AMIKO ALIEN 2

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Od zacatku roku jsem provozoval HDMU (ze zalohovane konfigurace jinym uzivatelem pro region UK) a bezela pekne rychle (zadne prodlevy pri pohybech v menu) ale pred tydnem jsem mel roupy a premapoval jsem tlacitko EPG tak, aby zobrazilo Single epg s tim vysledkem, ze po prvnim restartu uz jsem se do enigmy nedostal. Vyuzil jsem tu prilezitost k experimentovani s poslednim vydanim HDMU a jinym skinem, ale zadny me nebezel tak svizne jak jsem byl zvykly s tim skinem 'Kerni-HD 1 R2', kteremu ale chybelo par veci k dokonalosti, jako ze nezobrazoval v Kanalovem menu rovnez dalsi tri nebo ctyri nasledujici programy pro zvyrazneny kanal, jako to umi jine skiny (taky nemel zadny plugin pro zmenu barev skinu, jako maji nektere jine). Jinak zakladni skin v tom nejnovejsim HDMU byl svizny, ale trochu moc 'zakladni'.

Zkusil jsem tedy nejnovejsi PKT Hyperion v5.4 ktery by se dal krasne pouzit i se skinem ktery je pred-instalovany (PKT Silver HD), ale bohuzel trpi nesviznosti. Podoba se to ovladani vozitka ma Mesici (prodlevy v menu asi vterinove), popripade az i jako na Marsu.
Image ma v sobe pred-nahranych sest skinu (vcetne tohoto PKT SilverHD se kterym se instaluje), ktere nejdou normalne odinstalovat a byl jsem skepticky (obrazkove info dava jen mizernou predstavu jak vypadaji, v pluginech skinu preview pak chybi uplne, coz zas neni takova ujma z duvodu jejich hodne nizke informace), ale pak jsem je prece jen vyzkousel a pokud budu tuto image provozovat, bude to se skinem PKT_RedHD. Je svizny, vypada docela dobre a ma v menu MiniTV a dokonce ukaze v kanalovem menu i dalsi (dva) nasledujici porady (lepsi by bylo tri a vice, ale da se s tim zit).

Mimochodem, v Single channel menu je modra oznacena pro 'Select Channel', zmacknuti modreho tlacitka ovsem spolehlive nahodi zelenou obrazovku smrti. Sice me prijde zadavani nahravani dopredu na pristi den (dny) ne tak jednoduche, jak jsem byl zvykly u HDMU, ale da se s tim zit (v Single Channel menu nejde jednoduse zmacknout tlacitko s tou cervenou teckou aby se nahravani bez dalsiho nastavilo (ale da se dvakrat zmacknout zelene s tim sviznym skinem), rovnez v tom samem Single channel menu nejde prepnout na jiny (dalsi) kanal). Mimo jine plus se napriklad da nahravat na NTFS format disku. Ale zase minus je, ze pri prehravani nesmim exitem odstranovat infobar, protoze to me vyhodi do nahravek - a to menu, kde se tohle da nastavit nefunguje. Rovnez nedostanu na vyber pustit film od zacatku, nebo prejit na posledni sledovane misto ve filmu, to druhe je automaticke. Dost me tyhle nedodelavky mrzi, protoze to neni jako kdyby tu nebyl nejaky vyvoj uz celou radu let.

Ve vsech enigmach me chybi ze ten vyhled na program v tzv. MiniTV se pri prechodu na jiny kanal v Channel menu zvetsi na celou obrazovku na pozadi, tedy nezustane v minivyhledu te MiniTV (Channel menu si nastavuji tak, aby pri najeti na jiny kanal a zmacknuti OK zustalo to kanalove menu otevrene).
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

stando007 píše: Co to tak sledujem, tak ak je zohriaty (je polozeny na av receivery a uz nejaky cas bol zapnuty), tak ide, ale ked je studeny, tak nefunguje.
Co mi napada, ze v tom teple mohli utrpiet kondenzatory. Nemate niekto skusenosti ci sa oplati skusat menit kondenzatory? A ak ano, menit komplet vsetky, alebo len v zdrojovej casti alebo naopak, len na zakladnej doske? Je ich tam dost vela a vyslovene velmi vypuknuty nie je ani jeden.
Je tu moznost spatneho spoje, tzv. studeneho spoje, ktery pri zahrati te spojove desky jeji dilataci dosahne patricneho spojeni, kontaktu. Ale nalezeni toho spoje nebude lehke, ledaze pri prohlidce zblizka a pinzetou potahani a pokyvani dratkami ten spatny spoj neodhali. Nekde by taky mohla byt vlasova trhlina na plosnem spoji v tech medenych cestickach, ale to skoro nemusi byt videt, podkud vubec. Je to podobne tomu, kdyz je kondenzator spatny, ale neni nejak vybouleny, nebo jen malo, ze prakticky vypada jako dobry.

