Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

usb dvb je driver pre usb-dvbt-tuner pokial viem . asi by to malo byť network , alebo tak nejak . preferujem káblik pred takýmito píč..... :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od liquere »

Hele Ramadane :D ono driver ti pomoze aby box poznal ten bazmek(powered by efendy) wifi, ale niekedy je problem aj samotny wifi router alebo AP, treba aktualizovat fw aj tam. NEmusi to byt tvoj pripad, ale stretol som sa s tym uz. Tak skus aj tuto moznost, pokial to box pozna, ale blbne len pripojenie .....
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Takže Vážení, hezký den všem přeji, takže se mě konečně podařilo to WiFi zprovoznit
zřejmě to funguje přes tento plugin wirelesslan(3.0+git19809)

Ale obraz se seká- ale obraz se mě sekal i při LAN - tedy drátovém připojení- nevíte čím to prosím může být? Radil jsem se i na té firmě co poskytuje internet a bylo mě řečeno že rychlost internetu nemá na to vliv ](*,)


Ano já Ti efendy55 promiň věřím, ano to WiFi je pič..ina- já už jsem ho taky natáhnul ten kabel, ale ještě to zkouším aj WIFI když už mám ten adaptér

Teď potřebuji prosím kdyby mě někdo poradil proč se zvuk a obraz seká z ničeho nic a podotýkám není to že by to bylo drátově nebo bezdrátově připojené, a dělá mě to i u jednoho aj u druhého boxu- a přitom síla signálu je podle mě dobrá.

Prostě štve mňa to tož chcu třeba nahrávat nějaký pořad no a chvilku to funguje a pak se to sekne a třeba půl minuty trvá než to naběhne- třeba teď co to píšu tak před cca minutou se to seklo a ještě to nenaběhlo a teď to naběhlo a trvalo to cca 2 minuty a teď to jede a už to zas zdechlo- jelo to tak dvě minuty a zas to naběhlo po cca půl minutě a tak to je furt- no hrozné :( :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

liquere píše:Hele Ramadane :D ono driver ti pomoze aby box poznal ten bazmek(powered by efendy) wifi, ale niekedy je problem aj samotny wifi router alebo AP, treba aktualizovat fw aj tam. NEmusi to byt tvoj pripad, ale stretol som sa s tym uz. Tak skus aj tuto moznost, pokial to box pozna, ale blbne len pripojenie .....
Děkuji Ti moc :thankyou:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

v prvom rade to skús na free programoch ako to pôjde aby si mohol vylúčiť share ,oscam ,kartu atd. môže byť problém v lnb ,kábloch parabole atd. skúšaj to po jednom boxe na parabole či mu nevadí ten druhý atd.atd.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

efendy55 píše:v prvom rade to skús na free programoch ako to pôjde aby si mohol vylúčiť share ,oscam ,kartu atd. môže byť problém v lnb ,kábloch parabole atd. skúšaj to po jednom boxe na parabole či mu nevadí ten druhý atd.atd.
Děkuji Ti efendy55 moc tak to poslední to nebude protože už mě to dělalo když jsem měl jenom jeden box- tak budu zkoušet dál- to bude já vím nesmí se to tu psát ale asi blbý share-a to za to platím eště musím zkusit volné nekodované programy ale mám takový dojem že tam to nedělalo teď si vzpomínám jak sleduju retro na ČT 24 to nedělá :) Jo a kartu nemám ta mě zdechla nezaplatil jsem servisní poplatek- takže ji v žádném boxu nemám :( Moc Ti děkuju :thankyou:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

tak ti to potom blbne ani tým servrom . chcelo by to skúsiť iný server .
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Tak jsem se zaradoval že připojím oba dva boxy drátově LAN- koupil jsem vůl rozdvojku protože již v routeru nemám místo a myslel jsem si že do té rozdvojky můžu napojit dva boxy na jeden vstup do routeru, no a samozřejmě to nefunguje!!!- protože každý box má svoji IP adresu a musí být zapojený každý zvlášť do routeru a ne přes rozdvojku- to jsem teda blb tak já ten jeden box musím teda napojit na WiFi- nebo jak to prosím udělat?
Chápu to dobře- musí mít každý box samostatný vstup do routeru?

