e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 23.Leden 2019 - 7:56

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Dôrazne upozorňujem, že táto téma nieje primárne určená na riešenie osobných sympatii,alebo nesympatií. Pre podobné problémy existujú na internete zoznamky !

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 31321 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 11548 1549 1550 1551 15521567 Další
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 8:04 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 222 krát
Poděkováno: 282 krát
vensan napsal:
No hlavne ze ti to je smiesne ty a liker ste taki dvaja smieskovia urcite musi byt vami velka sranda uz si vas predstavujem ako niekde pri taboraku zabavate spolocnost este ze su aj taki ludia plny optimizmu.

Sudruhovia zabavaju hlavne sami seba. Do svojho okolia siria strach a nenávisť.
A pozor, nastvat sudruha je nebezpecne.

Neviete náhodou niekto kde je Tono?

Image

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 8:31 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkoval: 105 krát
Poděkováno: 272 krát
ivan333ivan napsal:
pozri,ja si zdravie vážim a aj sa on zodpovedne starám
ovšem ak si niekto zhumpluje zdravie napr ožranstvom či prežieraním tak prečo by som mal byť ku nemu solidárný ???
štát má zisky z alkoholikov ale ich liečbu už nehradí z týchto ziskov ale z daní tých čo sú ku svojmu zdraviu zodpovední
Chceš snad tvrdit, že dříve to bylo jinak? Protože to není pravda. Ta tvá utkvělá představa, že to bylo hrazeno ze zisků fabrik je úsměvná, naivní a hlavně nepravdivá. Navíc přelévání peněz od úspěšných k neúspěšným je hlavní problém úpadku minulého systému. To byly právě ty prostředky, které měly přes invesice produkovat další peníze, které i dnes chybí. Když to nechápeš, tak se s tebou dá těžko diskutovat.

ivan333ivan napsal:
štát berie rovnaké percentá daní ako rakúsko a kde je rakúsko a kde sme my !!!
prečo rakúsko dokáže z rovnakých daní dať 5x vyšší dôchodok ?
no,preto,že tam neťahajú montovne s minimálnou mzdou
je rozdiel ukradnúť dane z 3000 eurovej mzdy a rozdiel z 500 eurovej mzdy
Zajímavé je, kdy k tomu úpadku došlo. Kdy vznikly ty rozdíly v HDP a následně v příjmech obyvatel. Nebylo to náhodou za toho tebou tolik opěvovaného minulého režimu a vlivem řízení tebou oblíbených soudruhů??? To ti ještě nedošlo, že??? Tak tu nepindej hlouposti o schopnostech minulého režimu. Protože to byl právě on, který nás všechny zašlápnul do bláta, ze kterého se hrabeme dosud.

Předmět příspěvku: Re: RE: Re: Mimo forum /do
PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 8:52 
Veterán fóra
Veterán fóra

toprun napsal:
A jak si přišel na to, že jsem si ten názor neudělal?
Protože když dostaneš dotaz k danému, tak z tebe nevypadne vůbec nic. A to se stalo zde opakovaně. Sám jsem se tě ptal vícekrát a nikdy jsem se od tebe nic nedozvěděl.

toprun napsal:
Ty tu možná šiříš názory, se kterými nesouhlasíš.
Tahle věta je už sama o sobě hloupost. Proč bych šířil názory, s kterými nesouhlasím??? Dává ti to smysl??? A když už, tak já názory nešířím, ale sděluji. Šíří se propaganda, ne názor. A protože je to můj názor, tak ho říkám (píši). Jsou to má slova, na rozdíl od toho, co děláš ty. Mohu si za svými slovy tudíž stát. Případně názor korigovat, pokud někdo sdělí něco lepšího nebo hodnotnějšího. Životem a zkušenostmi jsem si již řadu názorů vycizeloval. Rád se o ně podělím a děsí mne hlupáci, kteří nejsou schopni vlastní úvahy a nemají elementární schopnost zamyslet se nad názorem někoho jiného. Stačilo by, kdyby to udělali alespoň sami pro sebe. Bohužel ani toho nejsou schopni. Bohužel je to nutně dovede k tomu, že žijí mimo realitu, pouze ve svých zjednodušených virtuálních světech, kde to funguje zdánlivě ideálně podle jejich představ. Jenže realita nejde obejít, nejde se jí vyhnout. Potom to takové lidi musí nutně bolet.

