dreamsky nxp 256 hd

Moderátor: blacker91

Odpovědět
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

Pozri si toto video a napiš či sa to takto sprava,ked to otočiš na 1w idu aj jupici?
Ked reštartneš server alebo vypneš box znovu ti to nabehne?
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... JHgle2yuVs
zuza5
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 07.leden 2011 - 10:43
satelitni prijimac: Dreamsky nxp 256

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od zuza5 »

Po restarte boxu server nabehne ihned.Na 1W upc funguje,digi iba madrske a rumunske canal nordic iba sd.Skusal som este polsat nc+ tiez funguje.Tebe to nejde?
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

Podla mojich info,stale menia komunikačny port pre pripojenie na server-stb,teraz je to zrejme spustene,ale počitam že to bude len dočasne.Ked si overiš s-n tvojho boxu na charge system,,sedi ti datum ako maš na boxe?Mne to slape lebo to mam kešnuté.
ladinek
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 08.září 2008 - 9:27
satelitni prijimac: isio s1 octegon 918 dreamsky n
Bydliště: Usa
Kontaktovat uživatele:

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od ladinek »

Ahoj co to je kešnuté.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

Kesnute znamená že som box preflesoval cez bankový prevod A výsledok sa dostavil O-)
pivas5
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 127
Registrován: 25.červen 2010 - 14:34

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od pivas5 »

prosím vás,na jakém sw funguje bezproblémově karta ICE,a poskytl by mi někdo aktuální seting na Skylink pro NXP.Předem děkuji
Xpeed LX3,Egami 8,Zgemma H7
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od blacker91 »

Snad se nekdo ozve ale urcite to bude starsi fw original neupravovany Jonem tudiz NEbeta.
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
edy05
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 13.červenec 2007 - 16:48

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od edy05 »

pivas5 píše:prosím vás,na jakém sw funguje bezproblémově karta ICE,a poskytl by mi někdo aktuální seting na Skylink pro NXP.Předem děkuji
ruku do ohna nedam, ale ak sa nemylim, tak na fw beta 0.19 ti bude fungovat ice karta (mne na mojom prijimimaci teraz testujem a funguje, ale uz som v prijimaci vyse roka neaktualizoval fw, tak ti nedokazem presne povedat, aky fw tam mam.... na 80% mam tam beta 0.19) a co sa tyka settingu, tak ten prikladam do prilohy.... astra 23,5 + astra 19,2....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

edy05 píše:
pivas5 píše:prosím vás,na jakém sw funguje bezproblémově karta ICE,a poskytl by mi někdo aktuální seting na Skylink pro NXP.Předem děkuji
ruku do ohna nedam, ale ak sa nemylim, tak na fw beta 0.19 ti bude fungovat ice karta (mne na mojom prijimimaci teraz testujem a funguje, ale uz som v prijimaci vyse roka neaktualizoval fw, tak ti nedokazem presne povedat, aky fw tam mam.... na 80% mam tam beta 0.19) a co sa tyka settingu, tak ten prikladam do prilohy.... astra 23,5 + astra 19,2....
Urobil by som to radšej takto:
Pre ice karty isiel najlepšie fw 1,70 čital karty a hlavne prechadzali zápisy čo bolo doležité.
Ten seting z 0,19 by som ti neodporučal dávať do boxu,,nedavno sme to preberali na fore že
seting ,,zvlašt z bety 0,19 zblbne celý pristroj,,
seting si urob svoj ,,pohraj sa tym a budeš mať pokoj.
peterxxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 25.říjen 2009 - 19:28
Bydliště: HE

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od peterxxx »

barack píše:
edy05 píše:
pivas5 píše:prosím vás,na jakém sw funguje bezproblémově karta ICE,a poskytl by mi někdo aktuální seting na Skylink pro NXP.Předem děkuji
ruku do ohna nedam, ale ak sa nemylim, tak na fw beta 0.19 ti bude fungovat ice karta (mne na mojom prijimimaci teraz testujem a funguje, ale uz som v prijimaci vyse roka neaktualizoval fw, tak ti nedokazem presne povedat, aky fw tam mam.... na 80% mam tam beta 0.19) a co sa tyka settingu, tak ten prikladam do prilohy.... astra 23,5 + astra 19,2....
Urobil by som to radšej takto:
Pre ice karty isiel najlepšie fw 1,70 čital karty a hlavne prechadzali zápisy čo bolo doležité.
Ten seting z 0,19 by som ti neodporučal dávať do boxu,,nedavno sme to preberali na fore že
seting ,,zvlašt z bety 0,19 zblbne celý pristroj,,
seting si urob svoj ,,pohraj sa tym a budeš mať pokoj.
zapisy na ICE bez reautorizacie prechadzaju len na FW1.31
takže bezproblemovy pre ICE kartu je FW1.31
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od blacker91 »

