e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 19.Červen 2018 - 18:25

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 198 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 16 7 8 9 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Amiko A4 -4K
PříspěvekOdeslal: 20.Únor 2018 - 11:42 

Tak jsem ještě testoval nahrávání a ldyž ručně spustím a ručně vypnu nahrávání, tak je nahrávka v pohodě. Pokud použiji timer nebo ručně spustím a automaticky nechám ukončit tak je nahrávka napoužitelná, má velikost pár kB. Nevím, celkem mi A4 už začíná štvát.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

PříspěvekOdeslal: 26.Únor 2018 - 15:40 

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jestli by šlo nějak nasimulovat spárování. Mám dekódovací kartu spárovanou s CA modulem Conax. Děkuji za odpověď.

PříspěvekOdeslal: 02.Březen 2018 - 13:26 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkováno: 1 krát
Ahoj, mám poněkud zvláštní dotaz. Věděl by někdo, k čemu přesně slouží tlačítko "recovery" na zadní straně přístroje a jak se používá? Myslím si, že je to pro případ, že z boxu nejde signál do TV po HDMI, což je přesně to, co se nám stalo. Nějak jsme to rozchodili, tak jen pro případ, že by se to opakovalo. "Uvnitř" boxu v nastavení je možnost "uvést do továrního nastavení", tak nevím, jestli je to totéž, tedy zda to "dělá" to samé, co ono "recovery". Manuál, který je v balení, je podle mne naprosto nedostačující. Kdyby někdo věděl o lepším, podrobnějším, prosím o link. Já jsem nic nenašel. Díky.

PříspěvekOdeslal: 02.Březen 2018 - 17:22 
Odborník
Odborník

Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 6 krát
kasy napsal:
Ahoj, mám poněkud zvláštní dotaz. Věděl by někdo, k čemu přesně slouží tlačítko "recovery" na zadní straně přístroje a jak se používá? Myslím si, že je to pro případ, že z boxu nejde signál do TV po HDMI, což je přesně to, co se nám stalo. Nějak jsme to rozchodili, tak jen pro případ, že by se to opakovalo. "Uvnitř" boxu v nastavení je možnost "uvést do továrního nastavení", tak nevím, jestli je to totéž, tedy zda to "dělá" to samé, co ono "recovery". Manuál, který je v balení, je podle mne naprosto nedostačující. Kdyby někdo věděl o lepším, podrobnějším, prosím o link. Já jsem nic nenašel. Díky.

Súži pri probléme nenabootovania. https://www.sat-support.tv/forum/viewtopic.php?f=208&t=11396

PříspěvekOdeslal: 02.Březen 2018 - 22:02 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

tras: Díky za odkaz. Kdyby to bylo alespoň v angličtině, překlad Googlu z té rumunštiny je příšerný. O co jde z toho pochopím, ale obnovovat bych to podle toho nechtěl. Doufám, že to nebudu potřebovat.

PříspěvekOdeslal: 10.Březen 2018 - 19:23 

Dnes se mi konečně podařilo zprovoznit programy které jdou pouze v irdeto, jel jsem přes Mcas a tam se mi ICE karta skylinku hlásila jako cryproworks a nešli mi nově přidávané programy - seznam TV a TravelXP. Zkoušel jsem podle různých configů nastavit oscam, ale nedařilo se mi to spustit. Nikdy jsem ale oscam nepoužíval, takže je možné že jsem někde dělal chybu. Dnes se mi však podařilo oscam rozjet v irdeto a zatím vše šlape jak má. Tak mi A4 dělá zas o kousek větší radost. Ale pořád mi nejde nahrávání, tak snad i to někdy zprovozním.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

PříspěvekOdeslal: 13.Březen 2018 - 16:54 

Dobry den nejde mi oscam teda jde ale rusaci mi pisou chybu nevim co stim

PříspěvekOdeslal: 13.Březen 2018 - 17:24 
Znalec fóra
Znalec fóra

satelitni prijimac: v podpise
Místo/Bydliště: Lednicke Rovne
Poděkoval: 11 krát
Poděkováno: 48 krát
Ani my nevieme čo píšu rusaci a ani nevieme aký si zdatný smerom od diaľkového k stb vestit tu zatiaľ nevie nik...

