Jak upravit tl. "HELP" a zobrazení Infa.

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Jak upravit tl. "HELP" a zobrazení Infa.

Příspěvek od Jijirka »

Po letech užívání OpenATV a Pure2 kde jsem neměl problém, jsem se dostal k image VTI (14.0.6) a nastaly potíže.

Problém - potřebuji vědět jak změnit nastavení tl. "Help" (buď v keymap.xml nebo v MQB)

1/Při použití keymap.xml mohu změnit různá tlačítka, to bez větších problémů funguje. Ale tl. "HELP" tak nějak nejde upravit.
2/Při použití MQB je to podobné, mohu upravit různá tlačítka ale "HELP" ne. Nenachází se v seznamu tl. A nefunguje to ani když ho do MQB doplním.

Někde dělám chybu. Máte někdo tušení jak na to?, případně poslat xml soubor ?!?!
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
radek_dr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 12.únor 2012 - 20:09
satelitni prijimac: VU+ Duo2 2xS2+T2, image různě
Bydliště: Vyškov

Re: Jak upravit tl. "HELP" a zobrazení Infa.

Příspěvek od radek_dr »

Nechci to tvrdit, ale nejmenuje se to tlačítko v keymap.xml náhodou KEY_INFO ?
VU+ Zero 4K (DVB-T2), Black Hole - poslední verze
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Jak upravit tl. "HELP" a zobrazení Infa.

Příspěvek od efendy55 »

je tu ešte nejaký borec na VTI image ??? #-o
niečo som rozšaloval vo VTI panely ... pred tým sa mi pri stlačení tlačítka OK zobrazil channel list a tlačítkami šípka hore a dole som prepínal programy . terazky kurzorom hore a dole sa zobrazí channel list a šípkami do prava a do lava prepína programy a to mi nesedí . ](*,) neviem kápnuť na správnu kombináciu ako to je defaltne nastavené v tomto image. viem že sa to nastavuje vo VTI panely . :thankyou:
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“