Mam doma stary ABIPBox 250S ktery se restartuje kdyz vic prepinam kanaly, jdu do menu kde se chvili hrabu v nastavenich a tak (hlavne pri tom castejsim prepinani kanalu). Taky jsem tenkrat zkousel instalovat novou enigmu (na tom bezi E1), ale nepomohlo to. Tam co si pamatuji ani moc zadny vyber co instalovat ani nebyl. Mozna je 'oslably' zdroj a pri vetsim odberu zkolabuje a vede to k restartu... ale zadny od pohledu spatny kondenzator jsem tam nevidel - jako tu na obrazku ukazal tonko na predesle strance. Vubec by me zajimalo, jak se ty kondenzatory vybiji, kdyz se nechce cekat treba do pristiho dne. Asi zkratem pres nejaky odpor?
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

trgtrhty2 píše:Vcera som nainstaloval hyperion5.4 a zatial uplne bez problemov, reaguje rychlo (skin Elgato HD), pozeranie jedneho kanalu
a sucasny stream alebo nahravanie druheho funguje bez akychkolvek problemov aj v HD. Funguje tiez archiv cz/sk, ale nie ten
z feedu, ale zo stranky autora. Zatial sa mi to javi ako velmi dobra a bezproblemova distribucia pre alien2, asi najlepsia z toho, co som na alienovi vyskusal.

Chcem sa ale opytat na iny problem. Mam dvojity monoblok na Astru 19.2 a 23.5 a pred par mesiacmi, ked som este pouzival openatv5.1, obcas zacal miznut obraz na kanaloch z Astry 19.2 a objavila sa seda obrazovka, pricom zvuk isiel normalne. Ako som vcera zistil, rovnaky problem sa vyskytuje aj v hyperion5.4, takze to skor vyzera na problem hardwaru. Ma niekto takuto skusenost?
Je to problem v LNB alebo v alienovi? Dakujem.
Dik za tip, ten Elgato HD skin dnes vyzkousim. Na oplatku se muzes mrknout na ten pred-nahrany PKT_RedHD. Ten archiv z pluginu si rika o update ale neni tam moznost ho provest aktivne. Zkusim tu stranku autora...

Ohledne te sede obrazovky - mam v bouquetu kanal z Astry19 ArteHD a ten me vzdycky bezel, ale ted na podzim se me parkrat stalo, ze zvuk sel, ale obrazovka mela svetle sedou barvu (na strese mam 60cm parabolu se single LNB peven namirenou na Astru19). Pak jiny den zase vse slo normalne, uz se me to stalo dvakrat ci trikrat. Myslel jsem, ze je to treba tim, ze nektere filmy bezi zakodovane, nebo neco takoveho, mozna v nejakem formatu, ktery muj pristroj neumi zobrazit. Ale ted po precteni tech tvych potizich si myslim, ze za tim mozna bude neco jineho.
trgtrhty2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 06.listopad 2010 - 23:42

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od trgtrhty2 »

PKT_RedHD teraz nemam ako vyskusat, momentalne uz mam openatv5.3, je stabilnejsia ako hyperion5.4, tiez pouzivam rovnaky skin Elgato HD, ide bez problemov, okrem toho zvuku na DVB-T2 ORF. Inac na sparku ten zvuk ide.

Myslim si, ze ta seda obrazovka nema nic s kodovanim, ja mam z Astry 19.2 naladene len FTA kanaly a robi to prave na nich. Skor je divne to, ze Aliena 2 mam 3 roky a problem sa objavil len nedavno. Z toho, co hovoris, sa zda, ze aj u Teba sa to predtym nevyskytovalo a teraz to zacalo.
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Ano, byl jsem cele leto pryc a ted mesic po navratu se to objevilo minuly tyden, myslim dvakrat, tedy kdyz jsem si toho na Artu kanalu na te Astre19 vsimnul. Vzbudilo to ve me obavy, ze jsem o Art kanal nadobro prisel, ale pristi den obraz zase bezel normalne.

