AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 28.Listopad 2023 - 15:27

Všechny časy jsou v UTC+01:00


Jazyk:
AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C) - Registrace

Registrací ve fóru “AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)” souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující podmínky. Pokud s některou z těchto podmínek nesouhlasíte, ukončete, prosím, registraci a používání fóra “AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)”. Tyto podmínky můžeme kdykoliv změnit, ale uděláme vše co je v našich silách, abychom vás o tom informovali, i když by bylo rozumné, abyste sami podmínky pravidelně kontrolovali, protože vaše další používání fóra “AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)” po provedení změn znamená, že souhlasíte s tím, že jste právně vázáni těmito podmínkami tak jak jsou aktualizovány a/nebo pozměňovány.

Toto fórum je založeno na systému phpBB, což je řešení diskuzního fóra vydané pod “GNU General Public Licencí v2” (“GPL”), které může být staženo z www.phpbb.com. phpBB software pouze umožňuje internetové diskuze, ale phpBB Limited není zodpovědná za obsah tohoto fóra. Pro další informace o phpBB navštivte, prosím, https://www.phpbb.com/.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jakékoliv jiné materiály, které by mohli porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde je server, na kterém je fórum “AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)” umístěno, nebo mezinárodní právo. Porušení těchto podmínek může vést k okamžitému a trvalému zákazu přístupu do fóra, s upozorněním vašemu poskytovateli internetu, pokud to uznáme za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou zaznamenávány pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte s tím, že členové vedení fóra “AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)” mají právo kdykoliv odstranit, upravit, přesunout nebo zamknout jakékoliv téma, které poruší uvedené podmínky fóra. Jako uživatel souhlasíte s tím, že jakékoliv vámi vložené informace budou uloženy v databázi. Tyto informace nebudou bez vašeho souhlasu sděleny žádné třetí straně, ale ani fórum “AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)” ani phpBB nemůže být činěno zodpovědným za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést ke zneužití těchto dat.cron