PříspěvekOdeslal: 17.Březen 2018 - 17:07 

mě nejde seznam hd travel xp cartoon network nevíte proč taky přes sharing jde to nějak nastavit nebo to musí oni díky

PříspěvekOdeslal: 02.Duben 2018 - 7:47 

Zdravim,viete poradit ako nastavit box aby preposielal zvuk vo formate true hd, dts do receivera cez kodi ?
Skusal som vsetky postupi co som tu nasiel ale ziaden nepomohol. Pri zapnuti 5.1 kanal zamrzne.
Pri preposielani ac3 pusta iba stereo.

PříspěvekOdeslal: 25.Duben 2018 - 19:24 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Dm800,Ariva200,IpBox420,atd..
Poděkováno: 2 krát
Vysla nova verzia update 1.0.34 stable 24.4.2018 kde bol zrejme vyrieseny problem s pomocou rozhrania HDMI CEC. :smoke:

PříspěvekOdeslal: 26.Duben 2018 - 4:15 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Máš pravdu CEC funguje jak má :good:

PříspěvekOdeslal: 06.Květen 2018 - 16:05 

Ahoj, nevíte prosím jak rozjet přehrávání kanálů v prohlížeči? VLC player mám nainstalovaný, nicméně FBVLC plugin mi zřejmě nejde nainstalovat.

PříspěvekOdeslal: 06.Květen 2018 - 16:39 

Ahojte.
Mám problém s tunerom(predpokladám) na tomto prijímači. Stáva sa mi, že mi vypadne signál pri niektorých kanáloch(naskočí hláška no or bad signal) a niektoré fungujú bez problémov(iný kmitočet). Niekedy vypadne na pár sekúnd, potom obraz naskočí. Niekedy to nefunguje aj týždeň, potom to opäť naskočí a podobne.
Kábel musí byť v poriadku, keďže iné programy idú a LNB je na dva satelity a druhý ide bez problémov. Viete mi poradiť kde by mohol byť problém? Ďakujem.

PříspěvekOdeslal: 07.Květen 2018 - 15:08 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

sandy55: Stejná hláška se mi zobrazí při přepínání tunerů (např. ze satelitu na DVB-T2), asi na dvě sekundy, nebo když je bouřka (silná) a signál ze satelitu neprojde hustými mraky. Pokud se ti to stává na jednom satelitu, kde ti vypadávají jen některé programy a ostatní jsou v pořádku a pokud jsi si jistý, že máš správně nastavenou parabolu, zkusil bych satelit znovu naladit. Další možnost je nejnovější firmware a poslední tovární nastavení. Vlastně ne, poslední možnost je reklamace. Ale na tu to nevypadá. :)

PříspěvekOdeslal: 08.Květen 2018 - 20:31 

kasy napsal:
sandy55: Stejná hláška se mi zobrazí při přepínání tunerů (např. ze satelitu na DVB-T2), asi na dvě sekundy, nebo když je bouřka (silná) a signál ze satelitu neprojde hustými mraky. Pokud se ti to stává na jednom satelitu, kde ti vypadávají jen některé programy a ostatní jsou v pořádku a pokud jsi si jistý, že máš správně nastavenou parabolu, zkusil bych satelit znovu naladit. Další možnost je nejnovější firmware a poslední tovární nastavení. Vlastně ne, poslední možnost je reklamace. Ale na tu to nevypadá. :)

Vďaka kasy . Skúsim sa s tou parabolou pohrať.
:thankyou:

PříspěvekOdeslal: 30.Květen 2018 - 15:04 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Dm800,Ariva200,IpBox420,atd..
Poděkováno: 2 krát
Nova verzia update test 1.0.35 -- aktualizácia pre Stalker.

PříspěvekOdeslal: 05.Červen 2018 - 13:50 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: IPBox 200S a IPBox 910HD
Místo/Bydliště: LV
Ahojte,
nevedeli by ste zdielat funkcne nastavene configy pre OSCAM na kartu skylink ice - 0624 ? babrem sa s tym a skusam rozne nastavenia a nic. radsej by som prevzal fungujuce nastavenie a to upravil. ak mate prosim o zdielanie configov. Dakujem

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 198 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 16 7 8 9 10

Všechny časy jsou v UTC+02:00