Ten skin Elegato HD postrada miniTV, i kdyz bohouzel ta funguje jak ma jen pri otevreni toho kanaloveho menu, pri dalsim prepinani kanalu, kdyz to mas nastavene aby to menu zustalo otevrene, uz obraz zustava jen na pozadi a ta miniTV poskytne jen vyhled na cast obrazu pod ni... libilo by se me 'brouzdat' kanaly a divat se co bezi jen v te miniTV a prepnout obraz druhym kliknutim OK na celou obrazovku az kdyz bych se chtel na neco divat. Ale to je nedostatek uplne kazde E2. Tady me vadi hlavne to autonavraceni k bodu posledniho divani pri spousteni nahravek a taky ze pri 'previjeni' se vse muze tak zakopat, ze musim resetovat, i kdyz to neni vec jen teto enigmy, zadna nema jiste tyhle veci ohledne nahravani a prehravani nejak moc dobre vyresene.

Zkousim ted tu openatv a libi se me, ale porad hledam vhodny skin, aby mel tu miniTV a zaroven aby bezel svizne a mel nejake dobre barvy fontu... miniTV tu kupodivu splnuje muj pozadavek z predchoziho odstavce, je videt ze nejsem sam komu to chybelo.

Tak zustanu u OpenATV 5.3 se skinem Metrix v zakladni instalaci, ktery jde upravit co do barev fontu a umi i tu miniTV, vse ovsem uzivatelsky pomerne slozite upravene v nastaveni skinu, kdy vysledky lze videt az pri restartu GUI. Default skin je sice pekny, ale na Aliena moc tezky. Default tu ovsem neznamena ze je po instalaci enigmy aktivni, je potreba do nej prepnout. Dalsich skinu v pluginech je tam sice hafo, ale bez radneho preview, nebo aspon popisu, je to na tentononc. Zkousel jsem oficialni forum ATV enigmy, ale v sekci skinu je jich jen par s vyobrazenim, naprosta vetsina jsou zrejme utopene v historii fora... cili jako zdroj informaci o tech skinech vice mene taktez kulovy. Doufal jsem v nalezeni seznamu vsech skinu ktere jsou nabizene na tom serveru pluginu s obrazky, kdyz uz v enigme neni zadne preview (po stazeni sice nejake je, ale nejde stahnout moc skinu najednou, krome toho je to jako ruska ruleta, kdo to zkusil vi o cem je rec, je zahodno mit enigmu zalohovanu).
Pres to vsechno je OpenATV 5.3 enigma vubec to nejlepsi, co jsem na Alienovi mel nahrane.
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fitor »

Ahoj,
položil jsem tento dotaz v jiném vlákně ale nikdo nereagoval, tak to zkusím tady:
mohl by mi někdo poskytnout lamedb s programy DVB-T v Praze?
Nemůžu naskenovat nové programy, přitom staré uložené hrají i když je nový sken nenajde.
Dík
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Frekvence nebo kanal se musi zadavat rucne, automaticke ladeni DVB-T me nikdy nefungovalo. Tady je muj setting vcetne programu E-Channelizer ktery pouzivam. Ty udaje pro rucni ladeni DVB-T jsou uvnitr v textovem souboru, ale zkopiruju je i sem. Nejsem si jisty jestli plati i pro Prahu (zas takovy expert v tomhle nejsem), ja jsem v oblasti vysilace regionu Ceskych Budejovic. V pripade ze se to lisi podle konkretniho vysilace bych prosel kanaly jeden po druhem, nebo myslim lze ty udaje vygooglovat.

http://www.mediafire.com/file/vy7df4knn ... etting.rar

"DVB-T & A_19.2 (TV)" je bouquet ktery pouzivam, obsahuje ceske tv a radia plus zpravodajske a par dalsich tv z Astry19.2

MHz Ch
482 22
506 25
562 32
618 39
698 49
706 50
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fitor »

Ahoj,
díky za odpověď. Jsi jediný, kdo se ozval. V Praze a okolí zřejmě nikdo nesleduje programy DVB-T.
Bohužel kmitočty, co máš v lamedb já nechytám.
Zkusím ten E-Channelizer jestli s tím něco udělám.
Zajímavé je, že někdy minulý rok jsem naskenoval bez problémů přes sto programů, samozřejmě některé ze dvou až tří vysílačů.
Po tom, co rozjeli LTE, jsem musel instalovat zesilovač s laděnými kanály a naskenuji 22 programů. Chápu, že ty mimo naladěné kanály neprojdou kanálovými propustmi, ale nenaladím ani silné ze žižkovské věže (K53/ČT1....).
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Tak kmitocty se zrejme lisi podle regionu, vysilace. A v CR, nebo i se Slovenskem ma pozemni vysilani prijimat cca 60-65% domacnosti, nebo takovou nejakou statistiku si pamatuji.

