openwebif stream

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
Uživatelský avatar
buzzfuzz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 25.říjen 2008 - 20:20

openwebif stream

Příspěvek od buzzfuzz »

Ahojte neviete kde sa prepina aby mi stream z openwebif otvaralo vo vlc a nie vo webovom okne? (mac os x)
Kedysi som mal openpli a vtedy to slo same ale uz dlhdiu dobu mam openatv a vsimol som si ze nechce stream otvorit inac iba ako dalsie okno v safari.
vu uno 4Kse /open ATV 6.2/
AwayFromKeyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 25.květen 2017 - 16:02

Re: openwebif stream

Příspěvek od AwayFromKeyboard »

Servus.

Toto je skor zalezitost konkretneho weboveho prehliadaca a nie priamo grafickeho weboveho rozhrania Enigmy (open webif). Cize musis sa pohrat s nastaveniami weboveho prehliadaca. Alebo pouzit prave tlacidlo mysi a vybrat z vyskocenej kontextovej ponuky nieco ako - otvorenie odkazu (M3U suboru) vo VLC.

Pravdepodobne predtym na PLI image si pouzival odlisnu verziu open webif a ten mozno odovzdaval prehliadacu nieco ine resp. v inom tvare link, nez je to v pripade ATV. Aj ked sa jedna o tu istu vec, niekedy staci ze openwebif posle aj znak uvodzoviek (len vymysleny priklad) a webovy prehliadac to pochopi trochu inac. Takze aj toto by mohla byt mozna pricina tvojich problemov. Skus si jednoducho povedane osefovat ten Safari prehliadac ;-).
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: openwebif stream

Příspěvek od petersk »

to miked alias AwayFromKeyboard: dnes si sa rozbehol, ale toľko sprostostí, čo si dnes napísal /aj v iných vláknach /si vymyslel dnes, či Ti to trvalo dlhšie.
"open webif a ten mozno odovzdaval prehliadacu nieco ine " no v Tvojej hlave sa niečo iné odovzdáva.

to buzzfuzz: treba stiahnúť m3u súbor a otvoriť ho vo VLC. Alebo Openwebif OpenATV má webTV /neviem, či si nemyslel na toto/ ten Ti spustí program v prehliadači vo Openwebife.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“