Golden Interstar Xpeed LX3

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Recenzia nového modelu Xpeed LX3 :arrow: TU
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od liquere »

Vidim ze vynechali scart, asi by to bola blamaz, keby prijimac v tejto cenovej kategorii tiez prenasal brum ako jeho predchodca...... :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
Spencer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 18.říjen 2007 - 8:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Spencer »

Pastoman, ako si spokojný s Xpeed LX3 ? Uvažujem kúpiť k ET4000 buď Coolstream Trinity, ale trochu som nalomený, že by som priplatil a kúpil LX3.
Xpeed LX3,SF8008,T 90.
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Spokjnost na 100% :) Urcite najlepsia volba .Obrazovo to nezaostava ani za Xtrendom Et8000. Vyhoda je zabudovane wifi.Oled displej dokaze zobrazovat aj lcd pikony ako vu ultimo.A vyhoda je aj HW transcoding tym si upravis parametre streamu a mozes streamovat aj HD. Supol som do neho 500gb hdd a mam ho posieti dostupny aj pre ostatne boxy. Spokojnost.
Trinity sice ma velmi pekny obraz no mne neutrino nejako nesedi chybaju mi tam pluginy.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
Spencer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 18.říjen 2007 - 8:46

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Spencer »

Je pravda, že štart boxu po zapnutí napájania, po dekodovaný obraz je cca 100 sekund ?
Si spokojný s rýchlosťou siete ?
Xpeed LX3,SF8008,T 90.
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Ano štartuje dlhšie, ale zas koľko razy ho vypínaš? (mne štart neprekáža nakoľko má iné výhody, ktoré som Ti spomínal).Ked inštaluješ pluginy tak reštartuješ E2 po inštalácii a ten reštart je rýchly.Jasne Gbitovy ethernet je ok, ja ho mám teraz pripojený cez interné wifi to je 300Mbps(nakolko potrebujem využívať ešte jeden port routra) .
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

Pastoman píše:...Trinity sice ma velmi pekny obraz no mne neutrino nejako nesedi chybaju mi tam pluginy.
A které by ti tam chyběly?
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Archívy CZ/SK a webradioFS určite. :)
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Spencer píše:Je pravda, že štart boxu po zapnutí napájania, po dekodovaný obraz je cca 100 sekund ?
Si spokojný s rýchlosťou siete ?
V dnešnej E2 Open ATV4.1 pre XpeedLX3 upravené bootovanie aj reštart enigmy zrovnatelny z Xtrend 8000/10000.
štart cca 55 sekund
reštart E2 15sekund.
:Yahoo!:
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od toprun »

Pastoman píše:Archívy CZ/SK a webradioFS určite. :)
:) Tak bez těch se obejdu. Šetřím na CS Tank.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Obraz má Tank ako víno, no len aby si nebol tým Tankom sklamaný pomer cena/funkcie.:)
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Pastoman píše:Spokjnost na 100% :) Urcite najlepsia volba .Obrazovo to nezaostava ani za Xtrendom Et8000. Vyhoda je zabudovane wifi.Oled displej dokaze zobrazovat aj lcd pikony ako vu ultimo.A vyhoda je aj HW transcoding tym si upravis parametre streamu a mozes streamovat aj HD. Supol som do neho 500gb hdd a mam ho posieti dostupny aj pre ostatne boxy. Spokojnost.
Trinity sice ma velmi pekny obraz no mne neutrino nejako nesedi chybaju mi tam pluginy.
Ahoj, jak je to po zabudování HDD s teplotou a hlučností ? Má GI zabudovaný ventilátor ? Děkuji za odpověď
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Ahoj.
Vetrák to má v časti kde je zdroj, HDD je možné zabudovať 3,5"-zabuduješ aj 2,5" len by si si musel dokupiť adapter z 2,5"/3,5" (cena cca 3-5€). Ja mam v nom 2,5" (500GB)HDD v spominanom adaptéri a je to OK. Prijímač má oveľa nižšiu teplotu a to som mal možnosť porovnať ako ET10000. Je iba mierne teplý (letný) a to aj pri zapnutom internom wifi..
Určite prijímač odporúčam!
Obrázky sú len ilustračné:
IMG_1477.jpg
osadenie 2,5"disku
xpeedlx3-hdd.jpg
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

