Golden Media SPARK Reloaded - od nuly

Moderátor: grupen

Odpovědět
Amiko8140
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 23.říjen 2019 - 15:10

Golden Media SPARK Reloaded - od nuly

Příspěvek od Amiko8140 »

Zdravim Vas vsechny priznivce ve spolek.

Dostal se mi do rukov zminovany STB a poprosil bych jestli by nekd ochotny neporadil jako ten prijmac udelat od piky znova.
Pocinaje prehrani firmware, nahrani puginu atd....
Rady typu vygoogli si atd... nepotrebuji. Kdo by chtel poradi, tak budu rad, kdo ne, tak at se ani neunavuje tukani pismenek na klavesnicu. :)

DDC sprovoznerny mam, napojim se i po siti na STB....
Zkousel jsem i pres flesku tam nacpat plugin nebo FW, ale bohuzel se mi to nepodarilo - zrejme neco delam blbe.
Hold uceny z nebe nespadl...
Jiak STB s Linuxem mam poprve, tak poprosim trochu schovivavosti :oops:

U ostatnich STB nemam problem, tam jsem jak ryba ve vode :D
Amiko8140
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 23.říjen 2019 - 15:10

Re: Golden Media SPARK Reloaded - od nuly

Příspěvek od Amiko8140 »

Zdravim vas. Tak to dopadlo nakonec tak, ze se mi to podarilo rozjet pres Oscam, diky jednomu od koho pouzivam kody.
Podarilo se mi prehar nove i ty dva systeme, coz nebylo az tak narocne jako sprovozneni cccam (Oscam).
Problem byl i pri bootu a to ten, ze to nechtelo zacit bootovat u flesky co mela vic jak 8GB . Mel sem asi 4 16GB a ani jedna, pak sem zkusil tu 8GB a uz to slo ( je mozny, ze to je jen 4GB - ted nevim). To ja jenom kdyby to nahodou nekdo nekdy predelaval, tak at se s tim nemusi trapit.

Co by me jeste zajimalo, tak ladeni kanalu na enigma2 openatv 6.4 a to, jestli tam jde naladit CZ/SK + zbytek kanalu, tak jak jde treba pres fastcan u jinych prijmaci npr. Amiko ?
predem dekuji za odpoved.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Golden Media SPARK Reloaded - od nuly

Příspěvek od efendy55 »

hm... to si tam natrepal openatv-6.4 ??? :D no neviem či si spravil dobre ,lebo pre tieto bazmeky boli na hrane od openatv 6.2 aj to len tak tak ,všetko novšie žiadna sláva . po čase ti asi zblbne . ja som asi pred mesiacom dal do niečoho podobného openpli .... tam to lieta super ..... ide momentálne nonstop zatial prefektne. :Yahoo!: tiež som skúšal openatv-6.4 aj 6.3 ,ide to ale po čase sa to spomalovalo až začali reštarty ..... :o takže nepoužitelné a to ide len ako satelit žiadne blbosti tam nedávam . [-X openpli je asi to pravé orechové pre tieto veteráni .... to je môj názor. proste čím novšie image a hlavne od openatv tým horšie . písalo sa o tom aj na ich fore ,proste to už neutiahne. ešte PKT ide dobre ,lebo má základ od openpli. :poklona:
Všetko 4K
Amiko8140
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 23.říjen 2019 - 15:10

Re: Golden Media SPARK Reloaded - od nuly

Příspěvek od Amiko8140 »

jj, nacpal sme to tam a mas pravdu, je to pomaljsi, ale nevedel sem jak by to melo chodit, protoze STB s Linuxem mam v rukou poprve :D

Takze mam tam nacpat 6.1 ? nebo openpli ? Dela se to vubec pro tento prijimac? ted sem rychle guuglil a zatim nic hmatatelneho :book: ze bych si strihl jeste dnes preinstal na 6.1 :lol: Jinak musu prepnout na ten system Spark, ten lita jako das, ale prostredi je hnus fialovej :sleepy3:

ja bych tam chtel enco peknyho, libivyho a hlavne FUNKCNIHO s cim by se dalo jeste pracovat, prekopavat, doplnovat atd.... :wink:
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Golden Media SPARK Reloaded - od nuly

Příspěvek od efendy55 »

ak ešte nájdeš niečo a trváš na openatv tak staršie 6.0 alebo 6.1 . 6.2 už žiadna sláva a o novších vidíš to sám. ak to potrebuješ ako satelit tak openpli alebo niečo od PKT alebo Hyperion alebo čo to je za zázrak , aj ked tie polské image nemusím ,ale určite lepšie ako nové openatv v týchto bazmekoch.
na tureckých forach to vraj treba hladať ....
na hranie si kúp niečo novšie a rýchlejšie vo všetkom ale s multibootom ked už tak a môžeš skúšať a hrať sa . :D
ten bazmek už nechaj dodýchať .
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“