GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Moderátor: grupen

Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 22.prosinec 2008 - 20:29

GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Bahnak »

Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti se zdílením v protokole ccam u tohodle STB.Mám ho přes Mgcam a vše funfuje bezvadně,ale na poli mého servru-AZbox se objevila Enigma 2 a zatím nikde na Webu jsem neobjevil že někdo jede přes tenhle protokol-Newcs+Mgcamd.Všichni Ccam.Uvažuji o přehráti Enigmy do AZboxu tak chci vědět jestli Golden bez problému zvládá sdílení přes CCam.Předem děkuji za odpovědi.
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Duce »

goldeny 9060/9080 nie sú moc stabilné na zdieľanie cez protokol cccamd, lepšie je použiť newcamd, ale newcamd sa nedá napojiť na cccam server, v tomto prípade musí byť server newcs alebo oscam
Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 22.prosinec 2008 - 20:29

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Bahnak »

Duce píše:goldeny 9060/9080 nie sú moc stabilné na zdieľanie cez protokol cccamd, lepšie je použiť newcamd, ale newcamd sa nedá napojiť na cccam server, v tomto prípade musí byť server newcs alebo oscam
Ty sám to máš ověřené.Jinak děkuji za odpověd.Jinak tomu rozumím.
Uživatelský avatar
Bart90210
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 16.listopad 2010 - 12:40
satelitni prijimac: DM 800HD
Bydliště: zlínsko

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Bart90210 »

ja ma GM 9060 pripojeny na servery ktere bezi v oscamu a newcs
Dreambox 800HD klon , Dreambox 500S klon , GM 9060 CRCI HD PVR CLASS fw sp_1.3.69 + GM 9060 2CR2CI HD PVR fw sp_1.3.69 , HD-BOX FS 9105 fw v1.9.35 , AMIKO MICRO HD fw sp_1.1.76 ,AMIKO SHD-8140 fw sp_1.1.50
Asus RT-N16
parabola E85 multifocus 0.8°W,13.0°E,19.2°E,23.5°E,28.2°E
Uživatelský avatar
kody2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 15.leden 2011 - 20:20

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od kody2 »

Duce co to povidáš že goldeny nejsou stabilní ve sdílení, já s tím nemám žadnej problem zkoušel jsem Newcamd ,Avatarcamd,Homecamd a uplně bez problému ted jedu -U.. přes Newcamd venkovní server já klient 4 měsíce a za tu dobu jedno rozkostičkování na 2 vteřiny a pak už nic.takže kdo tvrdí že je nestabilní tak problem bude s nastavením nebo serverem. :)
inimilan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 08.leden 2011 - 15:44

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od inimilan »

Ahojte poradil by mi niekto so zdielanim cez internet GM9080
Dakujem
pocitac1@zoznam.sk
Attilator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 04.prosinec 2011 - 15:26

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Attilator »

Zdravim! Potreboval bych poradit pro uplneho zactecnika, jak sdilet SKYLINK ICE kartu. Mam GM Combo 9080 (verze 1.3.65) a k tomu TV SHARP se at tunerem. Kazdy pristroj mam jak RS port tak i LAN konektor. Hledam jednoduchy zpusob jak vyuzit kartu pro oba prijimace. Cetl jsem 14 stran, ale diskuse jsou pro znalce, samotne zaklady jsem nenasel nikde.

Predem dik za rady a trpelivost.
Attilator zacatecnik
Attilator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 04.prosinec 2011 - 15:26

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Attilator »

Zda se, ze od rijna sem jiz nikdo nepise. Zeby mrtve vlakno?
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od slapet »

Attilator píše:Zdravim! Potreboval bych poradit pro uplneho zactecnika, jak sdilet SKYLINK ICE kartu. Mam GM Combo 9080 (verze 1.3.65) a k tomu TV SHARP se at tunerem. Kazdy pristroj mam jak RS port tak i LAN konektor. Hledam jednoduchy zpusob jak vyuzit kartu pro oba prijimace. Cetl jsem 14 stran, ale diskuse jsou pro znalce, samotne zaklady jsem nenasel nikde.

Predem dik za rady a trpelivost.
Attilator zacatecnik
Přes RS232 Ti to asi nepude nebude to spolu komunikovat a přes lan nemám s tím zkušenosti, ale píšeš že máš dva přístroje a jeden zobrazovač tak naco sdílet. :unknown: :good:
Uskoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 01.leden 2011 - 19:05

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Uskoo »

Jak je to satelitny signal max 77 % viac ani tuk . mate viac alebo menej?
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od slapet »

Uskoo píše:Jak je to satelitny signal max 77 % viac ani tuk . mate viac alebo menej?
Doladit parabolu :good:
lance
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 16.říjen 2008 - 0:04

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od lance »

Attilator píše:Zdravim! Potreboval bych poradit pro uplneho zactecnika, jak sdilet SKYLINK ICE kartu. Mam GM Combo 9080 (verze 1.3.65) a k tomu TV SHARP se at tunerem. Kazdy pristroj mam jak RS port tak i LAN konektor. Hledam jednoduchy zpusob jak vyuzit kartu pro oba prijimace. Cetl jsem 14 stran, ale diskuse jsou pro znalce, samotne zaklady jsem nenasel nikde.