toprun napsal:
A vždy jsem tu dával odkazy se svým komentářem. Nebo že by jen ty mé odkazy byly zdrojem vašich vášnivých reakcí? :smich:
Komentář v záhlaví článku, který sem nakopíruješ, není tvůj. Leda bys byl novinář s mnoha jmény a publikoval do různých médií. A co se reakcí týká, tak sis sám mohl všimnout, že tu prakticky žádné nejsou. Proč také reagovat. Já nereaguji na obsah článků, ale na to, že tím jen zasíráš vlákno. Kopírování internetu sem do vlákna nic k jakékoliv diskuzi nepřináší. Již jsem ti to psal vícekrát. Napiš k tématu svůj postoj a potom to případně dolož něčím dalším. Zatím se jen snažíš vyvolat diskuzi k nějakému blábolu z internetu a čekáš co to zde udělá. Kolikrát si tu poté psal, že si tvého odkazu nikdo ani nevšiml a nikdo nereaguje??? No schválně? Spočítáš to?

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 9:34 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 39 krát
Poděkováno: 135 krát
Pseudodemokrati sa chytili do vlastnej pasce.Tento ideologicky paskvil EU totiz funguje rovnako.Co su dotacie?Co je zachranovanie bank z penazi obcanov EU?Zapnite mozog nez zacnete pisat.To je ten zelenoliberalny buznovsly system,ktory tym tupsim predstavuju ako socialne-trhove hospodarstvo a de.okraciu.Ved sa pozrite kto sedi v EP, ake strany presadzuju migraciu?Preco?Ved su to ich buduci volici.A ked ziskaju rozhodujuce slovo mozeme europu aku sme ju poznali zavriet.Tak slepy predsa nemoze byt clovek ani s priemernym IQ
](*,)

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 10:12 
Veterán fóra
Veterán fóra

Bylo by fajn, kdybys přestal psát formou pojmů, za které si každý může dosadit co chce. Buď konkrétní. Já bych například rád věděl:
1. Co je konkrétně zelenoliberalny buznovsly system
2. ake strany presadzuju migraciu

Už jsem to psal vícekrát. Chyb, které je potřeba napravit je stále dost. Ale bez ochoty se dohodnout a konkrétně je pojmenovat to není možné. Už vůbec není cesta k nápravě přes nálepkování. To už tu bylo, například šesticípé hvězdy na oblečení také byly nálepky, které označovaly určitou skupinu. A dobře víme, kam to vedlo...

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 11:17 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Kto su pseudodemokrati?
Lebo demokrati su ludia, ktorí považujú systém demokracie za spravny. V eu ani jedna parlamentna strana nema v programe demontáž demokracie.

Ďalší blivajs uz skoda komentovať zeleno...
Skúsenosti ukazujú, ze aj ludia s nadpriemerným iq môžu mať blbé nápady a názory.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 11:43 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Trondo tomu musis venovat cas.Vypocut si ktory poslanec co hovori a ako hlasuje v EP.Ked ten cas neobetujes,zaradis sa do stada ovladaneho mediami,bohuzial.Co myslis kolko percent ludi si ten cas najde?Dokonca EP ma aj svoj kanal a da sa sledovat zasadanie,viem ze ludia nemaju kedy to sledovat,preto je velka cast aj manipulovatelna.Ja tu nebudem davat skolenia,kto chce si to najde.Mozem ti povedat,ze medzi novinarmi,politilmi je mnozstvo buzien a vacsina je v liberalno,lavicovo,zelenom spektre a nahodou zrovna tato pakaz podporuje aj migraciu.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 14:38 
Expert fóra
Expert fóra

Poděkoval: 304 krát
Pokud se, jak tvrdíš, ke svým postojům a názorům dopracováváš sám, na základě jenom(sic!) vlastních zkušeností a osobně ověřovaných informací, aniž bys byl ovlivňován jinými, sobě podobnými typy a jejich zdroji, o čemž pochybuju, musí být tvůj život značně strastiplný, řečeno s Cimrmanem to musí být tvrdý obložený chlebíček.
Věnovat a obětovat tomu čas a nashromáždit vlastním úsilím tolik negativ, špíny, smutku, zoufalství, beznaděje a tragiky snad ani nemůže zůstat bez nezanedbatelného vlivu na duševní zdraví.

Předmět příspěvku: Re: RE: Re: RE: Re: Mimo forum /do
PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 15:04 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 51 krát
Poděkováno: 112 krát
marecek29 napsal:
toprun napsal:
A vždy jsem tu dával odkazy se svým komentářem.

Opet kecas.
Najdi starší příspěvky. Víš, že to tak je. Takže nezaváděj. Zkus rozlišovat mezi minulým a přítomným časem.
Teď už to nedělám. Protože jste se tu pak šli zbláznit.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 15:05 
Moderátor
Moderátor

marecek29 napsal:
toprun napsal:
A jak si přišel na to, že jsem si ten názor neudělal? Ty tu možná šiříš názory, se kterými nesouhlasíš. Já ale určitě ne.

