AMIKO HD8250+ zdieľanie CI slotu

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, lacoland, Duce

Odpovědět
Uživatelský avatar
Johny X
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 01.leden 2010 - 16:17
satelitni prijimac: AMIKO HD8150
Bydliště: Okres Humenné

AMIKO HD8250+ zdieľanie CI slotu

Příspěvek od Johny X »

zdravičko,
chcel by som zdieľať novu kartu skylink M7, mam prijímač AMIKO HD8250+ (AMIKO_HD8250_2.3.65_emu), modul skylink ready irdeto neotion ci+ v ktorom ma tu skylink m7 kartu, skrinka je pripojena na internet cez wifi antenu
prijimače ako klient su použite AMIKO IMPULSE WI-FI (AMIKO_Impulse_SAT_2.4.02_emu) skrinka je pripojena na internet tiež na ten isty router

OTAZKA:
viete mi niekto povedať prečo mi nechce zdieľať M7 kartu? mam nastaveny homecamd, pripojenie je funkčne som prihlaseny na kliente svieti na zeleno connect, ok, ale kartu v CI slote mi nezdieľa pričom v zdieľanom prijimači funguje, Keď vložim do zdieľaneho prijimača staršiu skylink kartu tak tu zdieľa, netreba nejake nastavenie prehodiť? pozeral som po prijimači tak nič som tam nenašiel nahodou ste neriešili už nejaky taky problem?
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: AMIKO HD8250+ zdieľanie CI slotu

Příspěvek od petersk »

M7 kartu nenazdielaš nijako. A ešte ani kartu v CI module nenazdielaš nijako.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
kolotoc
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 246
Registrován: 03.únor 2011 - 8:35

Re: AMIKO HD8250+ zdieľanie CI slotu

Příspěvek od kolotoc »

Johny X píše:zdravičko,
chcel by som zdieľať novu kartu skylink M7, mam prijímač AMIKO HD8250+ (AMIKO_HD8250_2.3.65_emu), modul skylink ready irdeto neotion ci+ v ktorom ma tu skylink m7 kartu, skrinka je pripojena na internet cez wifi antenu
prijimače ako klient su použite AMIKO IMPULSE WI-FI (AMIKO_Impulse_SAT_2.4.02_emu) skrinka je pripojena na internet tiež na ten isty router

OTAZKA:
viete mi niekto povedať prečo mi nechce zdieľať M7 kartu? mam nastaveny homecamd, pripojenie je funkčne som prihlaseny na kliente svieti na zeleno connect, ok, ale kartu v CI slote mi nezdieľa pričom v zdieľanom prijimači funguje, Keď vložim do zdieľaneho prijimača staršiu skylink kartu tak tu zdieľa, netreba nejake nastavenie prehodiť? pozeral som po prijimači tak nič som tam nenašiel nahodou ste neriešili už nejaky taky problem?
Jediné řešení zbavit se M7 a v bazaru koupit ICE Skylink.
Uživatelský avatar
Johny X
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 01.leden 2010 - 16:17
satelitni prijimac: AMIKO HD8150
Bydliště: Okres Humenné

Re: AMIKO HD8250+ zdieľanie CI slotu

Příspěvek od Johny X »

a trebarz nejaky drahši prijimač ktory by to dokazal?
kolotoc
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 246
Registrován: 03.únor 2011 - 8:35

Re: AMIKO HD8250+ zdieľanie CI slotu

Příspěvek od kolotoc »

Johny X píše:a trebarz nejaky drahši prijimač ktory by to dokazal?
Zatím to žádný nedokáže s M7. Doporučuji obětovat 500-600kč pro ICE Skylink.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“