Golden Media SPARK Reloaded Linux

Moderátor: grupen

Uživatelský avatar
iiggii
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 107
Registrován: 11.leden 2011 - 0:03

Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od iiggii »

zdravím , dostal se mi do ruky výše zmiňovaný box , přes první nadšení jsem vystřízlivěl a žádám o radu nebo doporučení , protože s tímto boxem nenám žádné zkušenosti !!
Jaký image a jaký camd použít , protože kombinace spark a cccam je , alespon u mě velice špatná , jedná se o věčné kousanca a pomůže jen restart boxu .Díky za každou radu , nejlépe od vlastníku tohoto boxu a postrčení dopředu , abych se zbytečně vyvaroval nefunkčních kombinací .
nesahej na nic , co funguje
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od toprun »

Nevím, proč zakládáš nové vlákno, když tu už vlákna jsou. A tlačítko HLEDAT jsi se asi taky moc nenaučil používat.
Moderátor by to měl trochu setřídit.
http://goo.gl/IxUkJB
http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=112&t=53391
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
iiggii
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 107
Registrován: 11.leden 2011 - 0:03

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od iiggii »

toprun píše:Nevím, proč zakládáš nové vlákno, když tu už vlákna jsou. A tlačítko HLEDAT jsi se asi taky moc nenaučil používat.
Moderátor by to měl trochu setřídit.
http://goo.gl/IxUkJB
http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=112&t=53391
zbytečně se čertíš , samozřejmě , že jsem použil tlačítko HLEDAT a tam kam jsi mě odkázal jsem samozřejmě byl , na těch odkažech jsou jen nářky a prosby zdejších členů , kteří tam prosí o pomoc , tak jako já !!!
Od tebe jako veterána fora jsem spíše očekával radu , dej si tam to a to a jedeš ,
nechtěl jsem podrobný návod krok od kroku ale radu co tam dát , abych nešel cestou pokus omyl !!
Můžeš to napravit a poradit mi , díky
nesahej na nic , co funguje
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od toprun »

Nečertím se, jen konstatuji. Je spousta vláken k jednomu boxu a špatně se v tom hledá.
Doporučené image máš třeba v tomhle příspěvku: http://ab-forum.info/viewtopic.php?p=522862#p522862 tak ho vyzkoušej.
Možná by stálo za to vytvořit pro tenhle box vlákno "Nejlepší image", jako to má GM9060/9080.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od tras »

Je to klon Amiko Alien, pozor bez čísla 2 v názve. Má čip sti 7111, do Sparku si daj plugin e2upgrade.s, nim nainštaluj enigmu pre GM alebo Alien čo má v názve sti7111. Oscam pre sh4.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Uživatelský avatar
iiggii
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 107
Registrován: 11.leden 2011 - 0:03

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od iiggii »

@tras
díky
nesahej na nic , co funguje
Uživatelský avatar
st.jim
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 31.březen 2014 - 16:53

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od st.jim »

Zdravím, doufám, že mne neukamenujete za dotaz. zkoušel jsem tu hledat, ale odpověd jsem nenašel. mám dotaz, zda je možné sdílení karty ve Sparku. Nebo je nutná insatalce E2?

díky moc za jakoukoliv odpověd.
VU+ DUO 4k (Opena-ATV 6.2)
VU+ Uno 4K SE (SatDreamGR 6)
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od revis »

aj pre klasicky sw existuje oscam , takze to mozne je .
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od avatar99 »

A ten oscam najdeš tady

Kód: Vybrat vše

http://download.oscam.cc/index.php?&direction=0&order=mod&directory=1.20_TRUNK/sh4-amino
AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
antoni_sk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 23.leden 2011 - 0:18
satelitni prijimac: LX1,LX2,Voyager1,Anaconda+
Bydliště: Liptov

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od antoni_sk »

Ahojte. Dnes som kúpil uvedený STB. Zatiaľ sa hrám len so Sparkom. Niektoré internetové aplikácie fungujú, viacej ale nie. Aktualizáciu Sparku som si spravil. Neviem ako sa ale dostanem cez web rozhranie do STB. KEd zadám do prehliadača IP adresu, vypíše mi toto:
HTTP/1.1 404 Not Found Server: Mini Embedded Web Server Date: Fri, 8 Aug 2014 19:59:13 GMT Expires: 0 Pragma: no-cache Cache-Control: no-cache Connection: close Content-Type: text/html
Je na to treba nejaký plugin ? Existuje aj pre Spark, alebo len pre E2?
Kde by som ho našiel ? Medzi inštalovanými ho asi nemám.
Za rady ďakujem.
Golden Interstar LX1 + LX2 (ATV5.1), Golden Interstar Voyager 1, Optibox Anaconda+, Opticum X403
kadaboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 09.únor 2010 - 21:23
satelitni prijimac: GM 990
Bydliště: Pardubice