Tak zrovna ty jsem davas odkazy na clanky ktery vyvraci co rikas. Kdyz budes cist jej tytulky,tak se toho moc nedozvis.
Zase kecáš nesmysly.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 15:10 
Moderátor
Moderátor

VTronik napsal:
toprun napsal:
A jak si přišel na to, že jsem si ten názor neudělal?
Protože když dostaneš dotaz k danému, tak z tebe nevypadne vůbec nic. A to se stalo zde opakovaně. Sám jsem se tě ptal vícekrát a nikdy jsem se od tebe nic nedozvěděl.

toprun napsal:
Ty tu možná šiříš názory, se kterými nesouhlasíš.
Tahle věta je už sama o sobě hloupost. Proč bych šířil názory, s kterými nesouhlasím??? Dává ti to smysl??? A když už, tak já názory nešířím, ale sděluji. Šíří se propaganda, ne názor. A protože je to můj názor, tak ho říkám (píši). Jsou to má slova, na rozdíl od toho, co děláš ty. Mohu si za svými slovy tudíž stát. Případně názor korigovat, pokud někdo sdělí něco lepšího nebo hodnotnějšího. Životem a zkušenostmi jsem si již řadu názorů vycizeloval. Rád se o ně podělím a děsí mne hlupáci, kteří nejsou schopni vlastní úvahy a nemají elementární schopnost zamyslet se nad názorem někoho jiného. Stačilo by, kdyby to udělali alespoň sami pro sebe. Bohužel ani toho nejsou schopni. Bohužel je to nutně dovede k tomu, že žijí mimo realitu, pouze ve svých zjednodušených virtuálních světech, kde to funguje zdánlivě ideálně podle jejich představ. Jenže realita nejde obejít, nejde se jí vyhnout. Potom to takové lidi musí nutně bolet.

toprun napsal:
A vždy jsem tu dával odkazy se svým komentářem. Nebo že by jen ty mé odkazy byly zdrojem vašich vášnivých reakcí? :smich:
Komentář v záhlaví článku, který sem nakopíruješ, není tvůj. Leda bys byl novinář s mnoha jmény a publikoval do různých médií. A co se reakcí týká, tak sis sám mohl všimnout, že tu prakticky žádné nejsou. Proč také reagovat. Já nereaguji na obsah článků, ale na to, že tím jen zasíráš vlákno. Kopírování internetu sem do vlákna nic k jakékoliv diskuzi nepřináší. Již jsem ti to psal vícekrát. Napiš k tématu svůj postoj a potom to případně dolož něčím dalším. Zatím se jen snažíš vyvolat diskuzi k nějakému blábolu z internetu a čekáš co to zde udělá. Kolikrát si tu poté psal, že si tvého odkazu nikdo ani nevšiml a nikdo nereaguje??? No schválně? Spočítáš to?
:smich:
Nepoučitelný poučovatel.
A ještě si splete můj komentář s uvodníkem článku. :smich:
A k jakému tématu ten svůj názor mám napsat? Kolik si jich tu dal? Ani jedno. A samozřejmě, že reaguješ jen na to, co se ti hodí.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 15:21 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 88 krát
Poděkováno: 190 krát
Tot tlaci se otazka muze komicno maskovat nedostatek sebevedomi?
Muze nuceny smich nahradit nedostatek argumentu?

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 15:28 
Veterán fóra
Veterán fóra

toprun napsal:
marecek29 napsal:
toprun napsal:
A vždy jsem tu dával odkazy se svým komentářem.

Opet kecas.
Najdi starší příspěvky. Víš, že to tak je. Takže nezaváděj. Zkus rozlišovat mezi minulým a přítomným časem.
Teď už to nedělám. Protože jste se tu pak šli zbláznit.
Já souhlasím s mareckem29. Mám s tebou úplně stejnou zkušenost a zatím dobrou paměť. A také si nepamatuji, že tu někdo bláznil z nějakých tvých komentářů. Ani nemohl, protože žádné nebyly, tak alespoň sám před sebou nelži.
Že tu někdo komentoval tvé pochybné zdroje je věc jiná. O tom se tu nikdo v tuto chvíli nebaví. Jen zase uhýbáš úkrokem, abys nemusel přiznat barvu.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 15:34 
Veterán fóra
Veterán fóra

