IPBOX 55 Irdeto karta nefunguje ani za b...

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: slavo, hamham

Patrik1974
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 27.leden 2008 - 23:07

Re: IPBOX 55 Irdeto karta nefunguje ani za b...

Příspěvek od Patrik1974 »

sraldoryny píše:
drak202 píše:Ja mám problém IRDETo kartu som rozbehal no funguje pokiaľ nereštartnem box potom musím to pripojiť na net aby znova začala fungovať net možem kľudne odpojiť a ono to fachči. Iní problém mám chcem aby klient mi základné programi čital z karty a premiové cez server na ktorí sa pripajam, ak zadám do clientu caid=0666 ide len karta ak to tam nezadam vsetko taha zo servera. v boxe mi to funguje skoro dobre. Skúste niekto poradiť
hmm, stale lepsie a lepsie.. takto to vypada ked neznala ovca ma pristup k niecomu co netusi co je .. uz aby dosla ta avizovana zmena cardfiles
drak ci jak ti nadavaju - vies preco Ti to tak funguje - no preto ze mas camkey a camdata z JSC providera ..
S tym rsa key to nechodi mas to spatne vsetko.
Same linuxove cocotiny
kremen
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 02.srpen 2014 - 22:47
Bydliště: Usa
Kontaktovat uživatele:

Re: IPBOX 55 Irdeto karta nefunguje ani za b...

Příspěvek od kremen »

Ahoj, mam ipbox 55hd s asi starsim firmware odtialto a aktualne funguje na cryptow ktore som davnejsie rozbehal vdaka tomuto foru ale vacsinu som uz zabudol. Teraz by som potreboval by som poradit ako spojazdnit irdeto? Fakt napod pre cloveka ktory sa v tom neorientuje. Dakujem

Potrebujem nahravat posledny oficialny image?
hamham
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 86
Registrován: 06.listopad 2007 - 21:45
Bydliště: Ubuntu 12.04

Re: IPBOX 55 Irdeto karta nefunguje ani za b...

Příspěvek od hamham »

Image netreba, staci zmenit konfiguraciu oscamu.
Na otazky pouzivajte forum a nie SS !!!

AMIKO VIPER SLIM, IPBOX9000, ABIpbox Prismcube Ruby, Multibeam 85, 23,5E-19,2E-13E-1W, SG-2100
Odpovědět

Zpět na „ABcom HD prijimace - IPBox9900, IPBox99, IPBox55“