ice ako irdeto

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

jezo421
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 10.leden 2008 - 22:07

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od jezo421 »

Super, velmi pekne dakujem! Nechce za mi zase ist 20km kvoli odskusaniu, tak to uz necham "na ostro". Buduci vikend ho chcem ist namontovat k nasim. S cccam som sa doma tiez hral, ale nepamatal som si, ci ho amiko vie. Preto som si nachystal konfiguraciu pre newcamd.
mafi525
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 03.únor 2012 - 16:23

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od mafi525 »

Zdravim, konecne som mla cas, tak som skusal aj ja do Amiko 8260 nahrat fw2.4.50 (chcel som preklopit ice kartu na irdeto aby mi islo ta3), ale nejde im aktualne ziaden program. Na vsetkych pise "kodovane". Pri karte mi uz ale pise: slot1:irdeto.
Viete mi poradit ako to rozbehat?

//edit: skusal som uz aj 2.4.54 aj 2.4.58...no pri oboch tychto mi asi nepreklopilo kartu... pri karte pisalo cryptoworks
...tak som al spatky 2.4.50 ...len neviem co tam nastavit...

//edit2: ...tak som skusal dat aj 2.4.44 a vtedy mi to konecne naskocilo.... potom som hodil spatky 2.4.50 a uz to ide aj na tom (comu nechapem, pretoze som tam predtym ten fw nahraval snad 3x....)

Teraz vsak TA3 ide ked tam mam kartu, no ked vyberem kartu a pripojim prijimac na net (cez rusa) tak mi to TA3 nejde (ale znamemu s amiko 8250 to ide v pohode aj cez rusa)...
Viete kde moze byt problem?

//EDIT: tak nakoniec som to vyriesil :)
...problem bol v tom ze som lama :D ...rus vysiela z jedneho serveru bezne programi a z backup serveru TA3, trojku, travel xp a pod... takze je potrebne si sucasne aktivovat oba servery a to som nevedel... ja som pouzival iba ten prvy :) ...a nie je na to treba ani fw ktory prevedza ice kartu na irdeto ako som si myslel :)
Uživatelský avatar
vamo6929
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 08.leden 2008 - 11:31
Bydliště: Prešov

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vamo6929 »

Zdravím,je v na Opticum sloth classic soft na ICE/Irdeto?
Podla recenzie by to malo ísť:
https://adoc.tips/hd-satelitni-pijima-o ... 22418.html
"Čtení karet
Testoval jsem karty pro operátory Skylink a freeSAT, jak ICE ka
rty, tak i Irdeto karty, běžely
bez problémů. Karty operátora Skylink Standard HD M7 ve čtečce
číst nelze. "
Všetky softy čo som doteraz našiel,boli len Cw.
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od MarekMM »

Treba si všimnúť ten nápis ktorý je už nedeliteľnou
súčasťou aktálne platného loga

freesat_by_skylink.jpg
Kryptovací systém Irdeto, ktorý poznajú zákazníci slovensko-moravsko-českej satelitnej platformy Skylink,
majitel tejto služby, spoločnost M7 Group, na satelite Thor (0,8°W), kde prevádzkuje službu freeSAT, UPC Direct a Focus Sat.
Doplnil pre Irdeto (CAID 0624) pre televízne programy Fishing and Hunting Channel, Muzsika TV, Izaura TV, MTV Music,
Minimax CZ a JimJam RO.
Pre zákazníkov FreeSATu na Slovensku, Morave a v Čechách sa nateraz nič nemení, aj naďalej se používa
pôvodné (CAID 0653, 0D97), Conax (CAID 0B02) a Nagra MA (CAID 1815) a teda tiež aj pôvodné prístupové karty.

(CAID 0624) systém Irdeto bude pravdepodobne slúžiť nateraz len pre testovacie a prípadne pre distribučné účely.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“