Optibox EVO OpenATV a nefungujúce transpondéri skylinku

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
mayos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 19.listopad 2017 - 9:28

Optibox EVO OpenATV a nefungujúce transpondéri skylinku

Příspěvek od mayos »

Mám Optibox EVO M7. Preflashoval som pôvodnú enigmu od ellano.sk na openatv 6.1 . Zistil som ale, že signál na Astre 23.5E mi ukazuje len na transpondéroch s nižším symbol rate. Akonáhle nastavím akýkoľvek transpondér podľa tabuľky skylinku, tak je signál nulový. Skúšal som aj fastscan ale ten tiež nič nenájde. Vie mi niekzo poradiť kde by mohol byť problém? S pôvodnou enigmou to šlo a taktisto to ide aj s tým Mara OS, čo je tam ako druhý bez problémov.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox EVO OpenATV a nefungujúce transpondéri skylinku

Příspěvek od liquere »

Skus starsiu, alebo verziu 6.0. mozno chybajuca podpora driverov na novsiu enigmu ..... opytaj sa aj na ich forume.
Tvoj box je u nich v zozname boxov bez podpory.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
mayos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 19.listopad 2017 - 9:28

Re: Optibox EVO OpenATV a nefungujúce transpondéri skylinku

Příspěvek od mayos »

Skúsil som verziu 5.0, 6.0, 6.1. Dokonca aj nejaké staré openPli 4, čo som našiel a všade sa to chová rovnako. Ide to iba s tým, čo bol dodaný. Mám podozrenie, že to nefunguje s vyššími symbolovými rýchlosťami.
Skúsim teda ešte napísať na ich fórum.
mayos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 19.listopad 2017 - 9:28

Re: Optibox EVO OpenATV a nefungujúce transpondéri skylinku

Příspěvek od mayos »

Tak podľa odpovede na openatv fóre výrobca ukončil podporu a tým pádom ovládač už nebude. Asi je čas vymeniť prijímač za niečo novšie.

Vďaka za radu.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“