IpBox55 a wifi

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: slavo, hamham

gauvain
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 08.leden 2012 - 11:46

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od gauvain »

tie som prave nemohol naistalovat (pisal som o tom vyssie). Myslel som, ze na ten adpater z ab comu budu stacit tie z firmwaru.
peterv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 29.říjen 2010 - 1:29
satelitni prijimac: dreambox 500 HD

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od peterv »

Dobry vecer.
Mam jeden problem,ktory riesim od vcera a ako tak skusam a citam, tak sa mi nedari to nejako spojazdnit.
Kamaratovi odisla sietovka(LAN na kabel) pri burke. Po pripojeni kabla vobec dioda neblika, takze asi bude problem,ze ju odpalilo. Skusam sa pripojit cez wifi(spunt tenda 311U) ,ale akosi sa mi nedari.Image posledny od zukona pkt nebula v3 su tam uz 3 drivery, ale ani jeden mi ten spunt nenajde.V predchadzajucich clankoch som cital, ze tento spunt funguje s driverom ralink RT 3070. Ten driver tam aj je, ale ani tuk , stale pise device not found. Vedel by niekto poradit, co je potrebne nastavit vo WLAN setup, aby to spojazdnit? Ak by mi niekto pomohol,bol by som mu za to velmi vdacny. Dakujem.
Naposledy upravil(a) peterv dne 22.leden 2013 - 9:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vprint
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: 18.září 2010 - 23:40
Bydliště: Atlantida

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od vprint »

A skusit PKT Nebulu?
Ernesto3
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.duben 2011 - 13:59

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od Ernesto3 »

Ahoj ja by som vas chcel tiez poprosit ja mam tiez problem sa pripojit na wifinu v E2 v prijimaci spark reoladed ve sparku to slape ale v E2 nie az viete poradit prosim poradte velmi pekne dakujem.ernesto3@azet.sk
Uživatelský avatar
kaplonko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 16.prosinec 2008 - 17:21
satelitni prijimac: Hdbox Enibox
Bydliště: Samorin
Kontaktovat uživatele:

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od kaplonko »

Nazdar mam image od JirskaS z 10.6.2013, ale v moduloch som sa snazil stiahnut plugin na wifi ale je tam len enigma2-plugin-extensions-wifi - 1.0 - wifi plugin, no a po nainstalovani ho nikde nevidim

mam wifi usb - http://www.alza.sk/tp-link-tl-wn727n-lite-d155292.htm

Viete niekto poradit ? :)
:thankyou:
AB Ipbox 55HD, OSCam
Hdbox Enibox, OSCam
Multifocus E-85 (1W-13E-19.2E-23.5E,28.2E)
Uživatelský avatar
BLUEANT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 23.listopad 2007 - 21:38

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od BLUEANT »

Ono ho nieje vidiet - len po zapojeni podporovaneho USB-WIFI modulu sa po restarte objavi v nastaveni siete - druha sietovka
FORMULER F1, IPBOX 99HD, IPBOX 55HD
Uživatelský avatar
kaplonko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 16.prosinec 2008 - 17:21
satelitni prijimac: Hdbox Enibox
Bydliště: Samorin
Kontaktovat uživatele:

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od kaplonko »

Akurat ze mne sa tam nic nezobrazi

Odoslané z LG-D320 cez Tapatalk 2
AB Ipbox 55HD, OSCam
Hdbox Enibox, OSCam
Multifocus E-85 (1W-13E-19.2E-23.5E,28.2E)
ladik.lbc
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 20.září 2010 - 11:12

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od ladik.lbc »

Mám podobný problém. Nejde mi nainstalovat wifi 1.0 na (ABCOM enigma2 10.06.2013), když přidám přes plugins, tak mi to hlásí - Některé pluginy nejsou dostupné SystémPlugins/WirelessLan (no module named iwlibs), ale v remove plugins je vidět wifi(1.0). V nastavení sítě je vidět připojení wifi. Po zvolení nastavení wifi napíše - nainstalujte plugin.

Zkoušel jsem stáhnout a nainstalovat z http://update.abipbox.com/enigmaupd/abn ... .0_sh4.ipk instalaci. Instalace extensions proběhne v pořádku nainstalováno 1 - 0chyb, ale stejná chyba - Některé pluginy nejsou dostupné SystémPlugins/WirelessLan (no module named iwlibs)
King Diamond
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 09.leden 2010 - 16:48
satelitni prijimac: Ferguson ARIVA 102E 1.21b4*

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od King Diamond »

Tak tento istý problém trápi aj mna. Mám Wifi špunt RT5370 noname z ebay, v Ferguson Ariva 105e chodí bez problémov, teraz som si zohnal AB Ipbox 99 HD, testované firmware PKT Hyperion 4.5, s ovládačom štandardne nainštalovaným v Hyperione pre chipset RT5370 nefunguje špunt vôbec, dnes preinštalovaný soft na posledný AB Enigma 2013/05, stiahnutý wifi plugin sa síce nainštaluje no vypíše tú istú hlášku Některé pluginy nejsou dostupné SystémPlugins/WirelessLan (no module named iwlibs) a wifi cez špunt nefunguje. Už som pregoogloval celý net, no žiadne riešenie som nenašiel, za prípadnú pomoc a tip ako to rozbehať vopred dakujem
Uživatelský avatar
Oreginal
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 12.březen 2008 - 17:17

Re: IpBox55 a wifi

Příspěvek od Oreginal »

Ahoj všichni,
dostal se mi do rukou kámošův IPBox 55HD image PKT Hyperion 5.5 a potřeboval bych vědět, zda jde rozchodit wifi špunt od AB :https://www.abcomeu.com/ab-wireless-usb-2db-adapter měl by byýt na čipu Ralink RT 5370 ,ale přijímač ho nenajde.
V nabídce wifi vyberu RT5370 ,ale po restartu přijímače není vidět špunt. Jde o to jestli se s tím mám trápit.
Dík předem za reakci.
Odpovědět

Zpět na „ABcom HD prijimace - IPBox9900, IPBox99, IPBox55“