AMIKO MINI HD/V2

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
frnousek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 12.leden 2010 - 20:43

Re: AMIKO MINI HD/V2

Příspěvek od frnousek »

pcwifi píše:zadne se nezadava to lezes do menu kde nemas co delat ani nastavovat... sitovy klient se ladi tusim v menu - internet - ip share
Velmi si cením že se se mnou někdo baví ale proč myslíš že lezu někam kam nemám? Pokud chci nastavit sdílení tak ho musím nastavit jako síťového klienta a když chci otevřít položku tohoto nastavení ,chce po mne osmimístné heslo .Totéž se stane když chci otevřít nastavení sítě.Pouze třetí(prostřední řádek ze tří) položka-nastavení serveru jde odkliknout bez hesla. Zvláštní ale je že se nic nezmění ani po přehrání fw, dokonce si i pamatuje nastavení připojení k Wifi.Jsem zmatený.
vili1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 392
Registrován: 22.prosinec 2007 - 18:47

Re: AMIKO MINI HD/V2

Příspěvek od vili1 »

uz som sa s tym stretol nahraj tam original conax soft a potom zo satsuportu
ivankicin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 31
Registrován: 17.prosinec 2009 - 19:25
satelitni prijimac: DM800SE,DM800SE V2....
Bydliště: Trebisov

Re: AMIKO MINI HD/V2

Příspěvek od ivankicin »

frnousek píše:
pcwifi píše:zadne se nezadava to lezes do menu kde nemas co delat ani nastavovat... sitovy klient se ladi tusim v menu - internet - ip share
Velmi si cením že se se mnou někdo baví ale proč myslíš že lezu někam kam nemám? Pokud chci nastavit sdílení tak ho musím nastavit jako síťového klienta a když chci otevřít položku tohoto nastavení ,chce po mne osmimístné heslo .Totéž se stane když chci otevřít nastavení sítě.Pouze třetí(prostřední řádek ze tří) položka-nastavení serveru jde odkliknout bez hesla. Zvláštní ale je že se nic nezmění ani po přehrání fw, dokonce si i pamatuje nastavení připojení k Wifi.Jsem zmatený.
Pisal som ti SS, nemas zaujem
Nahraj sw cez PC
Smolař
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 23.říjen 2009 - 12:48

Re: AMIKO MINI HD/V2

Příspěvek od Smolař »

Dobrý den mám prosbu o radu na zkušené . Mám doma dva přístroje Amiko MINI HD a jeden Amiko MINI HD SE
Poraďte mě prosím nejrozumější FW pro konkrétní přijímač a hlavně aby obsahoval sdílení ( Domácí síť ) Vím že se tady na fóru určitě v hormadě náplav informace najdou ale nechci experimentovat a třeba někdo z vás poradí .

Obrázek

Děkuji vám
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: AMIKO MINI HD/V2

Příspěvek od pcwifi »

pokud vim tak share ma v sobe i oficialni FW, takze bych tam napumpoval posledni verze... ja sem pokazdy sosal odsud

http://amikoreceiver.com sharing karty funguje mezi Amiky zcela ok, Skylink stara Irdeto.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
meno112
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 26.květen 2014 - 22:36

Re: AMIKO MINI HD/V2

Příspěvek od meno112 »

Caute,
skusam rozbehat ftp, ale nejde mi to. Skuste mi povedat, co mam zle.
Takze ftp server ma adresu: 192.168.1.96, zdielana zlozka je "skuska", meno/heslo uzivatela na citanie a zapis: ftp/ftp. Port som ponechal klasicky :21.
Cez prehliadac na pc ci mobile sa dostanem na to ftp s tym menom a heslom.
v STB mam ftp nastavene takto:
Url ftp servera: ftp://192.168.1.96:21/skuska/
Anonymne ftp: nie
Meno uzivatela: ftp
Heslo: ftp

Ale nestiahne mi ziaden zoznam. Skusal som aj anonymne ftp, ale to tiez neslo. Samozrejme ze mam pripojene usb, lebo inac by som sa do ftp nastaveni nedostal.
Diki
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“