KODOVANE

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
michal16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 02.únor 2017 - 17:41

KODOVANE

Příspěvek od michal16 »

Zdravím , prosim vas o radu , mam primac amiko hd 8250 , nastavil som podmieneny pristup .. meno heslo server .. nastavenia Ethernet setting atd ... vsetko fungovalo ... po vypnuti primaca na noc a zapnuti o den su vsetky programi kodvane a sam ich nerozkoduje ani za 10 min .. skontrolujem nastavenia ..dam ping test.. vsetko ulozim znovu a rozbehne sa to .. po vypnutii na druhy den sa spusti a vsekto je len kodovane .. viete mi poradit ? Ďakujem
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: KODOVANE

Příspěvek od Steiner »

Takéto veci robí napríklad router ZTE od Telekomu, kým sa nedá ping tak sa sám od seba nepripojí.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
michal16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 02.únor 2017 - 17:41

Re: KODOVANE

Příspěvek od michal16 »

Steiner píše:Takéto veci robí napríklad router ZTE od Telekomu, kým sa nedá ping tak sa sám od seba nepripojí.

Presne si uhádol mame doma ten router.. Dá sa s tým nieco spravit ? ďakujem
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: KODOVANE

Příspěvek od Steiner »

Dá, kúpiť ADB3212 z bazošu za 20-25€ a musí to šlapať. A keď "znásilníš" niektorého z dvoch členov tohto fóra /mňa alebo 005jon/ čo nie je také jednoduché, tak k tomu /čo sa týka možností tohto routra (ADB)/ môže byť aj bonus. :D
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
michal16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 02.únor 2017 - 17:41

Re: KODOVANE

Příspěvek od michal16 »

Steiner píše:Dá, kúpiť ADB3212 z bazošu za 20-25€ a musí to šlapať. A keď "znásilníš" niektorého z dvoch členov tohto fóra /mňa alebo 005jon/ čo nie je také jednoduché, tak k tomu /čo sa týka možností tohto routra (ADB)/ môže byť aj bonus. :D
Takze sa to dá riesit len vymenou routeru ? a aky " bonus " budem mat s tym novym co ste mi poradili ? Vďaka
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: KODOVANE

Příspěvek od Steiner »

„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
janoslama
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 15.březen 2008 - 7:27

Re: KODOVANE

Příspěvek od janoslama »

michal16 píše:
Steiner píše:Takéto veci robí napríklad router ZTE od Telekomu, kým sa nedá ping tak sa sám od seba nepripojí.

Presne si uhádol mame doma ten router.. Dá sa s tým nieco spravit ? ďakujem
Dopis si tam alternativnu DNS...195.146.132.058 ...a vsetko uz pojde normalne..
samozrejme musis vypnut dhcp,, aby si mohol rucne dopisat DNS.
90cm+DM3800:95E-50W
120cm-23,5E INVERTO BLACK Premium QUAD
200 cm Supral.:85E-47,5W.:QARL 3636+ G-BOX 2000 ,dekl.:HARL 3612+ Pace MSP995
KU+C-lnb-WSI ESX241,Zinwell 15K, Supermax California 13K
ClarkeTech 4100 HDplus, Octagon SX88 4K,AB Cryptobox 752
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“