e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 30.Květen 2020 - 17:26

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 8 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Amiko Viper 4k UHD Combo
PříspěvekOdeslal: 17.Březen 2020 - 20:23 

Ahoj

Stručne moje skúsenosti s inštaláciami na viper 4k:

OpenATV 6.3 - nepodarilo sa mi spojazdnit cccam kluce nemasiel som ten spravny plugin.
OpenATV 6.4 - Nefungovalo mi FTP tak som to zabalil pretoze je pre mňa podstatné pri dalších inštaláciach doplnkov.
OpenHDF 6.4 - Všetko sa krásne naištalovalo aj FTP aj cccam aj kodi a ked som tam nahodil csfd, fulHDglass 17 + všetky piconi +prístup z internetu cez DreamDroid tak začal viper sekať. Znova som tam nahodil čistý OpenHDF a len cccam, kodi, pristup cez DreamDroid a viac nesaham. Bol som max spokojný až keď som si nevšimol že pri prehrávaní videí cez kodi mi obraz "pauzuje". Vidiet to pri plynulom pohybe celého obrazu ked každé cca 2 sekundy sa obraz zastavý tak na stotinku a zas pustí, a to stále dookola. Samozrejme pri statickom obraze alebo rýchlich záberoch to je tažké postrehnúť.

Prosím má niekto nejaké riešenie.

Ďakujem

Předmět příspěvku: Re: Amiko Viper 4k UHD Combo
PříspěvekOdeslal: 18.Březen 2020 - 0:54 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910
Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 2 krát
ano ma.. chytro predaj ten čípoš paprikoš hungary low-cost "prijimac" a kup si nieco poriadne

PříspěvekOdeslal: 18.Březen 2020 - 9:28 
Znalec fóra
Znalec fóra

satelitni prijimac: VU-MUTANT
Místo/Bydliště: Nová Baňa * Brehy
Poděkoval: 14 krát
Poděkováno: 53 krát
skrutkaren napsal:
Ahoj

Stručne moje skúsenosti s inštaláciami na viper 4k:

OpenATV 6.3 - nepodarilo sa mi spojazdnit cccam kluce nemasiel som ten spravny plugin.
OpenATV 6.4 - Nefungovalo mi FTP tak som to zabalil pretoze je pre mňa podstatné pri dalších inštaláciach doplnkov.
OpenHDF 6.4 - Všetko sa krásne naištalovalo aj FTP aj cccam aj kodi a ked som tam nahodil csfd, fulHDglass 17 + všetky piconi +prístup z internetu cez DreamDroid tak začal viper sekať. Znova som tam nahodil čistý OpenHDF a len cccam, kodi, pristup cez DreamDroid a viac nesaham. Bol som max spokojný až keď som si nevšimol že pri prehrávaní videí cez kodi mi obraz "pauzuje". Vidiet to pri plynulom pohybe celého obrazu ked každé cca 2 sekundy sa obraz zastavý tak na stotinku a zas pustí, a to stále dookola. Samozrejme pri statickom obraze alebo rýchlich záberoch to je tažké postrehnúť.

Prosím má niekto nejaké riešenie.

Ďakujem

Daval so ho znamemu a ide mu super ma tam openatv 6.3 oscam i cccam, z pluginou nainstalovane hbbtv, a skin kraven a na picony plugin chocholousek + kodi a prehra vsetko i z SC ziadne sekanie nic insie nema nainstalovane ani czsk archiv netreba lebo v kodi ide lepsie repozitar na procesoroch hisilicon ak by to bol prijimac z cpu broadcom tak tam kodi nie je ale zas czsk archiv, tak ze zaver chyba je u teba

PříspěvekOdeslal: 04.Duben 2020 - 9:13 

satelitni prijimac: Amiko Alien Spark + SSD 580
No moja skusenost je, ze som mal dve. Jasne. Zaujala ma cena. To jedno islo bez akychkolvek problemov. Musel som sice upravit nastavenie oscamu od ellana. To tom som nakoniec zmazal a nahral ciste openatv a novy oscam. Do teraz bezproblemovo.
Druhy mam doma a je horsi ako nevydarena manzelka. Nedarí sa mi udržať funkčnú čítačku kariet v oscame v režime ice-ird. Skúšal som aj gumovať čip na karte, ako mi bolo odporúčané v ellane. Zaujímavé je, že vo VUčku karta ide v pohode. Príde mi ako by bola čítačka vadná. Skúšal som nechať nastavené časy originál od ellana, ale potom som skúšal aj nech si nastaví automatické časy. Výsledok je stále rovnaký. Karta ide cca hodinu a potom timeout... Nastavil so ho ako klienta bez karty a to iste. Ide hodinu dve a potom tma. Tiež som si všimol, že oscam, ktorý je nainštalovaný asi niečo odosiela, lebo na otvoenom porte 15000 sa mi začali hlásiť rovnakí užívatelia, ako mám lokálnych. Čiže sa mi duplikujú.
Ak by ste mali radu okrem kladiva, potesim sa

PříspěvekOdeslal: 10.Duben 2020 - 21:49 

Skusil som Pure2 a zatial spokojnost, cccam som doinstaloval priamo z modulov Kodi to ma 18.6 aj ked po instalacii ArchivCZSKpremium ho uz ani nepotrebujem mozno len ked si chcem pozriet svoje IP kamery, zatial som nenasiel iny sposob na rtsp.
Po doinstalovani ServiceApp a zmene playera na gstplayer sa vyriesilo aj to sekanie.
Ktomu vsetkemu ma Pure2 pekny skin ktory mi vyhovuje.
Zatial max spokojnos z touto masinkou za 90e.

PříspěvekOdeslal: 21.Duben 2020 - 18:06 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Octagon SF8008,Amiko Viper 4k,
Místo/Bydliště: Banská Bystrica
Poděkováno: 1 krát
Už aj na Amiko Viper 4k funguje nový muliboot ako na Octagone SF 8008.Nie je potrebna sd karta a využíva sa interná pamäť,Nahrať nový firmware sa dá priamo online.Za mňa pecka

https://youtu.be/VY1GdcmPcgQ

PříspěvekOdeslal: 13.Květen 2020 - 12:12 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Vu+UNO4k,VU+ZERO4k,AMIKO VIPER
Místo/Bydliště: TT
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 1 krát
mašinka je to dobrá, len sa stým treba naučit "spolupracovať"...

PříspěvekOdeslal: 21.Květen 2020 - 7:52 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Ferguson 7318, Vantage 7100
Ahojte,
je pravda, že dá sa nahrať openpli image vhorný pre niektorý vu+ do tohoto prijímača?

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 8 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00