DVB-T/T2 Poľsko

Diskuse kolem DVB-T/T2, DVB-C/C2 (pozemní a kabelové digitální vysílání)

Moderátoři: EnoSat, Steiner

Odpovědět
ottoke28
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 16.duben 2007 - 21:35
Bydliště: Kosice

DVB-T/T2 Poľsko

Příspěvek od ottoke28 »

Nasiel som info o dvbt v polsku snad to niekomu pomoze
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ipbox250, Ipbox 400s diseq SG2100, opticum 7300CICX Plus, Golden Interstar S870 XPEED USB Combo, Ferguson ariva 100e.
mikulas16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.leden 2010 - 19:58
satelitni prijimac: VantageHD8000 S.

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od mikulas16 »

DVBT-Polsko mňa zaujíma,zatiaľ chýtam len analóg TVP1,2,lebo na satelite okrem vynimiek sú kódovane.
Bohužiaľ web.info. mobil nepodporuje,preto ak búdeš môcť,tak nápiš,či je tam vysielač Krynica-paramétre.Za ochotu vopred diky.
Uživatelský avatar
habr1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 05.červenec 2008 - 13:19
satelitni prijimac: Apebox C2 4K
Bydliště: Jesenicko

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od habr1 »

Apebox C2 4K S/W 1.12
snakan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 21.listopad 2007 - 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od snakan »

mikulas16 píše:DVBT-Polsko mňa zaujíma,zatiaľ chýtam len analóg TVP1,2,lebo na satelite okrem vynimiek sú kódovane.
Bohužiaľ web.info. mobil nepodporuje,preto ak búdeš môcť,tak nápiš,či je tam vysielač Krynica-paramétre.Za ochotu vopred diky.
V polsku predavaju kartu bez zmluv TNK - Telewizja na karte.

http://telewizjanakarte.pl/ , pät kanalov na stalo a dalsie za 110 zlotych na rok.

a nepotrebujes DVB-T polske
mikulas16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.leden 2010 - 19:58
satelitni prijimac: VantageHD8000 S.

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od mikulas16 »

snakan,díky za rádu.
mikulas16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.leden 2010 - 19:58
satelitni prijimac: VantageHD8000 S.

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od mikulas16 »

Ta karta je spol.TVN.Ja mám zaújem o kartu TVP,čo vysiela na Astre 19,2E-f.10862/H/22.000 v HD.
I keď v rozlišení len 576p,okrem TVP HD-1080i.
snakan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 21.listopad 2007 - 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od snakan »

mikulas16 píše:Ta karta je spol.TVN.Ja mám zaújem o kartu TVP,čo vysiela na Astre 19,2E-f.10862/H/22.000 v HD.
I keď v rozlišení len 576p,okrem TVP HD-1080i.
Podla poslednej informacie, vysielanie na ASTRE 19,2E TVP zatial nepredava karty pre verejnost len pre kablovych operatorov.

Pokial potrebujes vysoke rozlisenie, tak si zozen kamarata v polsku a ten nech ti vezme televiziu "N" za ktoru zaplatis na rok vopred a mas pokoj.
http://n.pl/oferta/promocja.html
mikulas16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.leden 2010 - 19:58
satelitni prijimac: VantageHD8000 S.

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od mikulas16 »

Ďakújem za príspevky.Ja mám hlavne záujem o programy TVP1,2,SPORT.
HD som spominal s vysielaním na Astre19,2E,ktoré šlo skoro dva mesiace voľné.
Ak by bola možnosť kúpiť kartu jednorázovo by bolo najlepšie. Ja som investoval dosť značnú čiastku do individuálného príjmu,sat.prijímač na štýri karty,LCD TV PANASONIC triedy X,DVD PANASONIC a karty mám T&T, pre všetké čes. a slov.programy, SkyLink pre balíčky Multi a HD.Telewizja n, je vhodná pre tých,čo si zoberú aj prijímač s HDD 500GB.
mikulas16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.leden 2010 - 19:58
satelitni prijimac: VantageHD8000 S.

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od mikulas16 »

Ešte sa vrátim k TNK karte,keď som zístil ďalšie informácie.
Kartu je možne kúpiť aj na Slovensku za 19€ a základný balíček nieje potrebné ani aktivovať.Komu postáčia programy TVP1,2,TVN,TVN 7 a Religia.Ďalšie sú platené,ale okrem nSport a TVP Sport nič moc.Kartu je možne kúpiť,objednáť na:www.tvsatnitra.sk,alebo tvsat@stonline.sk.
snakan
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 21.listopad 2007 - 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od snakan »

mikulas16 píše:Ešte sa vrátim k TNK karte,keď som zístil ďalšie informácie.
Kartu je možne kúpiť aj na Slovensku za 19€ a základný balíček nieje potrebné ani aktivovať.Komu postáčia programy TVP1,2,TVN,TVN 7 a Religia.Ďalšie sú platené,ale okrem nSport a TVP Sport nič moc.Kartu je možne kúpiť,objednáť na:www.tvsatnitra.sk,alebo tvsat@stonline.sk.
Este by som doplnil TVN Turbo pre motoristov, Disney pre deti a Dicovery pre technicky zalozenych.
Uživatelský avatar
zoro2910
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 07.listopad 2008 - 21:53

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od zoro2910 »

Tak ako na Slovensku je operatorom DVB-T Towercom,v Polsku je to Emitel.Keby chcel niekto informácie o DVB-T z Polska,tu je stránka http://forum.emitel.pl/viewforum.php?f=2
WU+DUO2
mikulas16
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.leden 2010 - 19:58
satelitni prijimac: VantageHD8000 S.

