GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od toprun »

heropepi píše:No, dal som to na strechu. Hu kvalita 83-85 a tak isto to seká a zamrzava obraz.Len tolko som ziskal, ze aj ORF ide,len zriedkavo sa objavia sem-tam kocky.No neviem asi na MPEG4 je ten to stroj pomali.
Rozumím tomu dobře, že DVB-T tuner umí MPEG4? Tzn. umí v terestrialu přijímat HD programy? Nebo jen MPEG2, tedy jen SD programy.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
czavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 30.srpen 2007 - 14:22

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od czavik »

Umí přijímat i nahrávat v HD rozlišení jak přes terestrial, tak i přes satelit. Takže terestriální tuner je full hd stejně jako satelitní tuner.Terestrial jsem včera vyzkoušel na K 64 směr Praha. Byla tam Nova HD MPEG 4, ČT 4 HD MPEG2, O2 info MPEG 2 a Óčko MPEG 2. Signál byl oproti jiným stanicím o polovinu slabší, ale dalo se to přijímat i 50 km od Prahy směrem od Hradce Králové. Jinak, kdyby jsi sháněl konvertor z dvr do TS, jak je to Ali DVR Export Tool a je zde: http://www.ab-forum.info/viewtopic.php? ... 8&start=40. Je to rychlý a spolehlivý program.
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od toprun »

:thankyou: za info.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
leksip
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 31.srpen 2010 - 23:09

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od leksip »

heropepi píše:Zdravím Vás ! Dakujem za dobre rady,uz mi to ide. Dal som tam FW 1.1.60 a teraz idem skusit chitit madarov(ked pocasie dovoli).

ahoj, mám ten samej problém, prosím tě, jak ses dostal do menu, když to nejde otevřít, zmáčkunu menu a tma??? jak tam nahrát novej firm.?? poraď abych to neposlal na reklamačku a neudělali ze mě potom vola, už tak jsem se do toho zavrtal, že jsem šel chrápat až ráno??? dík za odpověď
heropepi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 25.prosinec 2008 - 14:46

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od heropepi »

Nahral som tam FW 1.1.60 a to islo.V sekcii DOWNLOAD najdes FW aj loader.
gama
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 27.červenec 2006 - 13:54
satelitni prijimac: DM 500,AZbox Elite,IPbox

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od gama »

Funguje vystup AREIAL OUT ako klasicky RF modulator - TV out ?
Zaujima ma,či môžem pripojit dalši TV k boxu, cez koaxial. kabel.

Dakujem
Vu+ DUO2,Zgemma
czavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 30.srpen 2007 - 14:22

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od czavik »

leksip píše:
heropepi píše:Zdravím Vás ! Dakujem za dobre rady,uz mi to ide. Dal som tam FW 1.1.60 a teraz idem skusit chitit madarov(ked pocasie dovoli).

ahoj, mám ten samej problém, prosím tě, jak ses dostal do menu, když to nejde otevřít, zmáčkunu menu a tma??? jak tam nahrát novej firm.?? poraď abych to neposlal na reklamačku a neudělali ze mě potom vola, už tak jsem se do toho zavrtal, že jsem šel chrápat až ráno??? dík za odpověď
Zkus několikrát po sobě dvakrát zmáčknkout bílé tlačítko P/N na dálkovém ovladači. Vždy dvakrát a chvíli počkej. Po chvilce opět dvakrát a tak pořád do kola. Měl by ti naskočit obraz i menu. Zřejmě sis přenastavil rozlišení. Záleží, jestli máš přijímač připojenej přes HDMI a nebo přes scart. Pokud ho máš přes HDMI, tak nastav rozlišení 1080i 50 Hz. Nenastavuj tam AUTO, protože je to režim, kdy se ti rozlišení nastavuje automaticky podle zdroje, ke kterému máš přístroj připojený a někdy to televize nemusí správně detekovat.
Naposledy upravil(a) czavik dne 03.září 2010 - 7:36, celkem upraveno 1 x.
czavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 30.srpen 2007 - 14:22

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od czavik »

gama píše:Funguje vystup AREIAL OUT ako klasicky RF modulator - TV out ?
Zaujima ma,či môžem pripojit dalši TV k boxu, cez koaxial. kabel.