Takže zase to Wifi není na pi. u, Tož to mňa volovi nenapadlo, takže mám kabel aj rozdvojku naho.o no hrozné!! :(
Nekamenujte mě :cry:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

efendy55 píše:tak ti to potom blbne ani tým servrom . chcelo by to skúsiť iný server .
Ano určitě máš pravdu je to tím serverem :( , ČT24 už jede půl hodiny bez seknutí
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

Chlapci jde vám oscam? Já jsem dnes vytáhl kartu Skylink ICE,za chvíli jsem ji vrátil zpět a tma ](*,) Zkoušel jsem všechno možné,vrátit funkční zálohu a nic. Je zajímavé,že ve Sparku přes mcas funguje vše.Takže karta je v pořádku. máte někdo také takovou zkušenost?


Vyřešeno.Zase to byla chyba mezi blbcem na gauči a stb. V rychlosti jsem zapomněl dát kartu obráceně do čtečky. ](*,) :oops:
Naposledy upravil(a) Inuita dne 22.leden 2015 - 11:51, celkem upraveno 1 x.
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Radovan111 píše:Tak jsem se zaradoval že připojím oba dva boxy drátově LAN- koupil jsem vůl rozdvojku protože již v routeru nemám místo a myslel jsem si že do té rozdvojky můžu napojit dva boxy na jeden vstup do routeru, no a samozřejmě to nefunguje!!!- protože každý box má svoji IP adresu a musí být zapojený každý zvlášť do routeru a ne přes rozdvojku- to jsem teda blb tak já ten jeden box musím teda napojit na WiFi- nebo jak to prosím udělat?
Chápu to dobře- musí mít každý box samostatný vstup do routeru?

Takže zase to Wifi není na pi. u, Tož to mňa volovi nenapadlo, takže mám kabel aj rozdvojku naho.o no hrozné!! :(
Nekamenujte mě :cry:

Tak teď mě napadlo nevíte aby se ty kabely nemusely vytahovat zda by se ty kabely nedaly zapojit do svitche a jeden kabel ze switche do routeru? :?:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

kludne , bez problémov to pôjde . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

efendy55 píše:kludne , bez problémov to pôjde . :good:
Děkuji :thankyou: :thankyou: WiFi sice funguje aj mě to stáhlo aktualizace, ale už mám ten kabel natažený tak koupím switch :thankyou:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Radovan111 píše:
Radovan111 píše:
vbor píše:Nahrál jsem si PKT Hyperion v3 a konečně jsem spokojen. Žádné problémy, dokonce komunikuje s externím HDD ve formátu NTFS. Jen jedna věc se mi nedaří - nekomunikuje mi s klávesnicí Amiko WLK-100. Zkoušel to někdo?

Zdravím po krátké odmlce- já mám nainstalovanou E2 OpenATV a mám taky tu klávesnici WLK 100 a taky mě z příjmačem nekomunikuje, neporadíte prosím někdo? Děkuji Radovan :)

A ještě prosím dneska jsem aktualizoval E2 OPENATV a normálně mě to vymazalo OSCAM 9835 a nahrálo to jiný, už jsem myslel že budu muset přeinstalovávat celou E znovu, nakonec jsem ten OSCAM zaktivoval a už to jede, akorát jsem se Vás chtěl zeptat jak mám nastavit

Nastavení správy software- viz fotka:

Jinak mockrát děkuji a pozdravuji z Moravy Radovan :thankyou:
Hezký večer, takže vidím že nikdo tu klávesnici AMIKO WLK 1000 asi nemá- mě prostě v OPEN ATV nefunguje- ve Sparku fungovala :( Nevím proč nejde však je to Linux

p vbor už se Vám to podařilo tu klávesnici zprovoznit?

Hezký večer, efendy55 velice moc děkuji :thankyou: doporučil mě tento image- a pomohl mě i to nastavit- v tomto image je daleko lepší obraz než v OPENATV a hlavně se neseká obraz velice moc mu děkuji :thankyou: a velice si jeho pomoci vážím, :poklona:

akorát je to sice nepodstatné- mám Amiko Alien2 Triple+ a prosím nevíte jak zaktivovat tu červenou LEDKU aby svítila v režimu Stand-by- nebo při hlubokém vypnutí?
V openatv funguje- tedy je možnost to nastavit, ale tady-v HDMU já vím podotýkám je to nepodstatné-
ale nepřišel jsem na to kde a zda vůbec to jde nastavit :?: :?: - ](*,) a aj jsem procházel všechny pluginy a žádný asi není- nebo není prosím nějaký plugin, který by to umožňoval- někde ke stažení.
Děkuji a přeji hezký večer- Radovan :thankyou:
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od hranicecz »

Radovan111 - Prosimte nemel bys primo link na ten wifi plugin, o kterem tu pises. Potrebuju zapojit wifi v Hyperion 4. Mozna ze by to slo. Nemam jinou moznost pripojeni. Hledal jsem to na Playstationu 3, ale nenasel. Diky moc.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

podla skúseností radovana čo viem tak to vraj stojí celé wifi totálne za hovno , :cry: ale počkaj si ked ti o tom napíše on sám . :ROFL:
Všetko 4K
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od hranicecz »

efendy55 - Ja na ni jedu ve Sparku v pohode. Ma ale vetsi adapter, i s antenkou. Sila na maximum. Jako prvni jsem mel taky nano, jak jse tady pise, ale ta byla slaba a opravdu jse hodne zahrivala. Signal chytam od brachy z vedlejsiho domu, tak 30m. Taky mam pokriti i venku, v lete supr. A delime jse o penize na uhradu wifi. Takze ji potrebuju. Chtel bych to alespon vyzkouset.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

Hezký sváteční den, tak to WiFi už jsem vzdal ale pluginy v OPENATV jsou

Systemplugins wirelesslan (3.01git 19895)

A ještě další plugin
Drivers

network-usb-rt3070

To je v OPENATV
-----------------------------------------------------------------
V HDMU nevím tam jsem to nezkoušel, a teď jsem se díval a nevidím tam žádný takový plugin
A v Hyperionu 4 tož to vůbec nevím- tuto Enigmu jsem ještě nezkoušel- nebudu tady nic nalhávat já jsem v tom začátečník- zdrbu co možu :cry:

Ale doporučoval bych Ti ten box zapojit na kabel LAN- to WiFi bylo nespolehlivé, jinak adaptér musíš mít AMIKO, jiný měl jsem od AB Com to vůbec nespolupracovalo.

Tento mám já: http://www.amikostb.com/?q=product&id=121

Ale v Hyperionu 4 to možná pojede- když to vyrábí- tak to musí fungovat, ale asi je to ověřené jenom na Spark, tam to asi 100% funguje, ale jinak nevím.

Mrzí mě že nemožu víc poradit, ať se Ti daří :poklona:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
hranicecz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 23.červenec 2013 - 13:36

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od hranicecz »

Radovan111 - Takze moc diky. Nejak to zkusim. Kdyz nepude, dame Spark. Hold to uz chce neco noveho a kvalitnejsiho. Cau.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

hranicecz píše:Radovan111 - Takze moc diky. Nejak to zkusim. Kdyz nepude, dame Spark. Hold to uz chce neco noveho a kvalitnejsiho. Cau.
No je mě líto že Ti nemožu víc pomoci, ale teď jsem si četl Tvůj příspěvek že to chceš tahat přes stěny a až třicet metrů- tož to nevím vůbec, mě to šlo blbě z jednoho pokoja do druhého- to mohlo být tak 6 metrů.

Tak přeji ať se daří.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“