Snazsi pri rucnim ladeni je ladeni podle kanalu (rucni ladeni v modu 'Uzivatelem definovany transponder'), s tim predpokladem ze nejsou rozhozene po celem moznem vysilacim spektru (kanal 5-69).
Zizkov: Vysílá na kanálech 53, 41, 59, 47, 51
Cukrak: Vysílá na kanálech 53, 41, 59, 51

http://www.omko.cz/prijem-digitalni-tel ... sto-praha/

O tom LTE jsem neco cetl, ale myslim, ze me oblasti se to netyka, spis hlavne Prahy? Kanal 53 vysilace Zizkov problematicky... mozna zkusit nejakou lepsi antenu?

E-Channelizer na nahravani settingu do prijimace vcetne jeho upravy jsem zacal pouzivat kdyz me z nejakeho duvodu (vymena domaciho routeru) prestaly fungovat DreamBoxEdit i DreamBoxControlCenter programy - nemohly se z nejakeho obskurniho duvodu pripojit k prijimaci, coz me primelo rozhodit site na internetu, hledat neco jineho. Ten E-Channelizer tedy neni uplne intuitivni, nebo alespon nebyval v minulych verzich (je porad aktivne vyvijeny), ale zlepsuje se a myslim, ze je to mozna to nejlepsi na soucasne scene, hadal bych, ze zvlast pro narocnejsi uzivatele.
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fitor »

Tak zajímavé je, že tobě to ladí jen jeden kanál a ne kompletní. Já při vyhledávání jen na jednom kanále nenaladím ani programy, které se při kompletním scanování naladily.....
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Kompletni znamena automaticke? Pro uplnost jsem rucne preskenoval vsechny DVB-T kanaly, 5-69 a nasel jsem tyto programy na techto kanalech.

================= Skan aktualni 21 11 2016
482 22 (10 programu)

CT:D/CT art
Prima LOVE
Prima ZOOM
Prima MAX
Ocko
Ocko Gold
Barandov Plus
Kino Barandov
Slagr TV
Proglas

506 25 (11 programu)

Fanda
SMICHOV
TELKA
Prima Comedy Central
JTV
JOJ Family
RELAX
REBEL
MNAM TV
MNAU TV
Seznam.cz

562 32 (7 programu)

CT 1 HD
CT sport HD
CT 2 HD
CT:D / CT art
KINOSVET
RADIO CAS
RADIO CAS ROCK

618 39 (5 programu)

NOVA
NOVA CINEMA
Prima COOL
Prima
BARANDOV TV

698 49 (12 programu)

CT 1
CT 2
CT 24
CT Sport
CRo RADIOZURNAL
CRo DVOJKA
CRo Vltava
CRo RADIO Wave
CRo D-DUR
CRo RADIO JUNIOR
CRo PLUS
CRo JAZZ

706 50 (7 programu)

Ocko Expres
Noe TV
Barandov MUZIKA
Regionalni televize CZ
Sport 5
TV8
Televize Jecko
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fitor »

Kompletní jsem myslel automatické.
Ani jeden z těch kanálů nechytám, ale zjevně jsi toho našel víc než já.
Zkusím to také kanál po kanálu, ale naposledy jsem to zkoušel na K30 polský mux, ale nenašlo to nic.
Přitom z minula mám asi 8 HD programů, které jedou ve velmi dobré kvalitě.

Tak jsem to zkusil, ale ať tam zadám jaký chci kmitočet, vždycky mi tam naskočí DVB-T auto CH21 474MHz a nalezených programů nula.

Co máš za Enigmu?
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
Lojza3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 23.červen 2012 - 22:01
satelitni prijimac: SF8008,Hitube 4K,Alien 2,Humax
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od Lojza3 »

A zadáváš tam před laděním šířku pásma = 8 MHz? /HYPERION/
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Ja mam OpenATV 5.3

Rucne muzes ladit bud podle tech kanalu, nebo podle frekvence - prvni nabidka je na druh tuneru, druha se da zmenit (sipka doprava nebo doleva) tak, aby jsi videl nize bud kanaly, nebo frekvence. Ty frekvence co jsem nahore napsal jsou v MHz, takze v menu 482 MHz pro kanal 22 bude 482000 (protoze tam je to v KHz). Ta sirka pasma 8MHz tam bude nejspis prednastavena automaticky. A jak rikam, kdyz nevis frekvence, tak je lepsi ladit podle kanalu, muzes projet vsechny, od 5 do 69, protoze to ladi rychle. Kdyz to najde nebo nenajde, zmakcni exit a jdi na dalsi kanal.

