ladenie a tuner

Moderátor: marecek29

Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: dvbs2-ariva

Příspěvek od VTronik »

Jenže potom byl dotaz zcela špatný a netýkal se TP s DVB-S2. Ale díky špatně nastavenému DiSEqC povelu si ladil na zcela jiné družici. Potom můžeš těžko naladit to, co očekáváš. Proč to nenapíšeš úplně, aby to nemátlo další?
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 150
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: tuner

Příspěvek od marion »

kudma611 píše:Oživím trochu tému.
Asi 2 týždne dozadu zaćal blbnúť tuner.Vypisovalo hlášku nie je signál atď.Po reśtarte sa to chytlo.Dnes už to nezabralo.Nahral so nanovo fw-aj tak som potreboval nový setting.Raz sa chytlo,ale po reštarte už zase hláśka -no signál.Rozobral som arivu-povysával zakl.dosku.Povolil som 2 matice čo držia tuner o rám a vytiahol som tuner von.Zasunul som ho späť a hneď sa chytil.Aj taká maličkosť niekedy pomôže. :D
Mistre Kudma, to byla klika, nic vic, ale vetsinou to takhle nefunguje. Ty prvni rady Ariv byly proste katastrofalni s tema tunerama, jsem rad, ze jsem 4kusy na Aukru za hubicku prodal. Ale poctive, nekomu poslouzi. A jen tak mimochodem, tehda to pred sedmi lety asi neslo, proste vzit aparat a hodit do kontejneru. Ale zase skoda 1800kc, to neni zrovna malo. Jeste ze se objevily Amika Mini Comba Extra za 1200, super masiny. Nech sa dari!
mhalac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 07.duben 2009 - 14:43

Re: ariva 200 ktory fw pre emu a newcamd?

Příspěvek od mhalac »

jak mám přidat do ariva 200 do seznamu satelit 19,2 ? mám tam jenom 23,5 ostatní jsem si smazal, teď na základě nomobloku potřebuji přidělat.
díky za radu
mhalac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 07.duben 2009 - 14:43

Ariva 200

Příspěvek od mhalac »

jak mám přidat do ariva 200 do seznamu satelit 19,2 ? mám tam jenom 23,5 ostatní jsem si smazal, teď na základě nomobloku potřebuji přidělat.
díky za radu
Odpovědět

Zpět na „Diskuse - Ferguson Ariva 200“