Dakujem
Zřejmě tento přístroj RF modulátor nemá. Kdyby ho měl, tak by podle mně bylo v menu v nastavení AV i nastavení UHF kanálu modulátoru od 21 - 69 k. To tlačítko UHF na dálkovém ovladači je zřejmě přípravou pro jiný typ, který bude mít shodný ovladač, ale bude mít modulátor. Nic jiného mě nenapadá. Já jsem to vyřešil připojením externího modulátoru, kdy jsem obraz a zvuk do modulátoru přivedl z cinčů přístroje. Obraz i zvuk jsem pak naladil i na dalších televizorech připojených koaxiálním kabelem v řadě za modulátorem.
aduas
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 16.srpen 2010 - 11:38

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od aduas »

heropepi píše:Nemal som moznost vylozit antenu na sterchu.Tak som skusal tak,ze antenu som dal na povalu na dreveny rebrik a nasmeroval som to na Gyor. Sila/Kvalita HU:42K...77/72 obraz trosku seka , zvuk OK
61K...77/72 takisto
CZ:29K...76/77 zrietkavo kockuje inak OK
SK:21K...66/90 vsetko OK
66K...75/85 vsetko OK
ORF:24K,34K... no signal
To vsetko s jednou antenou.Smer HU.

Chcem sa ta spýtat či ti ide aj zvuk Hd programoch v Madarčine m1 a m2 duna tv.Dakujem za odpoved.
Uživatelský avatar
podlesakj
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 17.srpen 2010 - 14:52
satelitni prijimac: GM 9080

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od podlesakj »

Zdravím všechny. Mám velkou prosbu. Nahrával jsem FW1.75 přes USB. Po update OK a restartu se objevily jen modré čárky na displeji a na TV jen LOGO a pak už nic, ani při změně rozlišení. Může mi někdo poradit co s tím?
Nebo je někdo na trase KV - Praha kdo mi pomohl přehát FW? Jedu v neděli 5.9 do Prahy, případně 7.9.. Zatím díky za pomoc. Jarda
GM UNI-BOX 9080 CRCI HD PVR COMBO; SW 1.4.06 EMU -> 1.5.35sp ; Offset 80 cm; Monoblock; Astra 23,5 ; Astra 19,2; SKY LINK, TV Samsung UE40H6640SL
Uživatelský avatar
podlesakj
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 17.srpen 2010 - 14:52
satelitni prijimac: GM 9080

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od podlesakj »

Zdravím. Tak když se mi podaří připojit z PC k 9080, tak ali editor hlásí při pokusu o nahrátí jakéhokoliv FW hlášku Fail to get version. Ať je ofic nebo neofic. Prosím o radu nebo pomoc. Díky. Jarda
GM UNI-BOX 9080 CRCI HD PVR COMBO; SW 1.4.06 EMU -> 1.5.35sp ; Offset 80 cm; Monoblock; Astra 23,5 ; Astra 19,2; SKY LINK, TV Samsung UE40H6640SL
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od toprun »

Na serveru Digizone.cz vyšla recenze tohoto boxu.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
heropepi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 25.prosinec 2008 - 14:46

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od heropepi »

Omluvam za meskani,ale mal som dlhy vykendovy vylet . HU HD pragramy maju zvuk ale tak isto seká ako obraz.
leksip
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 31.srpen 2010 - 23:09

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od leksip »

czavik píše:
leksip píše:
heropepi píše:Zdravím Vás ! Dakujem za dobre rady,uz mi to ide. Dal som tam FW 1.1.60 a teraz idem skusit chitit madarov(ked pocasie dovoli).