liquere napsal:
Trondo tomu musis venovat cas.Vypocut si ktory poslanec co hovori a ako hlasuje v EP.Ked ten cas neobetujes,zaradis sa do stada ovladaneho mediami,bohuzial.Co myslis kolko percent ludi si ten cas najde?Dokonca EP ma aj svoj kanal a da sa sledovat zasadanie,viem ze ludia nemaju kedy to sledovat,preto je velka cast aj manipulovatelna.Ja tu nebudem davat skolenia,kto chce si to najde.Mozem ti povedat,ze medzi novinarmi,politilmi je mnozstvo buzien a vacsina je v liberalno,lavicovo,zelenom spektre a nahodou zrovna tato pakaz podporuje aj migraciu.
Namísto prázdných komentářů si mohl napsat konkrétní odpovědi na mé dotazy, což si neudělal. To by dávalo smysl. Takhle to vypadá, že sám nevíš nic a jen tak plácáš, co si sám někde slyšel, ale věrohodně o tom nemáš ani páru. Jen se ti to líbí, tak to šíříš dál.
A kolik já věnuji času tomu nebo onomu, o tom také nevíš vůbec nic.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 16:00 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Ja to volam toprunova rsska

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 17:35 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 682 krát
Poděkováno: 71 krát
peter54...Zodpovedny clovek ako ty nikdy nehavaruje, tak ani pzp by si nemusel platit. ..

nehoda sa vždy udeje 1.-zavinením alebo 2.-spôsobením
ak spôsobím nehodu vlastným zavinením bola to moja chyba,no ešte som zatiaľ nehodu nikdy nezavinil
a poisťovne ponúkajú aj benefity vodičom bez nehôd

vtronic...Zajímavé je, kdy k tomu úpadku došlo. Kdy vznikly ty rozdíly v HDP a následně v příjmech obyvatel. Nebylo to náhodou za toho tebou tolik opěvovaného minulého režimu a vlivem řízení tebou oblíbených soudruhů??? ...

vôbec nie

1.miesto vo svete čína,2.usa ,posledné medzi vyspelými krajinami slovensko vdaka MY NIE SME AKO ONI

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 19:18 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 7 krát
Poděkováno: 101 krát
toprun napsal:
marecek29 napsal:
toprun napsal:
A jak si přišel na to, že jsem si ten názor neudělal? Ty tu možná šiříš názory, se kterými nesouhlasíš. Já ale určitě ne.

Tak zrovna ty jsem davas odkazy na clanky ktery vyvraci co rikas. Kdyz budes cist jej tytulky,tak se toho moc nedozvis.
Zase kecáš nesmysly.

A kdy sem kecal předtím,ze ted zase ?

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 19:38 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Trondo tu spinu produkuju ti, ktorych sa zastavas,alebo aspon to tak vyzera.Ja osobne som v pohode a vyrovnany.O to skor, ze na mna metody oblbovania luzy neposobia.Skor by ma zaujimalo podla coho budes ty vyberat a hodnotit doterajsiu cinnost europoslancov,ked vies len to,vo mas vediet,teda filtrovane informacie.
To by bolo zaujimavejsie citanie.
. :ROFL:

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 19:59 
Veterán fóra
Veterán fóra

Zase jen prázdné fráze.
1. Nevím koho se mám zastávat. Ty si nikoho neidentifikoval, takže se těžko někoho mohu zastávat. Já se ptal, ty nic.
2. Nevím kdo je podle tebe lúza, případně oblbovaná lúza. Navíc je to hanlivý termín a vadí mi, že někoho takto označuješ. Proto se ptám, kdo to je. Odpověď žádná.
3. Podle čeho budu já vybírat nech na mně. Já si potřebné informace získat umím.

Opět jen konstruuješ dojem, že já něco hájím proti čemu ty bojuješ. Hlavně, že máš jasno...

PS: A pokud myslíš zastáním to, že se mi nelíbí tebou používané označování skupin lidí, tak to máš pravdu. I když mohou mít ti lidé jiný názor, tak to ještě neznamená, že je budu hned označovat hanlivě. Tím se jen snažíš vytvořit skupiny, které stojí proti sobě. To ale není o věcné podstatě neshody. Tu urážkami nevyřešíš. Zjevně jiné řešení nemáš, protože ani neumíš pojmenovat tu neshodu.

Naposledy upravil(a) VTronik dne 05.Leden 2019 - 20:03, celkem upraveno 1 x.

PříspěvekOdeslal: 05.Leden 2019 - 20:02 
Veterán fóra
Veterán fóra

:good:
peter54 napsal:
Ja to volam toprunova rsska

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 31321 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 11548 1549 1550 1551 15521567 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00