VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od vikino »

Pouzivam v duo 4k SE image open pli, kedze som na neho zvyknuty.
Displej na boxe zobrazuje vsetko co je potrebne a prehladne. No v EMC ked pustim nejaku nahravku, displej nezobrazuje nic, absolutne nic. Hladal dom v menu nejake nastavenie , no nenasiel som.
Ak niekto pouzivate v tomto boxe img pli, skuste ma nakopnut spravnym smerom ako a kde nastavit displej aby zobrazoval priebeh nahravky na displeji. Dik.
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Mila_s
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: 13.březen 2017 - 18:45
satelitni prijimac: VU+ Solo 4k

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od Mila_s »

Na displayi lze zobrazovat TV obraz, který přehrává přes HDMI i na TV. To víš, jak se dá nastavit ?
Nejsem si vědom, že by tam bylo jiné nastavení. Zda to funguje i pro nahrávky z disku. Momentálně nemohu vyzkoušet.
VU+ Solo 4k, OpenPLi 7, OSCAM, Skylink karta (v UNI čtečce jako Irdeto), Flexi 10.
Mila_s
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: 13.březen 2017 - 18:45
satelitni prijimac: VU+ Solo 4k

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od Mila_s »

Na displayi lze zobrazovat TV obraz, který přehrává přes HDMI i na TV. To víš, jak se dá nastavit ?
Nejsem si vědom, že by tam bylo jiné nastavení. Zda to funguje i pro nahrávky z disku. Momentálně nemohu vyzkoušet.
VU+ Solo 4k, OpenPLi 7, OSCAM, Skylink karta (v UNI čtečce jako Irdeto), Flexi 10.
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od vikino »

Ano, mini tv viem zapnut a funguje. Aj v pohotovostnom rezime displej zobrazuje hodiny. Ale pri prehravani nahravok v EMC displej nezobrazuje nic... ](*,)
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
PetoBB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 13.duben 2014 - 23:58
satelitni prijimac: VU+ UNO 4k SE / VU+ /TBS 6925
Bydliště: B.B.

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od PetoBB »

Vsetko co pozadujes a daleko viac sa da nastavit cez LCD4linux. Stiahnes ho jednoducho cez doplnky a mozes si vsetko nastavit podla seba.
Gibertini OP150S /72E-30W/ QARL 3624+ / GBox V2000 / Invacom SNF-031 / Feedhorn Gibertini
TBS-6903, TT Budget S2-4100 / ALTdvb, DreamDVB, SmartDVB, CrazyScan

Gibertini OP100XP /23E-30W/ DG 380S Speedy / IBU Twin
VU+ UNO 4k SE / VU+ Uno 4k/ Vti 14 / oscam 11704 / HDG 17 / ICE 0624
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od vikino »

Chcel som to bez nejakeho pluginu. No ak to bez neho nepojde, tak ho skusim.
Mne ten displej v zaklade zobrazuje vsetko potrebne a nepotrebujem dalsie ficurky navyse. Staci mi len aby este zobrazoval aj priebeh nahraneho programu pri jeho prehravani z hdd.

PS: Zmenil som img na posledny Open VIX a tam to funguje skvele :-)
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od vikino »

PS2: tak ano, vo VIX-e toto funguje, no ine veci mi v nom nefunguju, okrem ineho strih nahravok v *EMC ani za boha.
Tak som skusil este par imgs a vo vsetkych, ktore som skusil displej priebeh pustenej nahravky zobrazuje. Aj VTI ako tak v zmensenej podobe v rohu displeja zobrazi priebeh. Ale kde sa to nastavuje? To neviem nikde najst. Ten odporucany plugin LCD4linux mi nepomohol.
Vratil som sa naspat k Pli a budem dufat, ze po niektorej tyzdnovej aktualizacii to nabehne...

PS3: este aj plugin youtube ukazuje na displeji priebeh prehravaneho videa. . . .tsk preco to nejde v EMC?
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od vauvauvau »

pri pli v gigablue som mal problem ze pri standby boli hodiny tak male ze boli skoro necitatelne, pri atv tento problem nebol, porovnal som teda obsah skin_display.xml z atv a pli a doplnil do pli veci z atv a problem sa takto vyriesil, skus ist tymto smerom
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: VU+ duo 4k SE- displej v Open pli

Příspěvek od vikino »

Vdaka za tip.
Odinstaloval som EMC a v tom zakladnom prehravaci ukazuje displej priebeh nahravky este aj s piconou z ktoreho programu bola nahravana.. . Takze zostanem zatial bez EMC, kym nepridem na to v ktorej verzii pluginu EMC displej zobrazuje priebeh nahravky tak ako v imgs ATV alebo VIX.
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“