Zkus několikrát po sobě dvakrát zmáčknkout bílé tlačítko P/N na dálkovém ovladači. Vždy dvakrát a chvíli počkej. Po chvilce opět dvakrát a tak pořád do kola. Měl by ti naskočit obraz i menu. Zřejmě sis přenastavil rozlišení. Záleží, jestli máš přijímač připojenej přes HDMI a nebo přes scart. Pokud ho máš přes HDMI, tak nastav rozlišení 1080i 50 Hz. Nenastavuj tam AUTO, protože je to režim, kdy se ti rozlišení nastavuje automaticky podle zdroje, ke kterému máš přístroj připojený a někdy to televize nemusí správně detekovat.
:-) s tím tlačítkem na dálk. ovladači jsi měl pravdu, ale než jsem se dostal k PC a přečetl toto tvé sdělení zaslal jsem recívr na reklamačku :-(, vzhledem k tomu, že prodavač ani odborník v této prodejně neporadil, ( a reklamačka bude trvat určitě měsíc) koupil jsem si jinej recvívr a ejhle ten samej problém, :-((( po odstranění problému dle tvé rady jsem zjistil, že závada neni ani v telce ani v recívru ale v kabelu HDMI , po výměně jde všechno OK díky za radu.
lacoo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 03.březen 2010 - 16:34

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od lacoo »

zdravín vás,ide na tomto prijímači odkodovať bulsat :?:
Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 22.prosinec 2008 - 20:29

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od Bahnak »

Zaujal mě tento přístroj a měl bych pár otázek,byl bych rád kyby někdo odpověděl.

Dá se sdílet,mám server DM500?
Funguje softvérový bloker karty a jdou číst zápisy?
Rychlost přepínání mezi programy?
Emu funguje,dají se klíče přepisovat pomocí DO.Vím že digi už nejde ale chytám Sport2-SECA Amos,Sirius-Travel+Romantika-Cryptoworks?
Mám 8LNB půjde to bez problému.
Předem děkuji.
LuboS7
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 02.březen 2008 - 18:46
satelitni prijimac: ABIPBOX 9900 HD
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od LuboS7 »

Emulace bez problému,rychlost to samé,LBN žádnej problém,myslím si že vše OK
czavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 30.srpen 2007 - 14:22

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od czavik »

Pavoluhliarik píše:Dnes som tam tú kartu nahodil a funguje to.
Prosímtě, chci se zeptat, když jsi tam nahodil tu kartu ICE, musel jsi něco měnit v nastavení? Třeba vypnout emu nebo něco takového? Objednal jsem si tu kartu také a dnes ji tam budu vkládat.
Pavoluhliarik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 14.listopad 2009 - 18:35

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od Pavoluhliarik »

czavik píše:Prosímtě, chci se zeptat, když jsi tam nahodil tu kartu ICE, musel jsi něco měnit v nastavení? Třeba vypnout emu nebo něco takového? Objednal jsem si tu kartu také a dnes ji tam budu vkládat.
Nič som nemenil.Akurát som menil soft za novší mal som 1.1.43 dal som 1.1.75 emu.
Ab ipbox 55HD,Hd box 9105+,Vu+ solo2,ofset 100 al,monoblok twin 0,1 Db,Ariva 200,Uni box 9080 combo.
czavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 30.srpen 2007 - 14:22

Re: GOLDEN MEDIA UNI-BOX 9080 COMBO

Příspěvek od czavik »

Pavoluhliarik píše:
czavik píše:Prosímtě, chci se zeptat, když jsi tam nahodil tu kartu ICE, musel jsi něco měnit v nastavení? Třeba vypnout emu nebo něco takového? Objednal jsem si tu kartu také a dnes ji tam budu vkládat.
Nič som nemenil.Akurát som menil soft za novší mal som 1.1.43 dal som 1.1.75 emu.
Díky za odpověď. Já tam mám ten 1.1.43 protože se mi zdá lepší a nerad bych ho měnil za vyšší. A prosímtě půjde mi to i na ten 1.1.43?
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“