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od kadaboy »

antoni_sk píše:Ahojte. Dnes som kúpil uvedený STB. Zatiaľ sa hrám len so Sparkom. Niektoré internetové aplikácie fungujú, viacej ale nie. Aktualizáciu Sparku som si spravil. Neviem ako sa ale dostanem cez web rozhranie do STB. KEd zadám do prehliadača IP adresu, vypíše mi toto:
HTTP/1.1 404 Not Found Server: Mini Embedded Web Server Date: Fri, 8 Aug 2014 19:59:13 GMT Expires: 0 Pragma: no-cache Cache-Control: no-cache Connection: close Content-Type: text/html
Je na to treba nejaký plugin ? Existuje aj pre Spark, alebo len pre E2?
Kde by som ho našiel ? Medzi inštalovanými ho asi nemám.
Za rady ďakujem.
V nastavení sítě je potřeba povolit přístup na web, přihlaš. údaje jsou potom root, root.
TV - Panasonic 42 PX80E STB - Golden Media 990 Spark HTPC - DVB-S Pinnacle 7010x
antoni_sk
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 23.leden 2011 - 0:18
satelitni prijimac: LX1,LX2,Voyager1,Anaconda+
Bydliště: Liptov

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od antoni_sk »

Super, funguje. Ďakujem za pomoc.

PS: Ake iné "stroje" sú HW identické a dajú sa teda použiť aj ich SW a FW ?
Golden Interstar LX1 + LX2 (ATV5.1), Golden Interstar Voyager 1, Optibox Anaconda+, Opticum X403
kadaboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 09.únor 2010 - 21:23
satelitni prijimac: GM 990
Bydliště: Pardubice

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od kadaboy »

antoni_sk píše:Super, funguje. Ďakujem za pomoc.

PS: Ake iné "stroje" sú HW identické a dajú sa teda použiť aj ich SW a FW ?
Amiko SHD-8900 Alien. Ostatní nevím.
TV - Panasonic 42 PX80E STB - Golden Media 990 Spark HTPC - DVB-S Pinnacle 7010x
79kiko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 43
Registrován: 26.říjen 2009 - 0:56

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od 79kiko »

Potreboval by som trosku pomoc s týmto prijímačom. Kupil som ho a mal byt hned pripraveny aj s enigmou,ked som dal ze chcem aby bootoval enigmu,tak zostal stáť na load a tam to skončilo. Jediný image ktorý mi išiel je OpenATV,ale zasa som mal problem s camom,nechcel si zapamätať nastavenie ktorý som použil.
Našiel som aj HDMU,flashol ho,ale problem nastal pri bootovani,prijímač napísal boot a nič ďalej. Možno som našiel zlu verziu,ak môžem poprosiť o link kde môžem stiahnuť HDMU alebo aj ine image co som tu čítal napr. Protolux V6.
Dakujem
VU+ Solo2 OpenATV vždy aktuálny, Emme Esse 28,2-23,5E-19E-13E, LG 50" plazma
Ernesto3
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.duben 2011 - 13:59

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od Ernesto3 »

chcem sa spytat na tvoje skusenosti so sparkreloaded mam ho tiez a mozno si vieme v niecom poradit ahoj erko alebo napis ernesto3@azet.sk
Ernesto3
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 10.duben 2011 - 13:59

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od Ernesto3 »

Ernesto3 píše:chcem sa spytat na tvoje skusenosti so sparkreloaded mam ho tiez a mozno si vieme v niecom poradit ahoj erko alebo napis ernesto3@azet.sk
tak som vyskusal dost veci aj imagov fakci len so vo sparku nieco vymazal pretoze mi neide stiahnut firmware cez net stale tam pise nespravne meno alebo heslo mozme sa skontaktovat emailom tiez
fifowole
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 12.květen 2017 - 12:41

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od fifowole »

Prosim o radu / nasmerovani.
Jsem zacatecnik.
Dostali jsme darem Spark Reloaded jako druhy prijimac (origo mame Humax od UPC Freesat).
Od UPC jsem si nechal vystavit take druhou kartu.a Do Sparku jsem nhral nejnovejsi E2 (openatv v6.0).
Naladil jsem programy ale jediny ktery mi zobrazi obraz je CT24. Pritom EPG mam pro vsechny programy. Z UPC mi zkouseli posilat "aktivaci" atd..
Nevite co muze byt spatne? Dosel jsem v hledani k necemu jako cccam co snad souvisi s kartou? nebo co ale to sem uz nerozlousknul.
jinak programy nejdou ani kdyz nabootoju do sparku, resp. taky jde pouze CT24.
Diky za pomoc
jaroh
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 02.leden 2007 - 23:05

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od jaroh »

musis spustit nejaky cam najlepsie oscam na citanie karty
Uživatelský avatar
Birkof
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 17.říjen 2008 - 20:59
satelitni prijimac: Formuler F4 Turbo
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od Birkof »

Neporadil by mi nekdo s ulozenim naskenovanych programu pres FastScan plugin? Mam v tom E2 OpenATV 6.0 a po restartu mi zmizi a musim znovu naladit. Diky.
Astra23.5E, Astra19.2E, Thor0.8W
Skylink, Freesat - Formuler F4 Turbo (OATV6.1) + 2TB USB Disk, Amiko Alien2
TV Panasonic Viera TX-P42GT60E
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Golden Media SPARK Reloaded Linux

Příspěvek od jozef58 »

aby ti isla karta musis nahrat plugins a cez plugins mcas sa aktivuje karta aktivujes plugin a karta ti pobezi to vse
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“