Myslim, ze kdyz zadas spatny kanal, jako mimo rozsah, nebo spatnou frekvenci, tak se to vrati nekam, treba na ten kanal jak pises.

Jak tomu rozumim, tak Setting, pokud tedy je pro tvou oblast, obsahuje vse, tedy neni treba nic vyhledavat. Kdyz tedy nove instaluji enigmu, tak projdu tim wizardem ale na konci jen nakonfiguruji tunery a vyhledavani preskocim a pak si tam nahraju muj setting a hotovo. Takze jak jednou naladis dostupne kanaly v tve oblasti, tak si stahnes ten setting do pocitace a mas vystarano.

Kdyz jsme u toho, hodily by se me picony pro CRo radia.
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fitor »

Mám šířku pásma 8MHz a kmitočty vytažené z terrestrial.xml pro Evropu. Ale prostě nenaskenuji, proto jsem zadal dotaz sem.
Sarý setting samozřejmě funguje, ale přibyly nové programy a některé jsem ze settingu smazal.
Stačilo by mi, kdyby někdo z Prahy nebo okolí vykopíroval setting.

Picony pro terrestrial nebo satelit.
Pokud máš alespoň jedny, druhé "vyrobíme" přejmenováním. Pokud ne, tak bohužel ty obrázky neumím.
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
vinov
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 27.únor 2008 - 6:56

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od vinov »

Mozna mas 'spatnou' enigmu. Jestli to neni nejaka, na kterou jinak nedas dopustit, zkusil bych na tvem miste jinou (zalohuj ji ze Sparku a muzes se k ni vratit). Terestrialni tuner, jeho ladeni, ve me z vlastni zkusenosti s instalacemi enigmy budi dojem, ze vyvojari enigmy tuhle stranku satboxu moc neresi, protoze se typicky zameruji hlavne na satelitni prijem, kde je naprosta vetsina uzivatelu enigmy.

Tu spatnou odezvu na tve potize tady na foru bych pripsal skutecnosti, ze typicky prijemce pozemniho vysilani jsou starsi lide, kteri si poridili krabicku se single dvb-t tunerem a maji to nastavene od prodejce, nebo svych deti a takovi se na forech nevyskytuji.

Picony neni tezke vyrobit, tezke je vyrobit takove, ktere vypadaji aspon trochu obstojne. Treba odtud http://www.rozhlas.cz/vysilace/portal/ by sly vytipnout ale bohuzel jsou na bilem pozadi a bezny program ho na cerne sice zmeni, ale nekvalitne (bral bych i transparentni pozadi).
trgtrhty2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 06.listopad 2010 - 23:42

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od trgtrhty2 »

Na vsetkych enigmach, ktore som mal na Alienovi 2T+, som prijimal ORF cez DVB-T, a teraz to pozeram na openatv5.3 cez DVB-T2. Na niektorych starsich verziach bol problem s automatickym ladenim DVB-T, pokial si spominam, nedokazalo najst programy na niektorych kanaloch. Pri manualnom ladeni nikdy nebol problem, po zadani cisla kanalu sa najdu vsetky programy. Myslim si, ze do suboru terrestrial.xml nie je potrebne zasahovat. Ak je problem po novej instalacii, je mozne, ze samotny DVB-T tuner nie je v poriadku.
fitor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 11.listopad 2013 - 15:44
satelitni prijimac: Alien2T+

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fitor »

Tuner je v pořádku, DVB-T jede.
Do terrestrial.xml jsem nezasahoval. Přijímač naladí jen pár stanic, proto sháním lamedb, to je vše.
Alien2T+, PF 210cm Astra 28,2°E, Offset 125 + rotor 72°E - 55°W
jozko1984
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.červenec 2012 - 16:18
satelitni prijimac: showbox vitamin 5000hd E2 Pro

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od jozko1984 »

Ahojte neviete ci sa da niekde zohnat displey na anico alien 2.vdaka
Showbox vitamin E2 Talisman 2 PRO 256MB
fanatix
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 09.říjen 2008 - 15:10

Re: AMIKO ALIEN 2

Příspěvek od fanatix »

Má niekto image PKT Hyperion 5.4 GM 990/7162? Na ich stránke mi nefunguje download, vypíše chybu "Incorrect format for file ./languages/sk.txt on line 1.
Format is "variable name[tab]value""
Illusion M2S, Showbox S300 Platrinum, Opticum 4050CX, Ferguson Ariva 100, Ferguson Ariva 100E, Amiko Mini HD SE, Amiko Alien2 Hyperion 5.1
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“