Optibox Aligator/Panthera FW

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
Zapa
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 15.leden 2010 - 20:42

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od Zapa »

SRG SSR s vPlug_Server v1.0.2.21 by to jít na panteře mělo .
U mě na Sw Manhattan 22.29 s vPlug Server v1.0.2.21 to jde OK.
Zapa
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 15.leden 2010 - 20:42

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od Zapa »

liquere píše:Zdar zappa, jasne napis ak uz budes mat poznatky, maj sa.
Po měsíci s Sw Manhattan 22.29 nemám žádný problém.Povýšení bylo bez továrka sw 22.26. na 22.29 OK.Sw 22.26 bez továrka sat. byl také OK,ale DVB-T nejelo(Kvůli DVB -T jsem taky musel přes tovární nastavení). Zřejmě se jedná o záměr ,vzhledem k úpravě a doplněn í Satelitů a aktualizovaní sat.TP. Jediný problém sw 22.26 byl ,že paměť TP je plná a pro přidání nových TP je potřeba paměť uvolnit vymazáním TP ze satelitů mimo náš dosah (např.180 E nebo jiných nedostupných satelitů)Nahrávání je bezchybné a CCCAMD i NEWCAMD je na sw 22.29 perfektní. Obraz je OK.Emu je stejné jak bylo na Sw 22.26.Problém jak psal kontakt.spy na Sw Manhattan 22.29,že box nevidí karty nemám.Karta Skylink i Freesat je OK.Možná je to tím ,že jsem na Sw22.29 přešel bez továrka a veškeré nastavení zůstane stejné.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od liquere »

Zdar, narazil som na tu verziu 22.29 viackrat behom par dni, tak mozno este nieco upravovali, toto je posledna verzia, tak skus pripadne.

https://www.mediafire.com/?hld35cto13dqc6u
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Zapa
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 15.leden 2010 - 20:42

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od Zapa »

Díky liquere vyzkouším.
kontakt.spy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 18.srpen 2007 - 22:23
satelitni prijimac: DM 525hd dvb-t2/c
Bydliště: Havířov

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od kontakt.spy »

Vážení,aligátor/manhatan/ je odstaven,nahradil ho Xtrend 9200,takže se tu mějte hezky-přecházím do jiné sekce ,všem moc děkuji za pomoc a spolupráci-ahoj !!!
Samsung 55nu8002 ,42px80,DM525hd dvb-t2/c,mini pc diway m9
kontakt.spy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 18.srpen 2007 - 22:23
satelitni prijimac: DM 525hd dvb-t2/c
Bydliště: Havířov

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od kontakt.spy »

Ještě prosba,selhal zdroj-nemá náhodou někdo plánek ,nebo povědomí ,které jsou to kondenzátory-hodnoty,děkuji ! :shock:
Samsung 55nu8002 ,42px80,DM525hd dvb-t2/c,mini pc diway m9
rakill
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 13.říjen 2010 - 17:59

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od rakill »

Nazdar všetci,mam menší problémik .podarilo sa mi vymazať na pantere satelit astru 23 zo zoznamu satelitov a neviem ako ho tam dostať späť.poradte niekto .díky
kontakt.spy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 18.srpen 2007 - 22:23
satelitni prijimac: DM 525hd dvb-t2/c
Bydliště: Havířov

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od kontakt.spy »

Ruční vyhledávání,seznam,OK-přejít na auto a vyhledat !
Samsung 55nu8002 ,42px80,DM525hd dvb-t2/c,mini pc diway m9
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od vincek »

Na Optibox Pantheru existuje nějaký nový firware,přece není možné aby to zrušily.Stále se mi zdá že to je nedořešené.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od liquere »

vincek, to je 3-4 roky dozadu, pochybujem ze sa este nieco ukaze.NAvyse panthera mala menej klonov ako alligator, cize aj tam je toho softu menej od bratrickov... :)
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od vincek »

Takže podle toho co píšeš liquere,koupíš si nový satelitní přijimač 3 4 roky dají update firwaru a končí to tak to je teda blbý.No a jak by se dala ta Optibox panthera překlonovat moc tomu nerozumím.
Naposledy upravil(a) vincek dne 04.listopad 2014 - 12:19, celkem upraveno 2 x.
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od vincek »