Re: DVB-T Polsko

Příspěvek od mikulas16 »

Díky za kontakt na Emitel, záujimava stránka a iste sa do budúcna prída.
Žorš
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.březen 2008 - 12:37
satelitni prijimac: AB-dsr510,AZBox elite S+T.
Bydliště: Ostrava Poruba

Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od Žorš »

Multiplex2 ,610Mhz kanál 38.Polsat,TVN,TV4,TV puls,TV siedem,Puls2,TV7-test,TV8-test.Bezproblémový příjem na víceprvkovou starou anténu kde souběžně přijímám TV1,TV2aPolsat v analogu.
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od jopo33 »

ide o vysielač wisla-skrzyczne 1025+87m analog tvp1 24k ,tvp2 41k,polsat 58k všetky analogove programy vysielaju vykonom 100kw.DVB-T je vysielane na kanaly 38k podstatne slabšim vykonom 1,25kw s potlačenim vyžarovania mimo polska vysielanie by malo byť v mpeg-4 prikladam mapu pokrytia v mape su vyznačene presahy a na dalšom obrazku prikladam fotku vysielača v kružku som označil antenny system
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
Žorš
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.březen 2008 - 12:37
satelitni prijimac: AB-dsr510,AZBox elite S+T.
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od Žorš »

Ano jedná se o vysilač Wisla-skrzycne.V průběhu minulého roku byl příjem problematický a mám dojem že byl dokonce zastaven.O vánocích bylo v polsku zpuštěno několik vysilačů muxu2 v mpeg4 a vysilač Wisla opět v mpeg2 zřejmě většího výkonu.Příjem bez problémů.Kdo v Ostravě a okolí přijímá polskou televizi v analogu může vyzkoušet na své dig. televizi nebo setboxu naladit 38 kanál.Další podrobnosti na polských sat forech.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od toprun »

Wisła / Skrzyczne jede jen v MPEG4, viz http://emi.emitel.pl/EMITEL/obiekty.asp ... t=DODR_S1D
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Žorš
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.březen 2008 - 12:37
satelitni prijimac: AB-dsr510,AZBox elite S+T.
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od Žorš »

Tak se mi podařilo rozproudit diskuzi na ab foru v časti terestriální .A omlouvám se že jsem uvedl vysílaní pl.televize na kanále 38 vysilače Wisla v mpeg2.Je opravdu v_ mpeg4.Špatnou informaci jsem převzal z jednoho nejmenovaného pl.fora když mi příjem doma naběhl vlastně automaticky.Prozatím to jede dobře, otázka je co to udělá až zpustí Hoštálkovice na plný výkon.Ozvěte se někdo ze svými poznatky z okolí Ostravy.
LaaLaa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 30.prosinec 2010 - 17:00

Re: Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od LaaLaa »

Žorš píše:Tak se mi podařilo rozproudit diskuzi na ab foru v časti terestriální .A omlouvám se že jsem uvedl vysílaní pl.televize na kanále 38 vysilače Wisla v mpeg2.Je opravdu v_ mpeg4.Špatnou informaci jsem převzal z jednoho nejmenovaného pl.fora když mi příjem doma naběhl vlastně automaticky.Prozatím to jede dobře, otázka je co to udělá až zpustí Hoštálkovice na plný výkon.Ozvěte se někdo ze svými poznatky z okolí Ostravy.
on totiž až do vánoc jel v MPEG2 několik let, tuším od 2004 nebo 2005 :-)
kontakt.spy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: 18.srpen 2007 - 22:23
satelitni prijimac: DM 525hd dvb-t2/c
Bydliště: Havířov

Re: Ostrava- příjem polské tv.

Příspěvek od kontakt.spy »

Po výměně zesil. mi to konečně jede v pohodě/teroz 408/,od vánoc mux 2 jede v mpeg4,před vánoci tvp1,2,info-mpeg2,do konce ledna se má obnovit tvp/asi 62 kanál/ pokud dojde ke shodě !!!
Samsung 55nu8002 ,42px80,DM525hd dvb-t2/c,mini pc diway m9
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: Poľsko DVB-T

Příspěvek od salora »

Sice zajímavé téma nicméně tu postrádám v tomto vlákně to podstatné a hlavní pro možnost příjmu z polska a sice mapku pokrytí signálu a také zmínku o tom že ne vše běží a bude běžet v MPEG 2 ale spíše v MPEG 4 které se pořád avizuje na polské straně ale pořád přesně neví kdy jak kde.
Odpovědět

Zpět na „DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-C2“