Predem dik za rady a trpelivost.
Attilator zacatecnik
jestli myslis sdilet kartu mezi GM a sat tunerem v TV tak na to zapomen - to urcite nelze [-X
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od toprun »

Attilator píše:Zdravim! Potreboval bych poradit pro uplneho zactecnika, jak sdilet SKYLINK ICE kartu. Mam GM Combo 9080 (verze 1.3.65) a k tomu TV SHARP se at tunerem. Kazdy pristroj mam jak RS port tak i LAN konektor. Hledam jednoduchy zpusob jak vyuzit kartu pro oba prijimace. Cetl jsem 14 stran, ale diskuse jsou pro znalce, samotne zaklady jsem nenasel nikde.
Predem dik za rady a trpelivost.
Attilator zacatecnik
Pořiď si kartu NEXT a máš po problému.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
gama
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 27.červenec 2006 - 13:54
satelitni prijimac: DM 500,AZbox Elite,IPbox

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od gama »

Má niekto vyskúšaný tento prijimač ako Server pre viac ako jedneho klienta?
Skúšal som Homecamd2,ale bez úspechu.
Vu+ DUO2,Zgemma
m.golem
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 09.září 2010 - 20:50

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od m.golem »

gama píše:Má niekto vyskúšaný tento prijimač ako Server pre viac ako jedneho klienta?
Skúšal som Homecamd2,ale bez úspechu.
Mám v síti 5 klientů a můj jako server. Jedu v Homecamd1. Sdílení je po wifi síti místního poskytovatele internetu. Až do 1.2. kdy jsem skoro všem přehrával FW s novým Skylinkem to jelo celkem stabilně. Nekdy se to klientům občas seklo, ale stačil restart serveru. Po přehrátí jsou neskutečné problémy, nepomohlo ani návrat na původní verzi 1.3.42. Ani na 1.3.37 co má 1 klient kterého jsem nepřehrál. Po pár minutách se to jakoby sekne a nelze se připojit k serveru, ani ping nemám. Je možno použít jiný protokol a jaký? Neví někdo, včem může být chyba? Už si začínám myslet, že na to mají vliv ty mrazy, což je blbost.
Dík za radu
dano12345
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 17.květen 2010 - 22:55
satelitni prijimac: GM 9080, FW 1.4.99

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od dano12345 »

Zdravím, zdielam od jedného cez LAN . ide to, len po pár minútach zamrzne obraz na cca 20 sekund, a potom po chvili znova a znova. Mám soft.verziu 1.3.37.Aku tam mám dať alebo viete poradiť čo s tým?
ďakujem za rady a všetko dobré do nového roka prajem
dano12345
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 17.květen 2010 - 22:55
satelitni prijimac: GM 9080, FW 1.4.99

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od dano12345 »

no dal som verziu 1.4.99, bola to tretia verzia čo som skušal, zda sa byť ok.
mixoft
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 12.prosinec 2007 - 18:01
satelitni prijimac: Openbox S1, karta Skylink

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od mixoft »

Zdravím, dostal sa mi do rúk tento príjmač, tak by som Vás poprosil o rýchlu radu, aký firmware na new cam a kde ho stiahnem, a aký wifi adaptér, lebo som tam dal od abcomu a nikde nevidím v menu wifi seting. Ďakujem
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od slapet »

mixoft píše:Zdravím, dostal sa mi do rúk tento príjmač, tak by som Vás poprosil o rýchlu radu, aký firmware na new cam a kde ho stiahnem, a aký wifi adaptér, lebo som tam dal od abcomu a nikde nevidím v menu wifi seting. Ďakujem

FW si vyber tady: http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=113&t=52395

Wifi tento stroj nemá tudíž ani wifi menu. :good:
Uživatelský avatar
Vladous
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 19.prosinec 2013 - 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO -sdílení

Příspěvek od Vladous »

Zdravím, máte někdo vyzkoušeno, který (pokud vůbec nějaký) firmware dokáže sdílet jako server newcamd na 9080 v režimu stand-by? Zatím všechny, které jsem zkoušel, tak při vypnutí satelitu vypnuli i sdílení. :o

Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“