VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Diskuze k nastaveni a fungovani prijimacu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix

Pravidla fóra
Sekcia určená na diskusiu k prijímačom VU+ . Nevkladať prílohy - maximálne obrázky !
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od hrotik »

Dal bych restart s připojeným tunerem, a pokud je v nastavení příjmu povolen a je nastaveno DVB T2 (někdy se defaultně přepne na DVB-C) musí šlapat. U mě VU+ uno a VTI 14.05 ok :) za předpokladu že ho ovladače tvého stroje podporují když už není ofiko v prodeji jak jsem se zde dočetl...
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
Wozi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 24.únor 2014 - 19:16
Bydliště: Droužkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od Wozi »

tak to šlape :thankyou:
Vu+UNO4KSE (S2X FBC) + Vu+ext.USB tuner (T2)...VTi, Zgemma4K H9 combo….OpenATV, Ariva 203HD, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET,
Uživatelský avatar
Wozi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 24.únor 2014 - 19:16
Bydliště: Droužkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od Wozi »

Ještě prosba, po nalazení DVB T2 se v menu v seznamu u těchto programů nezobrazují názvy programů, jen čas a název odehraného pořadu. Ani text ani picona, musi se to někde navolit či editovat, ve webinf se to zobrazuje správně. Udělám screen.
Vu+UNO4KSE (S2X FBC) + Vu+ext.USB tuner (T2)...VTi, Zgemma4K H9 combo….OpenATV, Ariva 203HD, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET,
Uživatelský avatar
Or-Horo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 27.září 2008 - 0:14
satelitni prijimac: DM800 PVR, VU+ Uno 4K

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od Or-Horo »

Picony se ti zobrazovat automaticky nebudou, pokud je nemáš. Musíš je najit na internetu, nebo je ručně vytvořit. Každý program má své jedinečné ID v 16tkové soustavě.
1_0_1_1F41_BC7_3_EB0000_0_0_0.png
/usr/share/enigma2/picon

Jinak, mě se názvy programů zobrazují korektně, stejně tak EPG. Mám stejně jako ty, VTI 14.0.x. Nikde jsem nic volit nemusel. Možná problém se skinem nebo nějakým pluginem, který používáš. Zkus v seznamu programů tlačítko MENU. Tam se dá navolit, jak přesně se to má zobrazovat.

Buď přímo dálkovým ovladačem zjisti informace o daném kanálu, nebo se podívej např. v DreamEdit a to číslo si najdi. Najdi příslušný .PNG (např. Nova HD) a pojmenuj ho, jak je uvedeno viz. výše. Soubor pak nakopíruj do složky, co je nahoře. Po přepnutí na kanál by se ti měl zobrazit picon. Nějaké hotové picony jde stáhnout zaZIPované i tady na fóru.
VU+ Uno 4K, VTI image
DM800 HD PVR, Gemini image
Uživatelský avatar
Wozi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 24.únor 2014 - 19:16
Bydliště: Droužkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od Wozi »

IMG_9222.jpg
IMG_9223.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vu+UNO4KSE (S2X FBC) + Vu+ext.USB tuner (T2)...VTi, Zgemma4K H9 combo….OpenATV, Ariva 203HD, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET,
Uživatelský avatar
Wozi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 24.únor 2014 - 19:16
Bydliště: Droužkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od Wozi »

Díky, vyřešeno ,,Or-Horo,,
Vu+UNO4KSE (S2X FBC) + Vu+ext.USB tuner (T2)...VTi, Zgemma4K H9 combo….OpenATV, Ariva 203HD, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET,
bacharik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 26.leden 2021 - 22:01

Re: VU+ Turbo Tuner DVB-T/T2/C

Příspěvek od bacharik »

Dobrý den, doposud jsem měl Octagon4008 a vše fungovalo. Koupil jsem VU+ duo 4k SE s FCB DVB-C tunerem. Taky používám kabel od UPC. A můj problém je, že mi při instalaci karty systém napíše inicializace kroku 1/5 hotovo a dál se nemůžu dostat. UPC mi modul s kartou na dálku znovu aktivovali, řešil jsem to přes TeamViewer i s prodejcem a ničeho jsem nedosáhnul. Volně šiřitelné kanály jdou (i bez karty) ale ty HD, tedy kódované neumím zprovoznit.
Budu vděčný za radu a pomoc.
Děkuji vlado
Odpovědět

Zpět na „VU+ DUO, SOLO, UNO, ULTIMO, ZERO, SOLO 4K, Uno 4K, Duo 4K, Ultimo 4K“