Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

Zdravím.Tak jak pročítám různá evropská fóra,tak zjišťuji,že se H 4.5 moc nepovedla. :cry: Ještě,že jsem si ji nevpustil do stb. :wink: Tak to vypadá,když se z dobrého image dělá silou mocí ještě lepší. ](*,) Počkám jak se vybarví H5.
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

ešte furt preferujete polskú E2 ??? v čom je teda lepšia ako iné E2 ? :thankyou:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

No efendy,me v hyperionu zatim funguje vsechno co potrebuji. Hlavne je na ni spoleh.Uz ani nevim jak vypada zelenac.Obraz jako fik pres 600Hz samsung.Vsech 19 pluginu funguje jak ma.Hdglass 16 plne funkcni.Samba server funkcni. Cifs disky funkcni.Stream do pc i Smartphonu perfektni.Epg vsech kanalu skylink i dvb-t kanalu funkcni.Tak fakt uz nevim co bych si jeste mohl vymyslet.
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Radovan111 »

efendy55 píše:ešte furt preferujete polskú E2 ??? v čom je teda lepšia ako iné E2 ? :thankyou:
Já nepreferuju radši nic :twisted: - ne vážně já mám E2 OPENATV- všecko je to dělané podle mě na koleně, pokud nemáte nějaké kamarády co by Vám poradili, tak musíte zkoušet sám a když vám to zdechne myslím ten software v boxu- třeba jako zelená obrazovka tak to musíte přeinstalovávat, ani oficiální manuál jako třeba je pro Windows neexistuje- samozřejmě to chápu že by nebyl zadarmo, to aby si člověk pořídil dva stejné boxy- na jednom to zkoušel- v pohodě no nic to jenom tak- přeju všem hezký podvečer z Moravy :) :)
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Vrabu
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 11.červen 2014 - 11:58

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Vrabu »

Dobrý den, poradí mi někdo zda je možné někde stahnout např. Sambu, VLCplayer a další a jak nainstalovat? Děkuji
L0th4r
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 10.listopad 2013 - 17:18

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od L0th4r »

Cau,resil nekdo propustnost hdmi pres avr? Zkousel jsem ruzne nastavit hdmi CYC v hyperionu,ale nic nepomohlo...Avr mam h/k 171 a ten by pass through mel podporovat.Vypnu avr a vypne se jak obraz tak i zvuk.
video: PANASONIC TX-P65ST50, MEDE8ER MED600 X3D/WP, VU+ Uno 4k VTI 13.0.9
audio: Ceeroy 8090, h/k hkts 60, Marantz 2220b, h/k 171, Pioneer n-50
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od fitor »

Ahoj,
jsem úpná lama, tak mě hned netlučte, ale několik dotazů k hyperionu v4.5 (vzhledem k tomu, že je to moje první Enigma, tak je možné, že je to stejné i pro starší verze):
1) Co a kde mám zapnout v pluginech, aby mi jely kódované programy (něco jako mcas v Sparku). Mám kartu T-mobile a jedou mi jenom volné, ve Sparku to jede.
2) jaké je jméno uživatele a heslo pro Dream box, DogSettings a TotalCommander?
Ani root/root co mi funguje pro Spark a TC, ani root/dreambox ani dreambox/dreambox nefunguje.
3) Jde nastavit motor na Disecq1.2 a ne na USALS? Nikde tuto možnost nemůžu najít.
Dík
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

nepoužívam toto image ,ale trošku ti pomôžem : root a pkteam skús a na čítanie karty doscam ,alebo oscam . tuším že cez modré tlačítko sa štartuje cam na čítanie karty samozrejme po nainštalovaní a správnom nastavení hlavne oscam na tvoj caid. viac ti už musia poradiť borci čo v tomto image frčia . #-o
Všetko 4K
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Kasr »

