Vu zero nenabehne

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
Odpovědět
smyky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 19.březen 2011 - 13:32

Vu zero nenabehne

Příspěvek od smyky »

Ahoj,
prosim o radu. Po instalaci image do vu zero, vzdy zacne nabihat, objevi se uvodni stranka (opepli, openatv atd) zacne se tocit na obrazovce kolecko a vypne se.
Na nic jineho nereaguje.
Uživatelský avatar
Jijirka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 147
Registrován: 06.květen 2007 - 17:27
Bydliště: Vysočina

Re: Vu zero nenabehne

Příspěvek od Jijirka »

Pravděpodobně špatně nahraná image.
Vezměte znovu flashku a nahrajte na ni image. (po nahrání v PC ji deaktivujte tl. vedle hodin), a teprve potom vyndejte z PC.
A zkuste image znovu nahrát do přijímače VU+.
VU+ ULTIMO4K, PurE2, parabola MBeam 85 a LCD Panasonic TV TX-L39E6E. Karta T-Mobile ICE, Tunery FBC 2 x 4 SAT + 2 x DVB-T2/C
Dříve také a VU+ SOLO4K, Xtrend ET8000, Clarke Tech ET9000, HDBOX9200, Showbox 300/700, Openbox 820/810,...
P.S.: Šíleně se nudím, a tak tady prudím!!!
hippope
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 26.listopad 2014 - 15:00

Re: Vu zero nenabehne

Příspěvek od hippope »

Toto je zrejme problém s rozlíšením TV vs. prijímač.
Tu je návod, ako to vyriešiť pomocou webif a zobrazovania screenu - obrazovky. Mal som ten istý problém, zistil som, že síce obraz sa nezobrazuje, ale dióda na prijímači blikala po stlačení tlačidiel na ovládači.
U mňa bol problém práve v nastavení image, že po nahratí do prijímača bol vo fullHD (1080p, alebo i). I keď mám TV fullHD a pripojené to je cez HDMI, príjímač mi zobrazí obraz len na SD rozlíšení (576p a nižšie). Nerozumiem tomu, lebo iný prijímač funguje vo fullHD. Avšak obraz TV (skylink) mi už zobrazuje v HD (1920x1080). Problém sa prejavuje len v zobrazovaní GUI - skinu, FHD skiny mi presahujú oblasť TV.
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“