Mozna se pletu ale v bete 0.19 se mi zda ze jakmile se dala karta do prijmace zacal zamrzat. Ale nejsem si jisty jestli to byla presne tahle verze. Kadzdopadne jak psal nekdo nademnou je lepsi si udelat settting sam a svuj. Vyhnes se tak neocekavanym vecem co prijmac velice rad dela.
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
peterxxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 25.říjen 2009 - 19:28
Bydliště: HE

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od peterxxx »

blacker91 píše:Mozna se pletu ale v bete 0.19 se mi zda ze jakmile se dala karta do prijmace zacal zamrzat. Ale nejsem si jisty jestli to byla presne tahle verze. Kadzdopadne jak psal nekdo nademnou je lepsi si udelat settting sam a svuj. Vyhnes se tak neocekavanym vecem co prijmac velice rad dela.
ICE karta vo FW beta0.19 zamrza
pivas5
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 127
Registrován: 25.červen 2010 - 14:34

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od pivas5 »

moc vám děkuji za reakce,zprovoznuju muj starý NXP pro tchyni a nějak jsem stratil přehled,tušil jsem,že na kartu dobře fungoval 1,70 a ten mi při testu blbnul,chvilku běžel a za chvilku zámrz,pomohlo jen vypnuti vzadu,napadlo mě,že by to mohly dělat keys ale zkusím ještě 1,31...na co jedete vy?na géčko,je momentálně stabilní?
Xpeed LX3,Egami 8,Zgemma H7
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od blacker91 »

pivas5 píše:moc vám děkuji za reakce,zprovoznuju muj starý NXP pro tchyni a nějak jsem stratil přehled,tušil jsem,že na kartu dobře fungoval 1,70 a ten mi při testu blbnul,chvilku běžel a za chvilku zámrz,pomohlo jen vypnuti vzadu,napadlo mě,že by to mohly dělat keys ale zkusím ještě 1,31...na co jedete vy?na géčko,je momentálně stabilní?
Pokud prijmac blbnul delej mezi prechodem FW tovarka popripade hard reset u me to tak hle fungovalo ap rijmac je da se rict stabilni.
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

Odtestoval som si fw dreamsky 1,70 zda sa my dosť vhodný pre ice karty.Karta po reautorizacii nabehla do 20s a bezproblemov funguje,aspon prve zdanie.Čo ma ale na fw zaujalo gsh2 je uplne odpojený,nekomunikuje z g-share serverom.Čo ma však potešilo,funkčny oscam special,PL baliky funkčne bez zaseku,crystal clear obraz,eurosport 1.2.sd HD_international_multilinque-ON
Celkova spokojnosť v kombinácii karta na 3 mesiace DIGITAL balik+oscam special.
peterxxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 25.říjen 2009 - 19:28
Bydliště: HE

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od peterxxx »

skušal niekto kartu -volna telka-v akom FW funguje
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

Doplnenie programov cez oscam special,beži aj paket telespacio-erotic programi,ab-sat už nebeži z touto tematikou:_),,,evelen sports polska ,evelen sports hd-on
myslím že cez gshare to nešlo,alebo sa mýlim?
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od blacker91 »

barack píše:Doplnenie programov cez oscam special,beži aj paket telespacio-erotic programi,ab-sat už nebeži z touto tematikou:_),,,evelen sports polska ,evelen sports hd-on
myslím že cez gshare to nešlo,alebo sa mýlim?
Kdyz napises jake programy by te zajimaly muzu pristi vikend vyzkouset driv se k tomu nedostanu :)
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od barack »

evelen sports polska,evelen sports hd,beži cez g-share?
bystrik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 04.duben 2011 - 13:36

Re: dreamsky nxp 256 hd

Příspěvek od bystrik »

Zdar Barack. To sa taktiež pýtaš, keď si tam dal na konci vety otáznik ?.Uvedené poľské športové programy,aj niektoré AB saty cez gshare idú v pohode ...
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky“