CSFD Lite

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
vaanja
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 21.květen 2008 - 16:38
satelitni prijimac: VU+ Ultimo4k

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od vaanja »

velka vdaka za plugin.
vo VTI 13.01 + HDGlass17 sa mi zobrazuje hodnotenie trochu zmrsene, ako na priloyenom obrazku.
neviem ci to suvisi s velkostou textu, lebo aj napr. Info o filmu sa takmer nezmesti do tlacitka.
kde sa to da korigovat?
Přílohy
CSFD_FHD.jpg
Vu+ Ultimo4k VTI 15.0.0, Vu+ Solo2 VTI 15.0.0, XPEED LX3 OpenATV 6.4, Vu+ Zero4k OpenATV 6.4
mik9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 08.březen 2011 - 11:52

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mik9 »

vaanja píše:velka vdaka za plugin.
vo VTI 13.01 + HDGlass17 sa mi zobrazuje hodnotenie trochu zmrsene, ako na priloyenom obrazku.
neviem ci to suvisi s velkostou textu, lebo aj napr. Info o filmu sa takmer nezmesti do tlacitka.
kde sa to da korigovat?
Já HDGlass nepoužívám, ale co vím o jeho fungování, tak on docela zahýbá se standardním způsobem zobrazování. Nejspíš tedy přenastavit něco v něm. Možná ti poradí někdo, kdo ho používá.
Uživatelský avatar
vaanja
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 21.květen 2008 - 16:38
satelitni prijimac: VU+ Ultimo4k

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od vaanja »

Prepol som skin na original VTI 13 (Vu_HD_1080P) a font tlacitiek je mensi a krajsi, ale problem so zobrazenim hodnotenia je aj tam. hviezdicky sa navzajom posunute, samotne hviezdicky hodnotenia su proporcionalne ine ako prazdne hviezdicky.
A este som sa chcel spytat na cover k filmu, ci je vobec mozne stahovat z CSFD obrazok vo vyssom rozliseni, nakolko pri FullHD skinoch je obrazok velmi rozrastrovany.
Vopred vdaka.
Přílohy
Vu_HD_1080P.jpg
Vu+ Ultimo4k VTI 15.0.0, Vu+ Solo2 VTI 15.0.0, XPEED LX3 OpenATV 6.4, Vu+ Zero4k OpenATV 6.4
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od 1801 »

ve verzi 0.93 mi nejde skin FullHD, skoušel jsem všechny plugin.py co jsou tady, a buďto v něm není nastaven skin FullHD, a nebo mám zelenou smrt, i jsem skoušel v plugin.py se s tím pohrát, ale nedaří se, nemáte někdo plugin.py verzi 0.93 kde je nastaven skin FullHD?
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od alben »

mik9 píše:
alben píše: subor sa nachadza v zlozke,ale hlasi tuto chybu.
Pokud tam stoprocentně je a není poškozený (stáhni si znovu celý zip a zkus vše přepsat), tak jediné, co snad padá v úvahu, je, že jsou na něm nedostatečná práva.

Dej mu nejlépe: chmod 766 starsbar_empty.png
a restartuj enigmu. Ale mně osobně to chodí, i když všechna práva odeberu.
Nepomohlo stale hlasi error.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mtester270 »

...
Naposledy upravil(a) mtester270 dne 01.únor 2018 - 7:51, celkem upraveno 1 x.
OFF
Uživatelský avatar
vaanja
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 21.květen 2008 - 16:38
satelitni prijimac: VU+ Ultimo4k

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od vaanja »

ahoj mik9, dakujeme za novu verziu.
plagat vo fullhd screene funguje perfektne.
s hodnotenim mam nejaky problem, pretoze neviem zobrazit samotne obrazky full a empty.
nakopirovane vsetko rucne do adresara CSFDLite, fyzicky tam tie obrazky su, takneviem kde co este skontrolovat.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Vu+ Ultimo4k VTI 15.0.0, Vu+ Solo2 VTI 15.0.0, XPEED LX3 OpenATV 6.4, Vu+ Zero4k OpenATV 6.4
mik9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 08.březen 2011 - 11:52

