Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od efendy55 »

borci skúšal niekto v tomto satelite openpli 4.0 beta ? všetko som nastavil ,len som neprišiel na to či v tomto image sa dá nastaviť na displaji čas . :thankyou:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

Dnes aj ja som ho nainštaloval.Zobrazuje stanice-a to sú take qačky hačky :D .Skúšal som aktualizaciu sw,ktora trva celkom dlho.92 súborov to aktualizovalo,ale furt to skončí zamrznutím.Nedá sa reštartnuť-po vyzve na reštart-zamrzne.A po surovom vypnutí za zasekne na boot.(verziu mám túto http://upload.gsmobil.net/subdom/upload ... X/OpenPLi/ ).Po troch neúspechoch už ma to nebavilo a tak som len doinštaloval nejaké pluginy-hlavne oscam-a už na zatiaľ do toho nebabrem.urobil som si zálohu.Zo zálohy to je už bleskovka-necelých 5 minút.Ak je čisty image aj skôr.
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
Hypnos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 17.duben 2007 - 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od Hypnos »

Takze co tak ctu tak je lepsi si vybrat Xtrend et4000 nez Golden LX1. Rozdil asi 500 kc, ale nemrzne a podora super primo od OpenPLI.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

Ani xpeed nemrzne.Ide super na vśetkých image čo som poskúšal.Mne zamrzol pri laborovaní openpli 4 a to pri aktualizacii fw cez menu.Takže žiadne zamrzanie-aby to niekoho nemiatlo.
Ja som veľmi spokojný.Teraz ešte idem vyskúšať http://pkteam.pl/viewtopic.php?f=111&t=6154 To čo ja potrebujem-je jedno ktory image-vyhovuju my všetky-to skôr zo zvedavosti skúśam. :D
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
slavo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 125
Registrován: 08.listopad 2006 - 11:52

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od slavo »

Už dlhšiu dobu používam na novších image na viacerých boxoch FastScan pre Skylink.
Je to veľmi užitotočná funkcia, hlavne pre laikov. Na to PKT Hyperion V 3.5, na ktorý odkazuješ sa mi nepáči, že je už použivá novšiu verziu, poukus o nejaký muliti fastscan, ale nefunguje. Možno robím niečo špatne, ale nefufunguje dobre. Podobný problém som videl tuším aj na najnovšom OpenATV. Trochu škoda, lebo inak to funguje pekne. Prehrávanie videí zatiaľ vyriešené nie je.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

FastScan som zatiaľ nikdy nepouźíval tak neviem o ćo prichádzam-preto my aj nechýba.
Skôr sa my nedarí moutnuť pc(noťas).
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
Hypnos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 17.duben 2007 - 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od Hypnos »

Aha diky za reakci, tak za cenu 3000kc to docela jde, jestli je stabilni a bez problemu. Muzete me rici, jak je na tom obrazove, zda mgcamd jede bez problemu a jak je tom rychlost prepinani mezi programy? Green screen zadny?

Za tu cenu je to nejlevnejsi prijimac s E2.
Diky.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

Obraz super-prepínanie rýchle.Zelenáć skôr pri požití nesprávneho pluginu.Mgcamd neviem-nikdy som ho nepoužíval.
.........................................................
Tak nakoniec som vyskúšal egami 4.4.2 -už si zatiaĺ nechám toto image.Akurát asi zmením keymap.xmp(editujem) ako je v hyperion 3.5.Stredové tlaćitko tam vyvolá list kanálov-zvyk z arivy,že pri ok sa zobrazia programy danej skupiny a śipkami už len vyberiem.Tlaćitko fav funguje tiež.Pri tomto egami ok zobrazí info lištu,ale pri sipke hore a dole je zase tieź zoznam kanálov,ale zvyk-je zvyk-alebo zlozvyk. :D Na openpli 4 to bolo najhorśie(tlacitko fav a media bolo nefunkcné),ale tento súbor by to vyrieśil.Prikladám súbor xml stredové tl. vyvola zoznam programov.Egami má dobre keymap až na to tl ok ktore som zmenil na vyvolanie chanell list.
/usr/share/enigma2 -cesta k súboru

Škoda,že je to tu také neprehľadné.Mohla by byť vytvorená samostatná téma(sekcia) na diskusiu xpeed a download xpeed.Téma(sekcia) vytvorená moderatorom-kde sú potom jednotlivé podtémy diskusii k speed.
DO-egami.rar
(3.63 KiB) Staženo 75 x
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

Nový driver
- Fixed recording function
- Fixed playback of MKV and FLAC
Rozbaliť a súbor dvb.ko nahradiť v: /lib/modules/3.6.0/extra a potom skontrolovať atributy,aby boli 755 a reštartovať.
ini-1000-drivers-3.6.0-20140211.zip
(3.6 MiB) Staženo 72 x
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od jarod72pm »

Měl jsem doma dva dny xpeed lx2
první co mi přišlo divné byla konfigurace na výstup SCART !
při bootu se obraz po 3 sec stratil z HDMI a nic STB aby naskočil na program stále 5 minut bootoval beze změn,tak jsem našel kabel scart a pichl to do druhé TV a tam to normal naběhlo po 2minutách na obraz a šlo ovládat STB normálně
u druhé TV přes scart jsem vlezl do nastavení výstupu obrazu a zvolil standartně HDMI 720p 50Hz po připojení TV HDMI kabelem sice obraz naskočil ale STB nereagoval na dálkový ovladač ani tlačítka na přístroji přímo na panelu ,po odpojení kabelu HDMI od TV vše opět normálně chodilo a přes scart do druhé TV šel obraz normálně včetně možného nastavéní ,znovu jsem skusil HDMI kabel do všech 3 vstupů a obraz šel ale STB opět mrtvé bez reakce přepínání a vypnutí přístroje. NA TV není zapnuta žádná funkce ovládání či sinchronizace přes HDMI takže netuším kde se stala chyba ,ještě jsem zkoušel čisté i nakonfugurované image ale opět bez uspěchu tak přístroj vrácen prodejci který místo výměny za jiný model nebo značku furt hledá výmluvy .
Máte řešení jestli je to nastavením STB nebo je HDMI výstup na xpeedu vadný?
díky za každý postřeh
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od liquere »

Skor scart nezvlada RGB a mozno ma aj in muchy. Co vsak nevylucuje, ze si mal fakt vadny kus ....ani samotne hdmi bez zapojeneho scartu ti neslo, alebo som to zle cital?
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

arod72pm a neskúšal si to aj na inej tv cez hdmi,alebo iný kábel?Alebo iné zariadenie cez hdmi na tv funguje dobre?To len kôli vylúčeniu,že je naozaj vada hw na stb.
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od jarod72pm »

na tom samém kabelu a vstupu používám argus mini IP bez problémů a TV zvládne od 480i až po 1080p takže nevím no ,na druhé TV jsem měl jen scart
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
Uživatelský avatar
jarod72pm
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: 29.prosinec 2010 - 11:39
Bydliště: Morava/Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od jarod72pm »

liquere píše:Skor scart nezvlada RGB a mozno ma aj in muchy. Co vsak nevylucuje, ze si mal fakt vadny kus ....ani samotne hdmi bez zapojeneho scartu ti neslo, alebo som to zle cital?
dokud jsem přes scart druhé tv nenastavil STB na výstup HDMI tak u hlavní televize nešel obraz a zvuk,po nastavení jsem odpojil druhou tv restartoval STB a připojil k hlavní TV HDMI kabel
HDMI šlo do televize obraz a zvuk ale STB se nedalo přepínat či vypnout ,po odpojení kabelu zase vše funkční což jsem viděl na druhé TV přes scart a tam šli programy přepínat u STB i ladit STB
VU+ ZERO 4K VTI 15.0.0 Skin Atile HD
kosmik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 20.září 2007 - 19:02

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kosmik »

podívejte se jestli je tam plugin hdmi cec v tomto pluginu se nastavuje komplet ovladání hdmi recievru a tv možná špatne nastaveno
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od liquere »

Novy bootloader pre LX2- pretaktovanie procaku na 751 Mhz, pre nove drivery ktore su uz dnes alebo zajtra v openATV.Treba vyskusat.
Vraj opravene nahravanie viacerych HD kanalov naraz, rychlesjie bootovanie a celkova odozva.Kto pouziva iny img treba sa informovat na ich stranke .........dajte echo ci to naozaj funguje, mam taky stroj v rodine dik.......

PS: Je novy aj pre LX1 ! Kto mate dajte ho sem.
Přílohy
bootloader-xpeed-lx2-751mhz-11.02.2014.zip
(140.82 KiB) Staženo 50 x
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Bootloader XPEED LX1

Příspěvek od kudma611 »

Teraz som stiahol z open atv fóra.


Bootloader xpeed lx1
Prosím, aktualizácia je potrebná pre nové ovládače od 17/02/2014!!
Fix ATV doba načítania stránky bootovania o 15 sekúnd rýchlejšie!
bootloader-xpeed-lx1-751mhz-13.02.2014.zip
(141.4 KiB) Staženo 63 x
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
kudma611
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 639
Registrován: 06.prosinec 2009 - 10:55
Bydliště: PREŠOV

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od kudma611 »

Bol som u zubára-tak asi preto mám oneskorené zapínanie.
To bootovanie je teraz naozaj rýchlejśie.Nahrával som v noci tak som este nestihol potestovať.Prepínanie aj vtedy bolo sluśné-tak to asi nespozorujem.Pri nahrávaní bootloadera som musel stlačiť + na prednom paneli.Priložený súbor force je prázdy-možno preto treba to +.Lebo pri nahrávani image som nič nestlácal a force súbor obsahuje:rename this file to 'force' to force an update without confirmation a ten pri bootloaderi je prázdy-tak asi preto treba potvrdiť + pri boot,alebo zmeniť subor force(alebo doplniť tu vetu).
Full backup image xpeed lx 1/2 by kudma611(ab-forum)
Ďolďo a Džefri(facebook)
Install softcam feed(youtube)
Obrázek
Xpeed lx1-OpenATV 6.3.0-Driver:21.01.2016-Gui version:24-11.2018-Kernel version:3.12.1
Amiko 8265+
Amiko NEO combo SE
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od liquere »

V poho clovek nie vzdy pochopi myslienku druheho. Je to ako pises force alebo noforce. MAlo by rychlejsie bootovat a vraj aj ked nahrasvas 4 HD tak sa este da pomerne dobre ovladat menu, co predtym nebolo a zaroven boli nahravky zle. Preto stiahli drivery z toho 11.2. a vratili sa k decembrovym, kym neopravili co bolo treba a teryz uz su 17.02. vraj prisopsobene k novemu bootloaderu. Ale ked je to pravda, asi sa bude lepsie predavat aj v raichu......
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Golden Interstar XPEED LX1 - LX2

Příspěvek od liquere »

Separatne posledne drivery k poslednemu bootloaderu.
Přílohy
ini-1000-drivers-3.6.0-20140217.zip
(3.6 MiB) Staženo 60 x
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“