OK, díky za odpověď, stále se rozhoduji mezi Xpeed LX3 a Xtrend ET 10000 tak procházím fora a hledám co nejvíc informací.
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

xpeedlx3. ma tie iste vymozenosti ako et10000 ,menej sa hreje ,a navyse ma oled displej , interne wifi a hardwarovy transcodig a hlavne je o 150€lacnejsi.
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
Hypnos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 17.duben 2007 - 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Hypnos »

Mam prosbu, nemate nekdo kontakt primo na vyrobce? Chtel bych ho kontaktovat ohledne vyvoje FW s OpenPLI. Kdyby to melo OpenPLI tak jdu do nej hned. Jinak zatim taky porad nevim, mezi ET10000 a LX3 :)))
Uživatelský avatar
Pastoman
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 745
Registrován: 03.říjen 2010 - 2:13
satelitni prijimac: uClan

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Pastoman »

Nestačí Ti OpenATV? Však to je tiež na báze OpenPLI, jestli se nemýlim :).
OpenATV 4.1:
http://images.mynonpublic.com/openatv/4 ... n=xpeedlx3
uClan Ustym 4K PRO / OpenATV6.4+OS Define
uClan Ustym S2 4K OTT / OS DENYS
Nokia Streaming Box 8000 / OS Android TV 10
Uživatelský avatar
Hypnos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 17.duben 2007 - 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od Hypnos »

Diky vim o tom :) ale me vyhovuje vice ciste OpenPLI bez zbytecnych nadstaveb...
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Vzhledem k tomu, že jsem se stal majitelem tohoto stroje, chci se podělit o svoje zkušenosti.
Upozorňuji že hodnocení jednotlivých image je čistě subjektivní a záleží na každěm co očekává a potřebuje. GI XspeedLX3 mohu srovnat pouze DM8000, který taky vlastním.
V LX3 mám 2 sat tunery, jeden DVD-T2 tuner a HDD Samsung 1T
Vyzkoušel jsem všechny dostupné image. Všechny jsou na bázi Open PLi.
Je mi úplně jedno jestli úplný restart trvá 50 nebo 60 vteřin, a restart GUI 10 nebo 20sec.
U mého DM8000 restart trvá 2,5 minut a restart enigmy 1,5 min, takže hodnoty LX3 jsou mnohem rychlejší.
Obrazově jsou pro mě jasnou jedničkou image HDF a Egami. Hlavně na SD programech mají lepší obraz než ostatní. U dalších jsem se pokusil obraz nastavit, ale většinou se mi to k lepšímu nepodařilo.
Dále je u mě NFR a Open ATV. Zcela mě zklamal HDMU im. u SD programů jsou barvy takové umělé.
Zkoušel jsem všechny image s výchozím skinem, nainstaloval jsem do všech stejné pluginy které používám, ve všech jsem je bez problémů rozchodil jakož i spolupráci s NAS. zkoušel jsem stremovaní do PC s nastavením transcodingu, funfuje plynule včetně HD programů. Spolupráce s kartou Skylink ICE 0D96 je také ve všech image bez problémů / Oscam, CCamd. Nepodařilo se mi rozchodit pro čtení karty NewCs/ někde jsem četl že u těchto strojů nefungují/ ani Scam.
Ve všech image se mi nevím proč po restartu GUI asi 3 vteřiny zobrazuje dotáčení paraboly. ta se samozřejmě nehejbe. Nevím jestli to jde v nastavení pozicioneru nastavit, nepodařilo se mi to.
U image Egami je nutno upravit encoding conf pro správné zobrazování českých znakú v EPG.
Komunikoval jsem s tvůrci image, během léta má vyjít verze 6 a tam by to mělo být opraveno, tak uvidíme.
Nakonec používám image HDF se skinem nblack51-openhdf-mod který mi maximálně vyhovuje.
Ještě jednou upozorňuji že se jedná jen o můj subjektivní názor
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Golden Interstar Xpeed LX3

Příspěvek od georg11 »

Vyšla nová verze img EGAMI 6.0 - nový kernel 3.14.2, aktualizace drivers, korektní zobrazení EPG, možnost EGAMIBoot - OnLine Multibooting atd

http://image.egami-image.com/index.php?open=xpeedlx3
screen1.jpg
screen2.jpg
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“