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mik9 »

vaanja píše:nakopirovane vsetko rucne do adresara CSFDLite, fyzicky tam tie obrazky su, takneviem kde co este skontrolovat.
A jsi si jistý, že ta tvá cesta k adresáři s pluginem je naprosto shodná? To je jediné, co mě napadá, že máš trochu jinou cestu, stačí někde nějaké písmenko a je to. Nebo skryté znaky. I když může vypadat na první pohled stejně, může tam být třeba nechtěná mezera na konci (pokud se kopíruje ve Windows, je tam raz dva) nebo nějaký skrytý znak (třeba ctrl+něco nebo dokonce backspace není problém do názvů adresářů či souborů v Linuxu snadno dostat, záleží taky hodně na nastavení terminálu). Pokud máš standardní cestu až do Extensions, tak zkus smazat celý adresář CSFDLite a pak ho bez mezer a jakýchkoli oprav pomocí backspace či delete vytvoř znovu.
Uživatelský avatar
vaanja
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 21.květen 2008 - 16:38
satelitni prijimac: VU+ Ultimo4k

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od vaanja »

cestu som znak po znaku kontroloval, naozaj je /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/CSFDLite/
odskusane mam aj to, ze ak mam HD skin, tak to krasne funguje a tak si myslim, ze cesta musi byt dobra, ved potom by ani starbars_empty.png nebolo mozne nacitat.
akonahle zvolim FullHD skin (skusam standardny Vu_HD_1080P, hd_glass17, iFlatFHD a v kazdom jednom mam tu chybu nemoznosti nacitat starsbar_empty_FullHD.png a starsbar_filled_FullHD.png
Vu+ Ultimo4k VTI 15.0.0, Vu+ Solo2 VTI 15.0.0, XPEED LX3 OpenATV 6.4, Vu+ Zero4k OpenATV 6.4
mik9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 08.březen 2011 - 11:52

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mik9 »

Asi tvoje verze VTI (včetně úprav, pluginů atd.) nějak divně pracuje se skiny. Tak si ze souboru skinFullHD.xml vyndej 2 řádky:
<widget name="starsbg" ...
<widget name="stars" ...

a budeš mít pokoj:-) Ty hvězdičky jsou tam stejně spíš jen na ozdobu a jako pozůstatek původního pluginu IMDb.
Uživatelský avatar
vaanja
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 21.květen 2008 - 16:38
satelitni prijimac: VU+ Ultimo4k

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od vaanja »

tak hej, bez hviezdiciek vo FullHD funguje. vdaka.
Vu+ Ultimo4k VTI 15.0.0, Vu+ Solo2 VTI 15.0.0, XPEED LX3 OpenATV 6.4, Vu+ Zero4k OpenATV 6.4
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od 1801 »

v Dreamboxu DM 7020 HD v2, v image DMM Experimental OE2.0 nová verze 0.94 funguje, i jsem si nastavil skinHD.xml podle sebe, a je to o hodně jednoduší než když to bylo v plugin.py, díky
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od alben »

@mik9 pyo subory tam nemusis davat E2 si ich vytvara sama z py.
Nad ipk balickom si nerozmyslal?
Naposledy upravil(a) alben dne 10.prosinec 2017 - 20:08, celkem upraveno 2 x.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
mik9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 08.březen 2011 - 11:52

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mik9 »

alben píše:@mik9 pyo subory tam nemusis davat E2 si ich vytvara sama z py.
Nad ipk balickom si nerozmyslal?
Ani ne, nepřijde mi to jako nějaké urychlení. Oprav mě, ale:
S balíčkem:
1. nakopírovat soubor ipk na stroj
2. připojit se telnetem a instalovat přes opkg nebo to udělat přes menu, pokud ta možnost je nainstalovaná
Bez balíčku:
1. Nakopírovat na stroj a hotovo, navíc si může každý nakopírovat jen soubory, které kopírovat chce, třeba upravené skiny si asi někteří lidé nebudou chtít přepisovat

Možná pouvažuju nad automatickým updatováním, v tom bych viděl uživatelský přínos i zjednodušení a urychlení distribuce.
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od 1801 »

nedalo by se udělat aby i skinHD.xml načítal plakáty ve vysokém rozlišení? jsem si ve skinHD.xml zvětšil velikost, ale poster při větší velikosti nevypadá moc dobře
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od alben »

mik9 píše:
alben píše:@mik9 pyo subory tam nemusis davat E2 si ich vytvara sama z py.
Nad ipk balickom si nerozmyslal?
Ani ne, nepřijde mi to jako nějaké urychlení. Oprav mě, ale:
S balíčkem:
1. nakopírovat soubor ipk na stroj
2. připojit se telnetem a instalovat přes opkg nebo to udělat přes menu, pokud ta možnost je nainstalovaná
Bez balíčku:
1. Nakopírovat na stroj a hotovo, navíc si může každý nakopírovat jen soubory, které kopírovat chce, třeba upravené skiny si asi někteří lidé nebudou chtít přepisovat

Možná pouvažuju nad automatickým updatováním, v tom bych viděl uživatelský přínos i zjednodušení a urychlení distribuce.
Nie kazdy vie kam to ma skopirovat nakolko tam nie je definovana cesta.Ipk balik to spravi a nainstaluje sa spravne.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
Uživatelský avatar
vaanja
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 21.květen 2008 - 16:38
satelitni prijimac: VU+ Ultimo4k

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od vaanja »

Tak nakoniec problem s FullHD zobrazenim bol celkom trivialny.
Obrazky starsbar_filled_FullHD.png a starsbar_empty_FullHD.png boli na rozdiel od HD obrazkov az 24bitove a preto nesli zobrazit.
Pripajam 8bitove, ktore funguju perfektne, takze kto ma FullHD skin a nejdu mu v nom zobrazit 24bitove png obrazky, tak si skopirujte tieto.

Inak len pre zaujimavost, komu a v akom image s FullHD skinom vobec fungovali predtym tieto obrazky hodnotenia?
Přílohy
starsbar_filled_FullHD.png
starsbar_filled_FullHD.png (2.09 KiB) Zobrazeno 987 x
starsbar_empty_FullHD.png
starsbar_empty_FullHD.png (2.04 KiB) Zobrazeno 987 x
Vu+ Ultimo4k VTI 15.0.0, Vu+ Solo2 VTI 15.0.0, XPEED LX3 OpenATV 6.4, Vu+ Zero4k OpenATV 6.4
Uživatelský avatar
Kyselinka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 28.březen 2010 - 17:35

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od Kyselinka »

Mam OpenATV na Zero, skin MyMatrix fullHD a vsetko mi funguje.

@mik9: auto update by bol veru fajn :good:
TX-55AS640E | VU+Zero | OpenATV 6.4
HTPC | LibreElec | HK 3490 | JBL ES90 Black
mik9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 08.březen 2011 - 11:52

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mik9 »

vaanja píše:Inak len pre zaujimavost, komu a v akom image s FullHD skinom vobec fungovali predtym tieto obrazky hodnotenia?
Mně na OpenPLI 6 s FullNightHD skinem fungovaly v pohodě, ale dám tedy do příští distribuce ty 8bitové.
mik9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 08.březen 2011 - 11:52

Re: Nový plugin CSFD Lite

Příspěvek od mik9 »

Pro automatický update potřebuju spolehlivé úložiště, které bude veřejně dostupné a které nějakou dobu vydrží beze změn. Máte někdo oprávnění umožnit mi ukládat soubory třeba tady, tak aby byly v pevném adresáři a mohl jsem je číslovat? Čili přístup asi nejlépe přes ftp/sftp a možnost anonymního čtení z venku, ale klidně by to šlo i přes http/https.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“