soft na opticum 9600HD

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, lacoland, Duce

wladys
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 31.leden 2010 - 19:03

Re: soft na opticum 9600HD

Příspěvek od wladys »

sakuso píše:Možnosť aktualizácie softvéru zo satelitu Astra 19,2 - OTA ,čo to znamena ako sa to da spravit, co je ta OTA , dakujem.............

OTA services - Over the Air. To se ovšem netýká Opticumů.
Uživatelský avatar
sakuso
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: 08.květen 2010 - 9:40

Re: soft na opticum 9600HD

Příspěvek od sakuso »

idu na tomto prijimaci irdeto karty original nie ice.................
Uživatelský avatar
vendelinko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.duben 2010 - 11:47
satelitni prijimac: Vu+ Solo 4K
Bydliště: SVK-východ

Re: soft na opticum 9600HD

Příspěvek od vendelinko »

Ahoj, skusam ozivit temu ci este je tu vobec niekto uzivatelom Opticum 9600 HD. Chcem sa opytat na soft verziu aku mate v satelite? ja 3.39 / loader 4.03. Ma niekto skusenost alebo existuje aj alternativny soft ? Poliaci maju na stranke http://www.globo.com.pl/en/p/hd-9600 max verziu 3.36 ale viem ze po 3.37 nefunguje zdielanie.

Momentalne jazdim na NEWCAMD a ked ho vypnem do standby a nasledne zapnem tak mrzne.

Dik za kazde info
Vendelín
Main: Vu+ Solo 4K / VTi 14 / Oscam /
Opticum 9600 HD_3.39 / Opticum 9500 HD_Dual-Boot_8MB_Argus_1.2.76
AB CryptoBox 600HD + 600HD mini + 650HD + 750HD
SENCOR TV and Samsung HT
testovnik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 14.prosinec 2009 - 16:46

Re: soft na opticum 9600HD

Příspěvek od testovnik »

Jediné poznatky nyní už cca 1 rok staré mám ty, že 3.35 neuměl "rakušáky" (ale teď už je to jedno), sdílení LAN fungovalo, ICE v horním slotu většinou fungovala (i když někdy 1:10 po úplném zapnutí taky vytuhla na LOAD), hlavní STB jsem ale nevypínal/neuspával, 3.39 tuhlo vždy i když s CA modulem sice zdánlivě netuhlo ale hlavně NESDÍLELO ! Letos budu možná u kamaráda spojovat 2 ks ale až někdy v létě. Použiju je, mám Combo - TS verzi. Jinak jsou to bohužel velmi nepovedené a zlobivé STB.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“