A ty požíváš jaky satelitní přijímač jestli se můžu zeptat.To jsi ho odstavil myslím ten panthera optibox.To bych si musel asi podle toho co píšeš koupit jiný.On jede ale není to vychytané.Koupil jsem si čtečku karet TechniCrypt a nejde mi vůbec zvuk třeba na film+ jak je to vůbec možmé.Myslíš čím to asi bude.Ale v čtečce karet mi to jde ale při přepínání se mi to zda jak kdyby se to kousalo.Mám firware Optibox PANTHERA VVPL021.66.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od liquere »

No ja mam alligatora niekde v skrini a pouzival som ho. Ved sa pamatas jeden cas sme to tu spolu trapili viacerí.Teraz mam VU UNO aktivny box.Pokial viem novsi fw ako 21.66 nebol vydany.Ako klon k panthere boli

Drake 5500 Full HD
Pro Sky HD-S400SCI
StarMax Full HD 2x2 Plus
SuperMax SM 2100 HD
ale pochybujem, ze tam bol novsi soft ako 21.66,ale pokial chces laborovat skusit mozes.Postup je tu popisany, bol aj nejaky soft na upravu tam sa to lahko menilo.Volakedy sa zapa tomu venoval ako posledny mohykan, ale uz tu davno nebol.Tak pohladaj si to.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od vincek »

Asi na to kašlu ale mohl bys mi napsát nějaký slušný satelitní přijimač který konečně pojede bez sekání zvuku a trháni obrazu za slušnou cenu kde update firware neskonči tak brzy jak u Optiboxu.Jinak ti díky za mé odpovědi.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od liquere »

Akokolvek by niekto mal snahu ti poradit v tomto rezime nikto nic negarantuje. Volny trh je volny preto, lebo kazdy chce len zarobit bez zodpovednosti. Ale pokial si rozhodnuty menit, orientoval by som sa nemeckym trhom. Ci uz linux alebo nie. Neviem ako si v tom doma, preto nerozoberam detaily. Alebo si precitaj aj vlakno hore tu na fore, aky sat kupit, ci tak nejako sa to vola........zakladna otazka je cena a potom linu alebo nelinux, pripadne emu atd. A
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
vincek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28.prosinec 2008 - 17:33

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od vincek »

A co tento přijimač je tam emu.

Xtrend ET9500
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od liquere »

Super stroj, len skoda ze to ma baterkove kurvitko, ktore odide po zaruke a ako vzdy u nas to zacalujes z vlastneho......ak sa mylim opravte ma.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
marti[a]n
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 08.březen 2012 - 11:26

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od marti[a]n »

Cca 3 roky bezal u mna Alligator na verzii FW 21.66, samo zvuk sa zasekaval ale obraz na Joj/Markize netrhalo (karta Skylink ICE). Zhruba pred 2 tyzdnami zacal blbnut pri starte cez ovladac (vypinac predu je deaktivovany cez nastavenia) a naskocil az na opakovane stlacenie On/Off na ovladaci; dalsi tyzden startoval len cez vypinac vzadu; zaciatkom tyzdna uz mrzol aj pri loaderi a teraz uz nenabehne ani loader.
Po zapnuti zostane svietit On/Off vpredu na cerveno, loader nenabieha a displej je prazdny. Skusal som nabehnut z USB kluca ale nic. Na pripojenie cez RS232 tiez nereaguje. Skusenosti s RS232 nejake malo mam (upgradoval som FW na Spideri po zamrznuti), pri Alligatore ale neviem co dalej. Viete prosim niekto poradit ako ho dat znova do chodu?
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od liquere »

To bude zdroj, kondiky, par chechtakov to stoji,moj odhad.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
marti[a]n
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 08.březen 2012 - 11:26

Re: Optibox Aligator/Panthera FW

Příspěvek od marti[a]n »

Myslel som si ze to nebude FW :) Dakujem za tip. Zistim cenu opravy a podla toho sa uvidi dalej.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“