Amiko 8150- vypina se

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, lacoland, Duce

Odpovědět
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Amiko 8150- vypina se

Příspěvek od marion »

Zdravim srdecne vsechny borce. Prosim vas, ted asi po 8 letech jsem oprasil model Amiko 8150. Uz nevim jaky tam byl soft, to jsem si nezaznamenal. Hralo to a cetlo kartu ICE normalne. Znami moji ukoncili Skylink, tak jsem chtel tento aparat trochu zmodernizovat. Nahral jsem do nej 2.4.57emu, hralo to , ALE!
zavada c.1= po zmacknuti 2krat tl. INFO se aparat vypne(kalvarie, je to k vzteku)
zavada c.2= po zapnuti pristroje nenabehne HDMI--nejdrive zelena obrazovka--pak jsem zjistil, ze staci na TV prepnout vstup z HDMI na jiny vst. a pak zpatky--obraz nabehne.
Omlouvam se, uz jsem tady forum prochazel horem dolem, ale nic.
Zabyvam se uz linuxama-Octagon. Ale tenhle orisek by stalo za to vyresit. Napajeci zdroj je naprosto v poradku, meril jsem vsechny kondiky.
K temhle tem aparatum- Amiko, Ariva uz zacinam ztracet trpelivost i duveru, i ten Cryptobox take neni zadne ferrari.
Chlapci prosim poradte. Nahrat nejstarsi soft fabricky? Jde o to asi ten aparat nejak vycistit.
DEKUJI!!!!
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Amiko 8150- vypina se

Příspěvek od mmiriboy »

Skús tam ešte raz nahrať FW, ale pokiaľ možno, tak cez RS232. Prípadne skúsiť inú verziu FW.
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: Amiko 8150- vypina se

Příspěvek od marion »

OK, nahraval jsem i jine, nizsi verze pres RS 232, je to porad stejne. Ale zkusim jeste tu nejstarsi 2.0.65mcas.
Jeste kdyby tak slo nejak vymazat eprom, tak jako treba u Arivy. Dam vedet, diky!
corenta
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 29.leden 2010 - 16:18

Re: Amiko 8150- vypina se

Příspěvek od corenta »

AMIKO_HD8150_2.4.58_mcas.zip
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: Amiko 8150- vypina se

Příspěvek od marion »

Zdravim vsechny vespolek. Tak se problem s vypinanim podarilo vyresit. Nechapu co to jsou za softy, i ty posledni. Zkousel jsem vsechno mozne, ale porad nic. Nakonec jsem mel asi kliku a stahnul jsem si zde z tohoto fora:

http://satedu.cba.pl/index.php?&directi ... Amiko%20HD

soft AMIKO 8150 Starlight 2.3.48 by Dekolte a je po problemu. Je tam na zacatku krasne logo zemekoule. Je v cestine, ma fast scan, IP share. Slape jako hodinky. EPG uplne v pohode. :Yahoo!:
Tady je ten softik:
AMIKO_HD8150_Starlight_2.3.48_by Dekolte.rar
Dekuji vsem za odezvu. Budu rad kdyz to nekomu pichne. At se dari!
P.S. softy Galaxy a Super nemaji češtinu!
:smoke:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Naposledy oživil marion v 21.listopad 2021 - 19:05
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“