amiko 8840 zoznam kanalov triedenie od 1 vyssie

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
chalan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 14.červen 2010 - 12:13

amiko 8840 zoznam kanalov triedenie od 1 vyssie

Příspěvek od chalan »

chlapi poradte mi pustil som fastscan skylink programy nasiel aj ich spravne ocisloval cize 1 je STV1 atd ale ked stlacim OK v zoznam nezacina 1tkou ale uplne inym cislo a zoznam je totalne chaoticky... skusal som prepnut group na skylink alebo aj rozne sortovanie ale vysledok furt nijaky... co robim zle? mam tam najnovsi firmware 1.7.10
jackino
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 23.říjen 2012 - 14:12
Bydliště: Morava

Re: amiko 8840 zoznam kanalov triedenie od 1 vyssie

Příspěvek od jackino »

chalan píše:chlapi poradte mi pustil som fastscan skylink programy nasiel aj ich spravne ocisloval cize 1 je STV1 atd ale ked stlacim OK v zoznam nezacina 1tkou ale uplne inym cislo a zoznam je totalne chaoticky... skusal som prepnut group na skylink alebo aj rozne sortovanie ale vysledok furt nijaky... co robim zle? mam tam najnovsi firmware 1.7.10
Nevím jak to ,má amiko,lae u arivy je někde v menu -vypnuto/zapnuto LCN
Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23.5°+39°+42°+0,8°w+30°w//octagon sx 88 sewl//
chalan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 14.červen 2010 - 12:13

Re: amiko 8840 zoznam kanalov triedenie od 1 vyssie

Příspěvek od chalan »

lcn je pri fastscane skusal som zapnut aj vypnut... stale to iste... prosim stanica sedi s cislom kanalu cize STV1 je 1 STV2 je 2 ale poradie v channel liste je rozhadzane a teda nezacina 1... nikde inde som LCN nenasiel :(
chalan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 14.červen 2010 - 12:13

Re: amiko 8840 zoznam kanalov triedenie od 1 vyssie

Příspěvek od chalan »

nikde som take nic nenasiel uz som z toho chory aj som skusal flasnut cez rs232 original fw a potom spat na najnovsi mcas ale bez zmeny kuknite sem http://www.elsonet.sk/storage/amiko_884 ... analov.jpg
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“