fitor píše:Ahoj,
jsem úpná lama, tak mě hned netlučte, ale několik dotazů k hyperionu v4.5 (vzhledem k tomu, že je to moje první Enigma, tak je možné, že je to stejné i pro starší verze):
1) Co a kde mám zapnout v pluginech, aby mi jely kódované programy (něco jako mcas v Sparku). Mám kartu T-mobile a jedou mi jenom volné, ve Sparku to jede.
2) jaké je jméno uživatele a heslo pro Dream box, DogSettings a TotalCommander?
Ani root/root co mi funguje pro Spark a TC, ani root/dreambox ani dreambox/dreambox nefunguje.
3) Jde nastavit motor na Disecq1.2 a ne na USALS? Nikde tuto možnost nemůžu najít.
Dík
Cez pluginy si daj stiahnut oscam- napr 10000 a potom oscam and sh4cam configs. Potom vyjdi uplne z pluginov, dlho stlac modre tlacidlo, hore vyber oscam(pohybom vlavo, vpravo; pozor-pohybom hore, dole zapnes mapping ca0 to ca1, to musi byt disamble) a daj zelenym restart.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od fitor »

Dík za rychlou reakci.
Heslo je pkteam a připojení jede.

Oscam 10000 a oscam and sh4cam config jsem stáhnul, ale v EMU manažeru vidím oscam 10000 - ten jsem nastartoval a je aktivní, ale kódované stále nejedou.
Ještě jsem zkusil mgcamd_135, který to také ukazuje, ale to samé.
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

Bez nastavení konfigu na kartu T-Mobile ti to ani jít nemůže. Pohledej na fóru nastavení Oscamu na tvou kartu. :book:
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Kasr »

Daj sem oscam.conf a oscam.server.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od fitor »

No dal bych, ale nevím, kde to najít :oops:
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

fitor píše:No dal bych, ale nevím, kde to najít :oops:
var/keys
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od fitor »

Tady to je.
Teď jsem vyzkoušel ještě kartu SkyLink irdeto a to samé. Ve Sparku jedou obě, jen u T-mobile musím nejdřív přepnout na nezakódovaný program, pak to naběhne.
V Enigmě ani škrt. Ani jedna karta.
oscam.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od efendy55 »

ak máš možnosť stiahni doscam online / ak máš kartu irdeto / v dvbp zadaj tvoj caid napr . P:0624 . naštrartuj doscam strč tam kartu a pozeráš . ak máš ice tak aj oscam nemá problém . :good:
Všetko 4K
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Kasr »

Asi boxtype- ufs910, dreambox...- vyskusaj.
Nemam aliena, tak neviem, aky ma presne.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od fitor »

Našel jsem tuhle verzi, který mám použít, v čem to editovat a kam to nahrát?
doscam.png
Jenom nechápu, proč mi nejede ani ta Skylink?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
lubosbrod
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: 11.červenec 2010 - 9:59
satelitni prijimac: Golden M.Unibox 9080
Bydliště: Havlíčkův Brod Vysočany
Kontaktovat uživatele:

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od lubosbrod »

Chlapi stránky PKTeam jsou mimo provoz a maj výpadky nejdou tedy stáhnout pluginy bitrate wiewer nebo dream plex přehrávač a jiné podobné věci našel by se někdo kdo by sem ty pluginy do Hyperiona nějak dal?? Je divné ,že na tak dobrém foru neni sekce pluginy ke stažení. Pokud se mýlim a jsem blb tak se omlouvám a všem hezké svátky.
Golden Media Unibox 9080 softwer 1.5.12. Lemontre originál- nebo 1.4.34 sp .Parabola 110cm .Motor Digipower.Konvertor Golden Interstár.Golden Media Unibox Triplex. Enigma Open Pli ARP.
Uživatelský avatar
Inuita
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 16.březen 2013 - 13:32

Re: Amiko Alien2 Triplex+ Pkt Hyperion v3

Příspěvek od Inuita »

Přeji všem satelitním nadšencům krásné prožití vánoc při sledování fungujících přijímačů.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Amiko Alien2 Triple Plus S2/S2/DVB-T2< > Spark 1.2.74< >PKT Hyperion v.4 SVN-2874 < > Oscam v.9991< >skylink ICE
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“