xpeed lx 1

Moderátor: grupen

Odpovědět
barbeny
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 02.červen 2010 - 6:23
satelitni prijimac: dreambox dm 500S
Bydliště: Slezské Rudoltice

xpeed lx 1

Příspěvek od barbeny »

zdravím kolegové jaký image do expeed lx 1 mám tam puvodní od kkoupě a nechodí mi streaming ani archivy .A ješte da se zálohovat nastavení oscamu a pokud ano jak ho zalohovat.chtel bych ho dát do nového image dekuji predem za radu :thankyou:
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: xpeed lx 1

Příspěvek od kudma611 »

Zálohovať konfigi oscamu sa dá veľa spôsobmi.Neviem tvoje znalosti,aby som ti poradil naj-jednoduchší.Ak vieš cez ftp cestu jednoducho prekopiruješ do vytvoreného priečinka v total commanderi,alebo ja používam dcc.Alebo otvor vo webovom prehliadači webif(webové rozhranie oscamu) dáš Files a tám máš všetky konfigi.(oscam.conf,oscam.user,oscam.server)sú to základné potrebné + ak chceś,alebo obsahujú údaje oscam.dvbapi a oscam.srvid(zobrazuje názvy programov) tak aj tie.Postaćia ti hocijaké txt súbory ktoré premenujeś na oscam.server,oscam.user atď. a skopirovaný obsah súborov z oscam-webifu prilepíš do premenovaných súborov.Komplikovane je to písané,ale rýchle pri uskutočňovaní.Copy-Paste a je to.Somarina,ale rovnako účinna ako cez ftp skopírovanie celého súboru.Zálohovať zložky sa dajú aj cez stb-to nepopisujem-nechce sa mi.Streaming nepouźívam,ale nevidím dôvod prećo ti ti nejde.Nepopisuješ kde ti nejde-ći na nejakom zariadení z xpeeda,alebo naopak.A archív czsk už som dávno neskúšal,ale ani to by nemal byť problém.Niektoré moje zálohy majú aj archív keby si chcel vyskúšať.
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“